wmaraci reklam

Blog backlinkler yararlı mı ?

5 Mesajlar 941 Okunma
smmexpress

ugly ugly öğrencilik Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrencilik
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 14 / 33
  • Ticaret 2, (%100)
Sitelere yorum yaparak(site adresini de yazarak) sitesi yükselen veya düşen var mı ? Bana göre sonuçta sitelerin yorum kısımları %90 nofollow oluyor. Bu yüzden etkisi olacağını düşünmüyorum.

wmaraci
reklam

YenerK YenerK yenerkayahan.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)
nofollow un pr üzerinde etkisi olmaz sıralamadı olur fakat her blog aynı etkiyi göstermez
ugly

kişi bu mesajı beğendi.

frkn frkn Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 84 / 47
  • Ticaret 14, (%100)
Yararlı tabii dediğin gibi nofollow, ancak nofollow hiçte etkisinin olmadığını söyleyemeyiz ama pr etkisi yok ve mümkün olduğu kadar yorum yaparken goo.gl gibi reklamsız kısatlma servisi ile kısaltıp yapın :)
ugly

kişi bu mesajı beğendi.

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)
tam emin değilim ama var ki insanlar bu yönde program cıkartiyor örnek vereyim yeni çıkan bir program deneme aşamasındayim moneyrobot. 75$ cıvarinda blog wiki imleme sosyal post web dizin vs bir çok alanda seo yapiyor program için 2 yıl ugraşılmış deniyor bi bak istersen 1 hafta deneme suresi var eğer işe yaramasydi ugraşılmazdi 2 yil
ugly

kişi bu mesajı beğendi.

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]
wmaraci
wmaraci

ugly ugly öğrencilik Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrencilik
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 14 / 33
  • Ticaret 2, (%100)

YenerK adlı üyeden alıntı

nofollow un pr üzerinde etkisi olmaz sıralamadı olur fakat her blog aynı etkiyi göstermez

bunu bilmiyordum. Nofollow ile ilgili makalelerde google'un nofollow yapıldığında görmezden geldiği yazıyordu.

frkn adlı üyeden alıntı

Yararlı tabii dediğin gibi nofollow, ancak nofollow hiçte etkisinin olmadığını söyleyemeyiz ama pr etkisi yok ve mümkün olduğu kadar yorum yaparken goo.gl gibi reklamsız kısatlma servisi ile kısaltıp yapın :)

Kısaltma servisini söylediğiniz iyi oldu. Eğer yaparsam artık kullanarak yaparım :)

WANTED adlı üyeden alıntı

tam emin değilim ama var ki insanlar bu yönde program cıkartiyor örnek vereyim yeni çıkan bir program deneme aşamasındayim moneyrobot. 75$ cıvarinda blog wiki imleme sosyal post web dizin vs bir çok alanda seo yapiyor program için 2 yıl ugraşılmış deniyor bi bak istersen 1 hafta deneme suresi var eğer işe yaramasydi ugraşılmazdi 2 yil

Bir ara indirip deneyeyim teşekkür ederim. Aslında bana da yararlı gibi geliyor ama penguen güncellemeleri geldiğinden beri paravan blog dışında diğer backlinkleri zararlı diyorlardı. Ama az az kullanmanın pek zararı olmaz diye düşünüyorum.
frkn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al