wmaraci reklam

Google Pagerank güncellemesinde 0 dan 2 ye yükseldim

13 Mesajlar 1.563 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

YouMyCure YouMyCure Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek elektirik & elektronik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 65 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
selam arkadaşlar bir süre dir bende olan ve birkaç ingilizce konu girdiyim sitem vardı birsüredir de ilgilenemiyorum aslında 2 ay gibi birsüredir tek konu giremedim ama Google Pagerank son güncellemeden Pagerank'ım 0 dı ve 2 ye yükselmiş buyrun analiz adresi http://wmaraci.com/site-analizi/wuuy.net peki bu analiz doğrumudur sizce normalmi 1 ri görmeden 2 ye yükselmek yanlış anlamayın hani 2 olduğuna çok memenunumda böyle giderse çok çauk yükselirim yani gerçi birkaç güne tekrar siteyi ele alıyorum akşamları sürekli enaz 3 saatimi konu ekleyerek geçiricem bukonuda kararlıyım sonucu ne olur bilmiyorum bakıp görücem inşallah güzel olur ayrıca sizlerdende bu konuda fikirlerinizi ve fikir yardımlarınızı beklıyorum mesela blog'u wordpress sistemi ile kurdum kendimce elimden geldiyince birşeyler yapmaya çalıştım işte teması nasıl sizce daha güzel ve etkili bu tür bloglara gidebilecek temalar biliyormusunuz biliyorsanız söylerseniz denemek isterim birde hangi eklentileri kullanmam gerekli gereksiz ve fazla eklenti kullanmak istemiyorum şuanda bana göre aşırı bir eklenti yığını var aslında herbiri sanki gerekli gibi ama nebileyim bukonuda bilgisi olanlardan bilgi bekliyorum , Şimdiden hepinize teşekkürler

wmaraci
reklam

BurakSEO BurakSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 0 / 21
  • Ticaret 11, (%100)
Sadece birşey söylemek istiyorum, Google ve Pagerank kelimesini doğru yazamadıktan sonra o siteye girdiğiniz ingilizce makaleler hiç bir işe yaramaz. Makale yazmadan önce lütfen kendi dil bilginizi ve kelime dağarcığınızdaki kelimeleri doğru hale getiriniz.

Ek Olarak: Kategori isimlerinizin yarısı Türkçe ama makaleler İngilizce. Kendi İngilizcemi övmek istemem fakat benimde İngilizce e-ticaret sitem bulunmakta. Bakabilirsiniz: http://cdkeyspot.com
YouMyCure

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 65 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

BurakSEO adlı üyeden alıntı

Sadece birşey söylemek istiyorum, Google ve Pagerank kelimesini doğru yazamadıktan sonra o siteye girdiğiniz ingilizce makaleler hiç bir işe yaramaz. Makale yazmadan önce lütfen kendi dil bilginizi ve kelime dağarcığınızdaki kelimeleri doğru hale getiriniz.

Ek Olarak: Kategori isimlerinizin yarısı Türkçe ama makaleler İngilizce. Kendi İngilizcemi övmek istemem fakat benimde İngilizce e-ticaret sitem bulunmakta. Bakabilirsiniz: http://cdkeyspot.com

teşekürler ama zamanla oturur herşey

Ek Olarak: yani takıldığın k yerine g koymuş olmam konuile ne alakası var acaba ayrıca bari fikrini belirtseydin şurda 0 dan 2 ye yükselmiş pagerank var dimi ama yinede saol varol

Rec Rec Rock Metal and Yazılım. Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 37 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
"googpe pagerang" ? şunu mu demek istediniz ?
Google Pagerank

(Burak arkadaşım gerekli şeyleri yazmış ve katılıyorumda.)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 65 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

Rec adlı üyeden alıntı

"googpe pagerang" ? şunu mu demek istediniz ?
Google Pagerank

(Burak arkadaşım gerekli şeyleri yazmış ve katılıyorumda.)

sanada teşekkür ama düzeltiyorum tek takıldığınız birtek omu yani konuile alakalı hiçbir bilginiz olmadığına üzüldüm ama yinede saolun

Rec Rec Rock Metal and Yazılım. Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 37 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

YouMyCure adlı üyeden alıntı

sanada teşekkür ama düzeltiyorum tek takıldığınız birtek omu yani konuile alakalı hiçbir bilginiz olmadığına üzüldüm ama yinede saolun

her şey güzel ama şu ingilizce sitede türkçe menü olması değişik olmuş bir de ingilizce olduğu için pr değeri 2 ye yükselmiş olabilir.Tahmin :D

BurakSEO BurakSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 0 / 21
  • Ticaret 11, (%100)
Öncelikle Pagerank 1 ile Pagerank 5 arasında bir fark olmadığını vurgulayarak açıklama yapmak istiyorum.

