wmaraci reklam

Ücretsiz ilan ver, Hemen sat kazan..

5 Mesajlar 914 Okunma
smmexpress

olcaytd olcaytd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 74 / 73
  • Ticaret 17, (%94)
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda giriştiğimiz bir projeyi sizlere tanıtmak istiyorum : Webilan

Kısa süre önce çalışmalarına başladığımız ve 2014 yılına girmemizle yayın hayatına başladığımız yeni projemiz Webilan, sizlere ücretsiz ilan verme ve ürünlerinizi satma fırsatı sunmaktadır. Emlaktan cep telefonuna, bilgisayardan vasıtaya bir çok kategoride ücretsiz ilan verebilir ve ürünlerinizi satabilir yada satışlarınızı arttırabilirsiniz. Kategori çalışmalarımızda kısa süre içinde bitecektir ve böylelikle tüm kategorilerde ürünler satılabilecek yada alınabilecektir.

Ayrıca sitemizde hem satıcıların hemde alıcıların güvenliği için 3 doğrulama modülü vardır. Bunlardan ilki e-posta adresi doğrulama, ikincisi cep telefonu doğrulama ve üçüncüsü ise tc kimlik no doğrulama. Bu aşamaları tamamlayan kullanıcılarımızın ilan profillerinde doğrulama yaptığı belli olacak ve alıcılar güvenli bir şekilde ticaret yapabilecekler. Aynı şekilde satıcılarda alıcıların gerçekliğinden emin olabilecekler.

Ürünlerinizi daha hızlı satmak isteyen kullanıcılarımız için DOPİNG modülleri ve tüm ürünlerini mağaza usülü toplayarak bir yerde satmak isteyen kullanıcılarımız için ise MAĞAZA modülü vardır.

Siz değerli Wmaracı kullanıcılarının da satacakları ürünler varsa hemen sitemiz üzerinden ücretsiz ve sizlere özel Doping ve 3 aylık Ücretsiz Mağaza hediyesi ile ürünlerinizi satabileceğinizi ve bu yolda bizlere destek olacağınızı ümit eder tüm kullanıcılara iyi forumlar dilerim.

Site : www.webilan.com.tr

wmaraci
reklam

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
bari *** kullanıcıları diye yazacağınıza wmaracı üyeleri olarak yazsaymışsınız
demekki bizim forum sizin gözünüzde ikinci planda .

Siz değerli *** kullanıcılarının da satacakları ürünler varsa hemen sitemiz üzerinden ücretsiz ve sizlere özel Doping ve 3 aylık Ücretsiz Mağaza hediyesi ile ürünlerinizi satabileceğinizi ve bu yolda bizlere destek olacağınızı ümit eder tüm kullanıcılara iyi forumlar dilerim.

• Üyelik 28.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 74 / 73
  • Ticaret 17, (%94)

ermaneray adlı üyeden alıntı

bari *** kullanıcıları diye yazacağınıza wmaracı üyeleri olarak yazsaymışsınız
demekki bizim forum sizin gözünüzde ikinci planda .

Siz değerli *** kullanıcılarının da satacakları ürünler varsa hemen sitemiz üzerinden ücretsiz ve sizlere özel Doping ve 3 aylık Ücretsiz Mağaza hediyesi ile ürünlerinizi satabileceğinizi ve bu yolda bizlere destek olacağınızı ümit eder tüm kullanıcılara iyi forumlar dilerim.

Kopyala yapıştır yöntemi ile aldım ikinci planda olsa konu açmazdım. Bu hatam için tüm forum kullanıcılarından özür dilerim. Uyarınız için ise size çok çok teşekkür ederim..

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)

olcaytd adlı üyeden alıntı

Kopyala yapıştır yöntemi ile aldım ikinci planda olsa konu açmazdım. Bu hatam için tüm forum kullanıcılarından özür dilerim. Uyarınız için ise size çok çok teşekkür ederim..

olsun hocam hayırlı olsun siteniz tasarım olarak güzel beğendim
benimde ilan sitem var bu tarz bayağı uğraştıran bir iş

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 28.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 74 / 73
  • Ticaret 17, (%94)

ermaneray adlı üyeden alıntı

olsun hocam hayırlı olsun siteniz tasarım olarak güzel beğendim
benimde ilan sitem var bu tarz bayağı uğraştıran bir iş

Uğraşmadan olmuyor hocam her işin zorlukları vardır bakalım allah utandırmasın. Size de iyi dileklerimiz sunuyorum umarım gönlünüze göre olur

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al