wmaraci reklam
lidertakipci

Seo uzmanıyım diyenlere bir soru

18 Mesajlar 1.511 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

snndgny snndgny WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 6 / 73
  • Ticaret 22, (%100)

DeLi1SeY adlı üyeden alıntı

benim amacım hitimi çoğaltmak değilki sosyal medyada zaten 12-15 tane sayfada otomatik yayınlanıyor içerik amacım hit cogaltmak değil tek amac var ÜSTE ÇIKMAK hani konu başında örnek verdigim site gibi her konuda yazdıgımda üst sıralara tırmanmak istiyorum tabi bu demek degildir son dakika haberinde en üstte olayım yada bi teknoloji haberinde üste cıkma gibi bi hedefim yok demek istedigim örnegin 20 tane sitede aynı benzer içerik açıklama var örnek vereyim 20 sitede tutup adem can kimdir yazmış bende yazmışım ben bu 20 sitenin içinde 18. sırada yer almışım nasıl ilk 2-3 yada en kötü 5 de cıkabilirim ? her konuda her alanda sitemin değerinin artması için ne tarz backlink almalıyım sormak yada öğrenmek istediğim o kısmı

Ek Olarak:

tamam alcam almasına almak sorun değilde asıl SORU orada işte ! hangi kelimeye backlink alcam ben ?

Kardeşim ikinci yöntem olarak belirttiğim bundan ibarettir zaten. Sen ne kadar kaliteli içerik oluşturup güncel tutarsan ve diğer konularından gelen kullanıcı sitene girdiğinde aradığını bulup sitede kalıcı olursa google zamanla seni nitelikli siteler grubuna alır ve yazdığın yazı ile 18. sıradan değilde ilk sayfada 4. 5. sıradan giriş yaparsın. Senin istediğin durumu link almakla doyuramazsın yani.

wmaraci
reklam

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Bol bol backlink al filtreye gir en güzel yol bu. Sakın oturup özgün ve güncel içerikle ziyaretçilerine faydalı içerikler sunma.

ya arkadaşlar siz beni neden yanlış anlıyorsunuz asıl soruma cevap vermek yerine farklı şeyler anlatmaya çalışıyorsunuz cidden sizi anlayamıyorum

Ben soruyumu anlatamadım sizmi anlamadınız?

Ben tutup bigünde 50 tane backlink alcam sonuç ne olur filtreyemi girerim demiyorum.
Ben sadece hangi kelimede backlink almam gerektiğini soruyorum belki ben o 50 backlinki 1 senede alcam belkide uzun bi süre düşünüyorum KONU BUNLAR DEĞİL Kİ

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Kardeşim Türkçe yazıyoruz işte otur özgün güncel içerik gir. Benim siteme üniversitelerden link var. Niye biliyor musun adamlar içeriği beğenmiş siteye link vermiş. Daha ne kadar açık yazalım bilmiyorum. Ben mi bu adamlara dedim siteme link verin. İşte backlink dediğin olayın özeti budur.

smlzsyd smlzsyd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Ufak bir kaç tavsiye:

1 - Tek bir konu ve kategori içerisinde yoğunlaşmalısın.

2 - Yoğunlaşacağın bölüm ve içeriğinin google keywords dan arama sonuçlarına göre Site başlığı bul.

3 - Sosyal ağlarda içeriklerini paylaş ve kullanıcıların ilgi çekeceği başlıklar ve içerikler eklemelisin.

4 - Asla backlink satın alma, kendi sitenle alakalı ve kaliteli sitelerde backlink çalışması yap.

5 - Güncel ve özgün içerikler yayınlamalısın. İçeriklerinde mutlaka i em u taglarını kullan. Örnek olarak; Wmaracı Webmaster Formu kaliteli bir sitedir.

6 - Siten için Blogspot gibi sitelerden blog ac ve konularının bir bölümünü orda paylaş ve link ekle.

