wmaraci reklam
lidertakipci

Nonprofit tartışalım

17 Mesajlar 2.461 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Cals Cals Джансу | SEO Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 70 / 30
  • Ticaret 2, (%100)

sui fidelis adlı üyeden alıntı

Özünde sitelerin yapılış amaçları kar gütmek olmamalı zaten. Mesela ben de trend web tasarımlarının takip edilebileceği bir site yaptım çünkü tasarım trend'ini takip etmek hoşuma gidiyor. Tüm bu birikimi de bir yerde biriktirmek istedim, hepsi bu.

Bu durum ise siteden para kazanamayacağım anlamına gelmez. Yeri gelir, kazanırım. Bu iş hep böyle yürür.

Olması gereken de budur bence :)

Ne0JiMa adlı üyeden alıntı

Sistem mevcut ama internette yaygın değil insanların bilinçlenmesi gerekiyor.
Mobil sistem olarak kullanıyor suan sadece.

Bu tarz bir proje geliştirdiğinde mobil ayağı çok önemli diye düşünüyorum çünkü gün içinde insanlar için kolaylıklar sağlayacak kısım mobil sektör şüphesiz

wmaraci
reklam

chemistrap chemistrap WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Seyyah-ı Avare
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 20 / 67
  • Ticaret 2, (%100)
Duyurmak kullanılan yerlerdeki belediyelerin görevi ki çanakkale belediyesinin sitesinde pek birşey olmadığından "hadi bunu da koyalım" diyip koymuşlar belli ki.
kenkartim.com adlı normal web sitesi mevcut sadece mobil yok hatta mobil daha sonra çıkmış çünkü kentkartim.com dan önce görmemiştim bu mobili.
Velhasılı kelam konuyu dağıtmadan non-profit iyidir iyi , der ve giderim.
Ne0JiMa Cals

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 70 / 30
  • Ticaret 2, (%100)
Ben internet projelerini desteklemek amaçlı bir takım oluşturmayı düşünüyorum açıkcası; tasarım, yazılımdan, danışmanlığa ve pazarlamaya kadar detaylı desteği sağlayabilecek bir ekip. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi de almak isterim :)

Ne0JiMa Ne0JiMa Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek memur
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 30 / 54
  • Ticaret 4, (%75)

Cals adlı üyeden alıntı

Ben internet projelerini desteklemek amaçlı bir takım oluşturmayı düşünüyorum açıkcası; tasarım, yazılımdan, danışmanlığa ve pazarlamaya kadar detaylı desteği sağlayabilecek bir ekip. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi de almak isterim :)

Ekip kurmak çok zor gibi.Çünkü çoğu kişi güvenemiyor birbirine hemen kurdum siteyi 1 ayda kazanmaya baslayım diye düşünüyor.İnşallah hedefinize ulaşıp herkesin emek verdiği bir ekip oluşturursunuz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 70 / 30
  • Ticaret 2, (%100)

Ne0JiMa adlı üyeden alıntı

Ekip kurmak çok zor gibi.Çünkü çoğu kişi güvenemiyor birbirine hemen kurdum siteyi 1 ayda kazanmaya baslayım diye düşünüyor.İnşallah hedefinize ulaşıp herkesin emek verdiği bir ekip oluşturursunuz.

Nonprofit olarak yola çıkan insanların ortak değerlere sahip olması gerekli, aslında bütün ortaklıklar için bu geçerlidir. Geliri bir sonraki plana atıp asıl yapılması gereken işleri yapan insanlar gerekli bunun için herkesin yapabileceği bir iş olduğunu düşünmüyorum. Herkes kendi gelirini kendisi çalışarak yaratacağı bir ekip düşünüyorum umarım istediğim gibi olur. İyi dileklerin için teşekkürler :)

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
umarım hayal ettiğiniz gibi olur ama
GÜVEN maalesef zor

mesela tr deki tüm bankaların direk atlayacağı borcu olan hacizli taşıtları bulan bir projem var her noktasına kadar düşündüm alan adına kadar aldım ama beklemedeyim zamanı var

• Üyelik 19.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 70 / 30
  • Ticaret 2, (%100)

ermaneray adlı üyeden alıntı

umarım hayal ettiğiniz gibi olur ama
GÜVEN maalesef zor

mesela tr deki tüm bankaların direk atlayacağı borcu olan hacizli taşıtları bulan bir projem var her noktasına kadar düşündüm alan adına kadar aldım ama beklemedeyim zamanı var

Peki bu algoritma nasıl işliyor? Araçlar sisteme nasıl işlenecek ve bunun insanlara faydası nedir?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al