wmaraci reklam
lidertakipci

Sitem google'da 500'de bile yok

17 Mesajlar 2.979 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ulas18 ulas18 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek mağaza müdürü
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** Y**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 1 / 12
  • Ticaret 4, (%100)
Öncelikle merhabalar,

birkaç tane web sitesi yaptım;
www.cankirikocotel.com
www.aydosgrup.com
www.ceylanmadencilik.com

otel için izmirde biriyla seo için anlaştım 1000 tl ödedim ve google da çankırı otelleri kelimesinde 1 sıraya geldim.

fakat şimdi maden için anlaştım bir ay oldu site 500 de bile yok.bir çalışma yapılmamış gibi gözüküyor.kelime bentonit ti.çalışma yapıp yapmadığını nasıl öğrenirim.

wm aracının hizmetlerini satın alsam daha mı faydalı olur.

wmaraci
reklam

MrAuTHoR MrAuTHoR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 72 / 145
  • Ticaret 1, (%100)
En basit yöntem ile "siteismi.com" ile Google'da bir arama yapın. Sitenin adının geçtiği, farklı siteleri kontrol edin. Backlink çalışması yoksa bir sitenin hedeflenen kelimede çıkması çok zordur.

SanalTespit.Com
TemaDownload.Com
ETicaretBul.Com

diyettv diyettv Takip Edin, Sağlıcakla Ka Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar merhaba ilk defa yazıyorum burada. Benim yaklaşık 9 ay önce yayına girmiş bir websitem var. Çok saygın bir web tasarım şirketine yaptırdık. Ve 180'e yakın tamamı tarafımızdan yazılmış makaleler yayınladık. Hepsi indexlendi. Fakat diyet kelimesinde hala ilk 500 de yokuz. Her hangi bir backlink çalışması bile yaptırmadık. Mümkün olduğunca doğal olmaya çalıştık. Alexa sıralamamız bile 42 000 civarı iken neden böyle bir sonuç alıyoruz. internet sitemin adı www.diyetyap.com

SevgidenHabersiz SevgidenHabersiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad e** y**
  • Mesajlar 755
  • Beğeniler 24 / 82
  • Ticaret 2, (%100)
wmaracından site analiz yapın alexe backlinklere bakın eğer orada alexe de backlink gözüküyorsa yapılmıştır.

~V''^~V^V'^~-----------------

http://ircdforum.com - http://hobichat.net
wmaraci
wmaraci

shacihasanoglu shacihasanoglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci, e ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 11 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

diyettv adlı üyeden alıntı

arkadaşlar merhaba ilk defa yazıyorum burada. Benim yaklaşık 9 ay önce yayına girmiş bir websitem var. Çok saygın bir web tasarım şirketine yaptırdık. Ve 180'e yakın tamamı tarafımızdan yazılmış makaleler yayınladık. Hepsi indexlendi. Fakat diyet kelimesinde hala ilk 500 de yokuz. Her hangi bir backlink çalışması bile yaptırmadık. Mümkün olduğunca doğal olmaya çalıştık. Alexa sıralamamız bile 42 000 civarı iken neden böyle bir sonuç alıyoruz. internet sitemin adı www.diyetyap.com

Emin misiniz backlink yaptırmadığınıza çünkü alexa da 40 adet link verildiğini gösteriyor. Orada bi hata yapmış olabilirsiniz bence. Ayrıca tavsiyem bir subdomain ile blogspot açarsanız ve yazılarınızı da oraya girerseniz istediğiniz kelimede yükselebilirsiniz. Tam kesin demiyorum ama ben bu şekilde uygulayarak sonuç aldım .

Saygılarımla.

Türkiye'nin En Güncel Alışveriş Sitesi | www.gelecekevimde.com

islamAydinn islamAydinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek AdSense
  • Konum Batman
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 506
  • Beğeniler 36 / 86
  • Ticaret 58, (%100)

Sorunuzun cevabını bilmiyorum ama o eklediğiniz adsense reklamları yasak :) öyle olmaz. sağ ve solu kastediyorum.
diyettv

kişi bu mesajı beğendi.

shacihasanoglu shacihasanoglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci, e ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 11 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Ek Olarak: Ben bi baktım ama eğer çok yakın zamanda herhangi bir şey yapılmadıysa görünürde backlink adına bir şey yok. Ayrıca alexa da 18 milyon da bi çalışma yapılsaydı en azından oraya direk yansırdı.

Türkiye'nin En Güncel Alışveriş Sitesi | www.gelecekevimde.com

• Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Kralo adlı arkadaşa soruyorum tam olarak yasak olan nedir. 2- tasarımı yaptırdığımız şirket ile seo anlaşmamız var onların seo havuzunda yer alıyoruz ama sıradan bir durum yani sonuçta ben neden 500 de yokum

easlanhan easlanhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Private Sector
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 819
  • Beğeniler 1 / 211
  • Ticaret 0, (%0)

Kralo adlı arkadaşa soruyorum tam olarak yasak olan nedir. 2- tasarımı yaptırdığımız şirket ile seo anlaşmamız var onların seo havuzunda yer alıyoruz ama sıradan bir durum yani sonuçta ben neden 500 de yokum

Buna maruz kalmış olabilirsiniz, http://tr.wikipedia.org/wiki/Google_Sandbox

• Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Dostum ben siteyi açtığımdan beri sadece ve sadece özgün makale girdim. Ayrıca siteadı olarak arattığımda google da çıkıyorum. Yani bu sorunun cevabını kimse bilmiyormu? dünyanın parasını ödedim bu siteye

Ek Olarak:

Dostum ben siteyi açtığımdan beri sadece ve sadece özgün makale girdim. Ayrıca siteadı olarak arattığımda google da çıkıyorum. Yani bu sorunun cevabını kimse bilmiyormu? dünyanın parasını ödedim bu siteye

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al