7 - Asla sitem ilk sayfaya çıkması için çok fazla içerik ekleme sandbox yersin.

wmaraci
wmaraci

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)

snndgny adlı üyeden alıntı

Kardeşim ikinci yöntem olarak belirttiğim bundan ibarettir zaten. Sen ne kadar kaliteli içerik oluşturup güncel tutarsan ve diğer konularından gelen kullanıcı sitene girdiğinde aradığını bulup sitede kalıcı olursa google zamanla seni nitelikli siteler grubuna alır ve yazdığın yazı ile 18. sıradan değilde ilk sayfada 4. 5. sıradan giriş yaparsın. Senin istediğin durumu link almakla doyuramazsın yani.

Zaten girdiğim içeriklerin tamamı özgün. kaliteli ve cidden bilgiye ulaştırabilecek şeyler giriyorum ama dediğim gibi bi dağdan bi bayırdan konular geçen oturup nasıl wm olunur diye bi konu yazmışım örneğin bugun tutup fifada nasıl güzel pas atılır onu anlatmışım yani demem oki sitemde konu bütünlüğü yok ama içeriklerim oldukça kaliteli özgün ve cidden bişeyler anlatıyor bilgi veriyor

Ek Olarak:

smlzsyd adlı üyeden alıntı

Ufak bir kaç tavsiye:

1 - Tek bir konu ve kategori içerisinde yoğunlaşmalısın.

2 - Yoğunlaşacağın bölüm ve içeriğinin google keywords dan arama sonuçlarına göre Site başlığı bul.

3 - Sosyal ağlarda içeriklerini paylaş ve kullanıcıların ilgi çekeceği başlıklar ve içerikler eklemelisin.

4 - Asla backlink satın alma, kendi sitenle alakalı ve kaliteli sitelerde backlink çalışması yap.

5 - Güncel ve özgün içerikler yayınlamalısın.

6 - Siten için Blogspot gibi sitelerden blog ac ve konularının bir bölümünü orda paylaş ve link ekle.

7 - Asla sitem ilk sayfaya çıkması için çok fazla içerik ekleme sandbox yersin.

ohh be :D tşkler

Buna benzer öneriler düşüncelerini söyleyecek arkadaşlar varmı?

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.

smlzsyd smlzsyd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
5 - Güncel ve özgün içerikler yayınlamalısın. İçeriklerinde mutlaka i em u taglarını kullan. Örnek olarak; Wmaracı Webmaster Formu kaliteli bir sitedir.

Düzeltme ekledim...

snndgny snndgny WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 6 / 73
  • Ticaret 22, (%100)

DeLi1SeY adlı üyeden alıntı

Zaten girdiğim içeriklerin tamamı özgün. kaliteli ve cidden bilgiye ulaştırabilecek şeyler giriyorum ama dediğim gibi bi dağdan bi bayırdan konular geçen oturup nasıl wm olunur diye bi konu yazmışım örneğin bugun tutup fifada nasıl güzel pas atılır onu anlatmışım yani demem oki sitemde konu bütünlüğü yok ama içeriklerim oldukça kaliteli özgün ve cidden bişeyler anlatıyor bilgi veriyor

Ek Olarak:

ohh be :D tşkler

Buna benzer öneriler düşüncelerini söyleyecek arkadaşlar varmı?

Ekstra olarak. girdiğin içeriklerin yaş gruplarına uygun sitelerden rss link veya banner reklam al bunlarda senin hitini artırır ve girdiğin konuların daha fazla ziyaretçi almasını ve indexlendiği zaman daha üst sıralardan girmesini sağlar. Bunlar dışında yapabileceğin pek fazla şey yok. Bu tip siteler için.

thenakliye thenakliye Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Bilgisayar Öğretmeni SEO uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
İlla link alacaksan İçerik sayfalara al ve sayfanın konusuna göre link Almanı Öneririrm Hatta Link Takası yolu ile hitini ve görünürlüğünü önemli ölçüde artırırsın

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al