wmaraci reklam
lidertakipci

Wordpress Ask.Fm Teması - Ön Araştırma ve Beta Sürümü

15 Mesajlar 1.862 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

wordpress forum wordpress forum Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Wordpress Uzmanı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 24 / 9
  • Ticaret 1, (%100)

JackkerL adlı üyeden alıntı

birşeyler olmuş ama hiçbirşey anlamadım,bari anlaşılır kavga edin.

Bu arada,verilen cevapları beğenme sistemi yap.Bunada "alkış" de.Mesela ben bir soruyu,ilginç,komik,şakacı bir cevap vermişsen "alkışla" yazısına tıklayarak insanlar beğenmiş olsun.Profil kısmında "alkışlanma" şeklinde bir kısım olabilir.

Alkış deyince akla gelirsiniz,tweet deyince twitter,beğen deyince facebook geliyorsa,alkış dendiği zaman siz geleceksiniz akıllara.Böyle şeyler önemli,yapıp yapmamak size kalmış..

Bu arada,türk projelerini sonuna kadar destekliyorum.Sistem açıldığı an mesaj atarsanız /onur kullanıcı adını kapmak isterim :)

şu an bildirimler için çalışılıyor... beğen butonu şu an aktif ama onu alkışla sistemine de çevirebiliriz bunlar ince detaylar...

şu an sisteme ek özellikler getirildi... arkadaşlık sistemi geliştirildi... ask.fm de olmayan arkadaşlık istekleri bir bildirimn halinde ulaşıyor. arkadaşlık sistemi neye yarıyor birincisi verdiğimiz yanıtları gizleyebiliyoruz sadece arkadaşlara özel yapıyoruz ikincisi özel mesaj gönderiyoruz 3. sü sizi poüler yapıyor...

ek özellikler için çalışmalar sürmekte ve desteğiniz için teşekkürler...

wmaraci
reklam

Mycity Mycity WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 4 / 0
  • Ticaret 2, (%100)

wordpress forum adlı üyeden alıntı

ben senden para mı aldım söz mü verdim yok. gelip de bana burdan allah'ından bul diyemezsin hakan kardeş... biraz laflara dikkat et gerekli açıklamayı pm attım

ismimi bile unutmuşsun söz vermek senin bağlamında nasıl bişey hocam bilmiyorum ancak satış temsilcisi demek sen bana hiç bişey söylemeden ortadan kayboluyorsun diyelimki ailevi meselen var bu gün içinde bana ulaşamayacağın anlamına gelmez skype'ye geliyorsun cvp vermeden geri gidiyorsun tam 12 adet satış yaptım hepsi döndü nerde peki benim çabam emeğim hadi onu geçtim bana sormadan direk bu temayı satışa kendin koymuşsun skype gel detayları konuşuruz

• Üyelik 24.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 24 / 9
  • Ticaret 1, (%100)

Mycity adlı üyeden alıntı

ismimi bile unutmuşsun söz vermek senin bağlamında nasıl bişey hocam bilmiyorum ancak satış temsilcisi demek sen bana hiç bişey söylemeden ortadan kayboluyorsun diyelimki ailevi meselen var bu gün içinde bana ulaşamayacağın anlamına gelmez skype'ye geliyorsun cvp vermeden geri gidiyorsun tam 12 adet satış yaptım hepsi döndü nerde peki benim çabam emeğim hadi onu geçtim bana sormadan direk bu temayı satışa kendin koymuşsun skype gel detayları konuşuruz

konu çözülmüştür bir sorun kalmamıştır aramızda...

Mycity Mycity WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 4 / 0
  • Ticaret 2, (%100)

wordpress forum adlı üyeden alıntı

konu çözülmüştür bir sorun kalmamıştır aramızda...

Aynen

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 24 / 9
  • Ticaret 1, (%100)
Satış gülcel arkadaşlar talepleri bekliyoruz...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al