wmaraci reklam
lidertakipci

bir anda tüm sıralamalardan düşme ?

15 Mesajlar 2.107 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

SynapseMm SynapseMm Yalan Dünya... Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)
Bi anda tüm sıralamalardan düştüm , sebebi ne olabilir ?

120 Online varken 1 dakikada 8'e düştü ve baktımki tüm sıralamalarda baya bi geriye atmış google amca , sandbox 'amı düştüm ?

ne yapmam gerekir ?

Derdi Dünya olanın Dünya kadar derdi olurmuş.
wmaraci
reklam

TayfunYel TayfunYel Profesyonel Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 1 / 19
  • Ticaret 2, (%100)
Site adresinizi pm olarak yollarsanız yardımcı olabilirim.

• Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)

TuRKiSHPaNeL adlı üyeden alıntı

Site adresinizi pm olarak yollarsanız yardımcı olabilirim.

pm gönderildi

Baskann Baskann WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Domain Avcısı
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
selam hocam aynı sey benimde basıma geldi sitem sohbet kelimesinde 2. sayfadaydı ve bi cok kelimede 1. sayfada idi ama simdi sıralamalarda kaybolmusum inanılmaz bisey butun şevkim kırıldı neden olabilir bu sizce ?

https://kralsohbet.org/
wmaraci
wmaraci

KraL41 KraL41 #banaoylebakma Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wp Cooder
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 17 / 114
  • Ticaret 15, (%93)

Baskann adlı üyeden alıntı

selam hocam aynı sey benimde basıma geldi sitem sohbet kelimesinde 2. sayfadaydı ve bi cok kelimede 1. sayfada idi ama simdi sıralamalarda kaybolmusum inanılmaz bisey butun şevkim kırıldı neden olabilir bu sizce ?

Takipteyim, çözümünü bilen varsa bende yararlanmak isterim..

Çok geçmiş olsun hocam bize..

FilmlerBizden FilmlerBizden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)
Sizde daha yeni mi başladı :) ben 10 gün önce yaşadım bunu :) ama çözüm yok tabii :)

pcse7en pcse7en Teknoloji Editörü Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci - Teknoloji Editörü
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 7 / 9
  • Ticaret 1, (%100)
Google'ın yeni penguen güncellemesinde kaynaklanıyor olabilir mi ?

www.mehmetaliertunc.com / İSTE Öğrenim Görevlisi

• Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)
ne saçma iş arkadaş ,, sitem 11,500 Tekil hitlere kadar çıkıyordu , şimdi 100 Kişi bile gelmiyor ? indexlerim silinmeemiş ama hep geri sayfalar atılmış ! spam'da yok sitemde , böyle saçma iş olurmu adamda morel kalırmı ya

BuraySavasANIL BuraySavasANIL Founder & CEO Geliyoo Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)
Değerli arkadaşlar bu gibi sorunları kesinlikle Google'a bağlamayın sizin hatanız olmayabilir sitenizde de sorun olmayabilir ancak Cpanel ve Plesk gibi sistemler kullanıyorsa host firmanız ve bunlarda genel guncellemeler yapıyorsa bir çok ayar değişiyor bu aşamada php versiyon uyumsuzlugundan tutunda değişen konfigürasyonlara kadar bir çok şey sitenizdeki bu durumları oluşturabilir. Stabil versiyonlarda kalan ve güncellemeleri çokdikkatli yapan kuruluşlarda bu gibi sorunlar yaşanmaz. Güncelleme sadece iki tıkla olan bir iş değil bir çok inceleme ve bekleme sonrasında yapılması gereken bir durum son zamanlarda Cpanel ciddi güncellemeler yaptı ve EndOf Life olan bir çok şeyi kaldırmaya hazırlanıyor bu yılın sonunda bu nedenle iyi bir inceleme yapmadan değerlendirme yapmayın derim.

• Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)

Buray Savas ANIL adlı üyeden alıntı

Değerli arkadaşlar bu gibi sorunları kesinlikle Google'a bağlamayın sizin hatanız olmayabilir sitenizde de sorun olmayabilir ancak Cpanel ve Plesk gibi sistemler kullanıyorsa host firmanız ve bunlarda genel guncellemeler yapıyorsa bir çok ayar değişiyor bu aşamada php versiyon uyumsuzlugundan tutunda değişen konfigürasyonlara kadar bir çok şey sitenizdeki bu durumları oluşturabilir. Stabil versiyonlarda kalan ve güncellemeleri çokdikkatli yapan kuruluşlarda bu gibi sorunlar yaşanmaz. Güncelleme sadece iki tıkla olan bir iş değil bir çok inceleme ve bekleme sonrasında yapılması gereken bir durum son zamanlarda Cpanel ciddi güncellemeler yaptı ve EndOf Life olan bir çok şeyi kaldırmaya hazırlanıyor bu yılın sonunda bu nedenle iyi bir inceleme yapmadan değerlendirme yapmayın derim.

Benim host'um felan yok blogger kullanıyorum , ne olduysa 10 dakika içinde oldu gece 12 demi neydi ,tekil hitim 11,500 'lere kadar çıkıyordu en az 5 K hitim vardı , ne olduysa 10 dakika içinde , online sayım 130 larda iken ,8 e düştü , ve bi baktım indexlemelerim düşmüz hepsi , spam olabilir sandbox düşmüş olabilirim diye araştırdım ama baktım spam bulunamadı sitenizde diyor , sebebi ne olabilir bunun ? hadi spamdan dolayı olsa anlarımda .. şimdi 100 kişi bile zor giriyor siteme , ne saçma işdir bu anlamıyorum ki , hitlerin yarısı gitse hadi neyse ,%95 gibi bir kayıbım var , bu index düşdüğüm anda , alexada 8 olan backlinkim 15 olmuş , youtubeden backlink almışım vs , TR de 12 bin küsürde 8 bine düşmüşüm , 1milyon sıralamam vardı 800 bin'e düşmüşüm ,alexaya göre iyi olmuş ama google beni bitirimş. bi güncelleme ile 10 dakika içinde oldu ne olduysa anlamadım, host ile alakalı olsa google hostu olan blogger kullanıyorum ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al