Siteni PM atar mısın ve yaptığın tüm son değişiklikleri eklemeleri söyler misin?

Ek Olarak:

SynapseMm adlı üyeden alıntı

Benim host'um felan yok blogger kullanıyorum , ne olduysa 10 dakika içinde oldu gece 12 demi neydi ,tekil hitim 11,500 'lere kadar çıkıyordu en az 5 K hitim vardı , ne olduysa 10 dakika içinde , online sayım 130 larda iken ,8 e düştü , ve bi baktım indexlemelerim düşmüz hepsi , spam olabilir sandbox düşmüş olabilirim diye araştırdım ama baktım spam bulunamadı sitenizde diyor , sebebi ne olabilir bunun ? hadi spamdan dolayı olsa anlarımda .. şimdi 100 kişi bile zor giriyor siteme , ne saçma işdir bu anlamıyorum ki , hitlerin yarısı gitse hadi neyse ,%95 gibi bir kayıbım var , bu index düşdüğüm anda , alexada 8 olan backlinkim 15 olmuş , youtubeden backlink almışım vs , TR de 12 bin küsürde 8 bine düşmüşüm , 1milyon sıralamam vardı 800 bin'e düşmüşüm ,alexaya göre iyi olmuş ama google beni bitirimş. bi güncelleme ile 10 dakika içinde oldu ne olduysa anlamadım, host ile alakalı olsa google hostu olan blogger kullanıyorum ?