Pagerank 0 dan Pagerank 5'e atlayabilirsiniz. Google bunu yapabilir lakin bu aldığınız Pagerank sitenize alacağınız tanıtım yazıları yada reklamların fiyatlarını etkileyen kandırmaca bir kredi notu gibidir. Sizin asıl istatiğiniz ve sürekli kontrol etmeniz gereken şey ise arama motorlarından gelen organik hitinizdir.

Ben Pagerank'ıma değer veririm diyorsanız sizin için asıl mevzu Pagerank 6 olmaktır. Google ve Pagerank atama algoritması sizi Pagerank 6 veya üstü için uygun gördüyse siz zaten yerinizi almışsınız demektir.

• Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 65 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
evet haklısın dediyim gibi siteyi daha önce tr dilinde kullanıyordum ve sonra içeriği ve dili deyiştirme kararı aldım bitmedende işim çıktı aslında antalyada işe çağırıldım buyüzden bitmeden birsüredir uzağım zaten şuanda sitenin geri kalan durumları ile ilgilenmekteyim hatırlattığınız için teşekkürler başka takıldığınız ve önerileriniz varsa söyleyin benim için zevktir ben bu forumda az bilgim le bulunuyorum ve sizlerden yardım ve destek öneri fikirleriniz için şimdiden müteşekkirim

Ripped Ripped Serçe Development Kimlik Onayı
  • Üyelik 20.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO & Software
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 94 / 94
  • Ticaret 11, (%100)
Link aldıysanız olabilir,herhangi bir yanlışlık yok.Sitenizde öyle çok ahım şahım bir şeyde yok.

• Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 65 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

BurakSEO adlı üyeden alıntı

Öncelikle Pagerank 1 ile Pagerank 5 arasında bir fark olmadığını vurgulayarak açıklama yapmak istiyorum.

Pagerank 0 dan Pagerank 5'e atlayabilirsiniz. Google bunu yapabilir lakin bu aldığınız Pagerank sitenize alacağınız tanıtım yazıları yada reklamların fiyatlarını etkileyen kandırmaca bir kredi notu gibidir. Sizin asıl istatiğiniz ve sürekli kontrol etmeniz gereken şey ise arama motorlarından gelen organik hitinizdir.

Ben Pagerank'ıma değer veririm diyorsanız sizin için asıl mevzu Pagerank 6 olmaktır. Google ve Pagerank atama algoritması sizi Pagerank 6 veya üstü için uygun gördüyse siz zaten yerinizi almışsınız demektir.

çok saol aslında 2 aydır blog a ellemedim şimdi Google
Analytics e bakacağım ve verileri sizinle burada paylaşacağım

Ek Olarak:

Ripped adlı üyeden alıntı

Link aldıysanız olabilir,herhangi bir yanlışlık yok.Sitenizde öyle çok ahım şahım bir şeyde yok.

hayır hiçbir reklam veya link ws almadım dediyim gibi daha önce kararsızdım ne yapsam ws birçok şey yapmak istedim bu domaine hatta benden bu domaini webmaster forumu yapmak için birkaç kişi istedi ama satmadım ve ramazan bayramında tr dilince aynı içeriklerde başladım daha sonra tr dilindeki sitelerdeki kullanıcı ve gelen hitin reklam gelirlerinin az olduğunu hatırladım bu acı ama doğru bir gerçek malesef bizim türk milleti girdiyi ve kullandığı siteleri düşünmüyor herneyse bende içeriyi sildim ve çevirdim bitmedende işim çıktı ilgilenemedim dahabiraz daha işi var oturmasına ilerisine bakacağım sonrasında

Ek Olarak:

Ek Olarak:

buyrun google nin enson verileri eh 2 aydır ilgilenmediyim ve organik dediyiniz bu olsa gerek ama bu kadar az konu ve kısa sürede normaldir ilgilenilirse daha iyi yerlere gelir sanırım tabiki gerekli yardımı ve desteyide alacağım dışardan ama o sonraki iş

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al