wmaraci reklam

Admin paneli - html - css

24 Mesajlar 5.505 Okunma
wmaraci reklam

MtnOzd MtnOzd RIS / PACS Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ris PACS Admin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 24 / 78
  • Ticaret 19, (%100)

Ya ben bu işten birşey anlamıyorum yada bunların ikisinin arasında Türkçeleştirmeden başka fark yok.

wmaraci
reklam

Emrecany Emrecany Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1231
  • Beğeniler 126 / 259
  • Ticaret 22, (%100)

MtnOzd adlı üyeden alıntı

Ya ben bu işten birşey anlamıyorum yada bunların ikisinin arasında Türkçeleştirmeden başka fark yok.

onların kodlaması benimki ile aynı ancak benim kodlamam seo'dan 98 puan alıyor onların ki 76 puan fark bu buda kodlamadan kaynaklı

• Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ris PACS Admin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 24 / 78
  • Ticaret 19, (%100)

Emrecany adlı üyeden alıntı

onların kodlaması benimki ile aynı ancak benim kodlamam seo'dan 98 puan alıyor onların ki 76 puan fark bu buda kodlamadan kaynaklı

çünkü kodları basite indirgeyip sadece bir html sayfası olarak tasarlamışsınız. kod kısmını hesaba katarsak toplamda 7-8 satırlık bir kod ile. Bunu password için kullandığınız "<input type="text" value="" maxlength="230" id="kutu2" size="20" name="q" />" kodundan da anlayabiliyoruz.

Bu arada onların kodlaması sizinkiyle aynı değil, sizin kodlamanız onlarınki ile aynı;
Tasarımı yapan kişiler Tasarım : Emrah DEMİRAĞ | Css Html : Şirzat AYTAÇ olarak gözüküyor. Demo'su 7674 kere incelenmiş. 2037 kere de indirilmiş. Tasarımı yapanlara da bir teşekkür etmeniz gerekli.

• Üyelik 25.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1231
  • Beğeniler 126 / 259
  • Ticaret 22, (%100)

çünkü kodları basite indirgeyip sadece bir html sayfası olarak tasarlamışsınız. kod kısmını hesaba katarsak toplamda 7-8 satırlık bir kod ile. Bunu password için kullandığınız "<input type="text" value="" maxlength="230" id="kutu2" size="20" name="q" />" kodundan da anlayabiliyoruz.

o bu farketmez önemli olan seodan yüksek puan almak ama o tasarımın daha önce kodlamış olduğunu bilsem kodlamazdım

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ris PACS Admin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 24 / 78
  • Ticaret 19, (%100)

o bu farketmez önemli olan seodan yüksek puan almak ama o tasarımın daha önce kodlamış olduğunu bilsem kodlamazdım

siz 7-8 satırlık kodun neresi ile 2 günde 4 saat uğraştınız ben anlayamadım ama password box'ın tipini bile text olarak tanımladıktan sonra seo'dan değil 100, 1000 bile alsanız bir halta yaramaz :)

• Üyelik 25.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1231
  • Beğeniler 126 / 259
  • Ticaret 22, (%100)

siz 7-8 satırlık kodun neresi ile 2 günde 4 saat uğraştınız ben anlayamadım ama password box'ın tipini bile text olarak tanımladıktan sonra seo'dan değil 100, 1000 bile alsanız bir halta yaramaz :)

İşte sizin gibiler yüzünden web işi berbat sizin gibi herşeyi bildiğini iddaa edenler kendi kodlasın o tasarımı biz tasarımı kodlayalım siz işgüzarlık yapın 7-8 satır kodmuş tasarımın küçüğü büyüğü olmaz bunu bir kere kafana sok dostum

• Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ris PACS Admin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 24 / 78
  • Ticaret 19, (%100)

İşte sizin gibiler yüzünden web işi berbat sizin gibi herşeyi bildiğini iddaa edenler kendi kodlasın o tasarımı biz tasarımı kodlayalım siz işgüzarlık yapın 7-8 satır kodmuş tasarımın küçüğü büyüğü olmaz bunu bir kere kafana sok dostum

Sizin gibi başkasının tasarımlarını 2 html kod ile değiştirenler mi geliştiricek web'i? Tasarımı yapana teşekkür et en azından onlar benim kodladığım gibi kodlamış diyerek alıntı yapmışlar imasında bulunma. Ben bildiğimi savunuyorum en azından siz başkasının yaptığı tasarımda neyi savunuyorsunuz anlamadım?

Tasarımın büyüğü küçüğü olmaz dediniz dimi? Bide önemli olan seo dediniz?
Buyrun 2 günde 4 saat ile değil 3 dakika da.

Sayfa:

• Üyelik 25.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1231
  • Beğeniler 126 / 259
  • Ticaret 22, (%100)

Sizin gibi başkasının tasarımlarını 2 html kod ile değiştirenler mi geliştiricek web'i? Tasarımı yapana teşekkür et en azından onlar benim kodladığım gibi kodlamış diyerek alıntı yapmışlar imasında bulunma. Ben bildiğimi savunuyorum en azından siz başkasının yaptığı tasarımda neyi savunuyorsunuz anlamadım?

