wmaraci reklam
lidertakipci

Forum Sitesi Açmak

17 Mesajlar 2.407 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ssusar4 ssusar4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Forum sitesi açmayı düşünüyorum. Ancak mybb hosting falan bu olayları bilmiyorum. Blogger alt yapılı bir sitem var forum sitesi açsam sizce tutulurmu böyle güncel konular ile alakalı olucak mesala frmtr gibi donanımhaber gibi olucak. Sizce tutar mı ? seo falan yaptırmayı düşünmüyorum. forum u açıcam konuları falan açıcam. Sizce tutarmı ?

Güncel Teknoloji Haberleri www.gunceltekno.com
wmaraci
reklam

BRHMCR BRHMCR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 0 / 216
  • Ticaret 3, (%100)
blogger'a forum kuramazsin bu bir. uyelik sistemi yapamazsin bu iki. dedigin forumu acsan 2 aya kalmaz kapatirsin bu uc. acacagin forumdan yuzlercesi var bu dort. seo yaptirmazsan on siralara dahi cikamazsin bu bes. ekibin olsa bile basaramazsin bu alti. tavsiyem forumu bosver blogger'la devam et bu yedi. blogla devam edersen para kazanma sansin yukselir bu sekiz.
DIABLO OiS Denizxcaglar

kişi bu mesajı beğendi.

Citizen Citizen www. Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzincan
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 9 / 14
  • Ticaret 2, (%100)
Hiç uğraşma.Forumculuk 2010'da öldü.Millet artık Facebook'a takılıyor.Geriye takılan her şey için Donanımhaber yetiyor.Adamların ilgilenmedikleri alan yok.
Denizxcaglar

kişi bu mesajı beğendi.

-

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Forum sitesi aç ama en çok bildiğin kategori ve yenilikçi olman gerekiyor bir ekip gerekli yada tek başına yetişmen gerekir bir süre örnek olarak teknoloji forumu değil bilgisayar sorunları gibi bir forum aç yani direk bütün konular değil tek bir konu üzerinde yoğunlaşabileceğin bir forum olsun

wmaraci
wmaraci

ssusar4 ssusar4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

BRHMCR adlı üyeden alıntı

blogger'a forum kuramazsin bu bir. uyelik sistemi yapamazsin bu iki. dedigin forumu acsan 2 aya kalmaz kapatirsin bu uc. acacagin forumdan yuzlercesi var bu dort. seo yaptirmazsan on siralara dahi cikamazsin bu bes. ekibin olsa bile basaramazsin bu alti. tavsiyem forumu bosver blogger'la devam et bu yedi. blogla devam edersen para kazanma sansin yukselir bu sekiz.

Merhaba ben zaten blogger alt yapılı değilde.Seo olmadanda büyük siteler biliyorum özgün olarak. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Citizen adlı üyeden alıntı

Hiç uğraşma.Forumculuk 2010'da öldü.Millet artık Facebook'a takılıyor.Geriye takılan her şey için Donanımhaber yetiyor.Adamların ilgilenmedikleri alan yok.

Teşekkür ederim. Zaten ilk de forumda dolaşan kullanıcıya sahip olamayız. Google den gelenler sonra alışacaklar daha sonra kullanıcı kazanabiliriz.

ebagcuvan adlı üyeden alıntı

Forum sitesi aç ama en çok bildiğin kategori ve yenilikçi olman gerekiyor bir ekip gerekli yada tek başına yetişmen gerekir bir süre örnek olarak teknoloji forumu değil bilgisayar sorunları gibi bir forum aç yani direk bütün konular değil tek bir konu üzerinde yoğunlaşabileceğin bir forum olsun

Teşekkür ederim yorumunuzu düşünecegim katogori yi belirlemediğim daha zaten.
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

Güncel Teknoloji Haberleri www.gunceltekno.com

SynapseMm SynapseMm Yalan Dünya... Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)
Forum sitesi arkadaşın dediği gibi bitti..Eskiden favorisiydi herkesin forum siteleri..Forum siteleri gibi site varmıydı ah eski günler..Şimdi bloglar ön planda..eskidendi forum işleri felan.

Derdi Dünya olanın Dünya kadar derdi olurmuş.

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)

SynapseMm adlı üyeden alıntı

Forum sitesi arkadaşın dediği gibi bitti..Eskiden favorisiydi herkesin forum siteleri..Forum siteleri gibi site varmıydı ah eski günler..Şimdi bloglar ön planda..eskidendi forum işleri felan.

Nerde o eski ramazanlar der gibi dediniz hocam :D Ben de fikrimi belirteyim arkadaş ne bu herkesin forum merakı yahu :) Bu yüzden bitti zaten. Böyle demeyin hocam herkesi blog kurmaya yöneltiyorsunuz sonra da blog işleri de çökecek. :)

Morfran Morfran Hi again. Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Tasarım, Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** Ç**
  • Mesajlar 763
  • Beğeniler 106 / 172
  • Ticaret 16, (%100)
Forum siteleri bitmedi.

Forum siteleri tekelleştirildi.
birsevda designtro

kişi bu mesajı beğendi.

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)
Forum sitesi açmayı düşünüyorum. Ancak mybb hosting falan bu olayları bilmiyorum.seo falan yaptırmayı düşünmüyorum.

Tutar tutar..

umittopcan umittopcan Tanıtım Yazısı ve Grafik Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Operatör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 34 / 123
  • Ticaret 39, (%100)
Şu anda bir forumda olduğumuzu hatırlatmak isterim. Anlamak isteyen anladı beni.
skytr HeartLessNet

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al