Tasarımın büyüğü küçüğü olmaz dediniz dimi? Bide önemli olan seo dediniz?
Buyrun 2 günde 4 saat ile değil 3 dakika da.

Sayfa:

Hayatınızda hiç tasarım kodlamamışsınız kesinlikle belli

Gereksiz insanlar ile asla tartışmam

Ben bu tasarımı kodlayanlara birşey dedim mi hayır ben bu tasarımın daha önce kodlandığını biliyormuydum hayır.O adamlar benimkinin aynısı kodlmış dedim mi hayır hatta o adamlar bende daha önce kodladılar ve paylaştılar.Benim orada dediğim tek şey benim kodlamam seodan daha yüksek puan alıyor

ama sen saçmaladın bir şeyler gidiyorsun ben bu tasarımı kolay mı diye seçtim hayır kodladığım ve seodan 98 puan alan tek tasarımım mı hayır.Ben bu zamana kadar epey tema kodladım ve hepsinde de 90 puanın üzerinde w3 standartına uygun tema kodladım.

Sizin gibi gereksiz ve nankör insalara temayı kodlamak çok bile yazık ki yazık

• Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ris PACS Admin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 24 / 78
  • Ticaret 19, (%100)
Hani önemli olan seo'du? Ben tasarım kodlamadan da seo'yu 90+ yapabileceğini göstermeye çalışıyorum da tabi sen anlamadın bunları hiç. Emin ol yaşından daha fazla kodlamışımdır :) Sende bence 7-8 satır kodlamak için 2 gününü harcama artık :)

Yukarda demişsiniz ki "dosyaları paylaşmanızı istemiyorum arkadaşlar.Paylaşacaksınızda emrecanyk.com adresinden alıntıdır. demenizi rica ediyorum" Sen neden başkasından aldığın şeyin kaynağını yazmıyorsun? Bak sana asıl kaynağı gösteriyoruz :)

Bu arada onların tasarımlarındaki seo'nun düşük olmasının nedeni ise;
Açıklama (Description) Uzunluğu : Açıklama eklememişler
Anahtar Kelime (Keywords) Uzunluğu : Anahtar kelime eklememişler
H (Heading Tags) Etiketleri : H Tagları eklememişler

Çünkü adamlar tasarımı kullanıcılar kendilerine göre düzenlesinler diye veriyor. Seo gibi bir amaçları yok. Bu 3 maddeyi 3 satır kod halinde eklediğinizde de seo puanları eminim 90'a çıkıcaktır :)

Hadi başkalarının emekleri ile yaptığın ve hakkını vermediğin tasarımlarında kolay gelsin sana.

• Üyelik 25.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1231
  • Beğeniler 126 / 259
  • Ticaret 22, (%100)

Hani önemli olan seo'du? Ben tasarım kodlamadan da seo'yu 90+ yapabileceğini göstermeye çalışıyorum da tabi sen anlamadın bunları hiç. Emin ol yaşından daha fazla kodlamışımdır :) Sende bence 7-8 satır kodlamak için 2 gününü harcama artık :)

Yukarda demişsiniz ki "dosyaları paylaşmanızı istemiyorum arkadaşlar.Paylaşacaksınızda emrecanyk.com adresinden alıntıdır. demenizi rica ediyorum" Sen neden başkasından aldığın şeyin kaynağını yazmıyorsun? Bak sana asıl kaynağı gösteriyoruz :)

Bu arada onların tasarımlarındaki seo'nun düşük olmasının nedeni ise;
Açıklama (Description) Uzunluğu : Açıklama eklememişler
Anahtar Kelime (Keywords) Uzunluğu : Anahtar kelime eklememişler
H (Heading Tags) Etiketleri : H Tagları eklememişler

Çünkü adamlar tasarımı kullanıcılar kendilerine göre düzenlesinler diye veriyor. Seo gibi bir amaçları yok. Bu 3 maddeyi 3 satır kod halinde eklediğinizde de seo puanları eminim 90'a çıkıcaktır :)

Hadi başkalarının emekleri ile yaptığın ve hakkını vermediğin tasarımlarında kolay gelsin sana.

Seo herzaman daha önemlidir.

Ben kimsenin tasarımını çalmadım dosyayı alanlarında dediğim şeyi belirtmeleri istiyorum çünkü bu benim kodlamam onların değil

bu psd'yide http://www.***.net/photoshop/860583-photoshop-karisik-psd-arsivi-logo-menu-buton-giris-sayfasi-psd-leri.html burdan buldum.

h1,h2,h3,h4,h5 etiketleriyle seodan 90 puan almanın bir önemi yok :) bunun içine tasarımda girdiği zaman w3 standartlarına uygun ve hatasız kodlaman gerek öğreneceğin çok şey var

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al