freelance iş ilanları

5000 TL'ye bunu yaptırdım

67 Mesajlar 8.555 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

diyettv diyettv Takip Edin, Sağlıcakla Ka Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

FilmlerBizden adlı üyeden alıntı

tabiikide hayır :D dediğin gibi belki adamında acemiliğine gelmiştir :)

:) dostum ben diyetisyen olsam kaçırmam ben webmaster olarak uzman değilim ama domain piyasasında tecrübeliyim. Şahsen diyetisyen olsaydım bu domainin parasına acımazdım

wmaraci
reklam

Yazilimarsiv Yazilimarsiv WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Pusat Bilişim Kurucu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 8 / 36
  • Ticaret 16, (%100)
aynı wordpress gibi duruyor herangi bir webmastera 300 liraya yaptırabilirdiniz..

MtnOzd MtnOzd RIS / PACS Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ris PACS Admin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 24 / 78
  • Ticaret 19, (%100)

diyettv adlı üyeden alıntı

anlamadım hocam tekrar sorarmısınız ?

Bak senden önce yorum yazan arkadaş anlamış.

"seo çalışması yaptırıldı neyse en büyük dez avantajım bu işlerde usta olmamamdı yani seo çalışması yaptırsam diyet kelimesinde ilk sırada çıkacakmıyım ?"

Bu cümleyi siz kurdunuz. Daha önce de seo yapıldı, seo dahil 5000TL demiştiniz. Şimdi bide seo yaptırsam diye mi soruyorsunuz?

İsterseniz yönetime söyleyin konuyu silsin. Düpedüz sitenizin reklamını yapmak için üyeleri kullanıyorsunuz!
FilmlerBizden

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

MtnOzd adlı üyeden alıntı

Bak senden önce yorum yazan arkadaş anlamış.

"seo çalışması yaptırıldı neyse en büyük dez avantajım bu işlerde usta olmamamdı yani seo çalışması yaptırsam diyet kelimesinde ilk sırada çıkacakmıyım ?"

Bu cümleyi siz kurdunuz. Daha önce de seo yapıldı, seo dahil 5000TL demiştiniz. Şimdi bide seo yaptırsam diye mi soruyorsunuz?

İsterseniz yönetime söyleyin konuyu silsin. Düpedüz sitenizin reklamını yapmak için üyeleri kullanıyorsunuz!

dostum herkes sıkıldı belki ama seodan kastım, tanıtım yazısı, kelimede birşeyler yapıyorlar vs buydu,, ama şirketin seo tanımında bunların olduğunu sanmıyorum

wmaraci
wmaraci

Pozoyun Pozoyun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı / Yazılımcı
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 21 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
reklam kokan hareketler bunlar..

Plain Plain Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 64 / 241
  • Ticaret 42, (%100)
Öncelikle gerçekten "5 000" TL verdiniz mi bilmiyorum ben yanıtımı verdiğinizi varsayarak yazıyorum. Öncelikle domain tam güzelde denemez kötüde denemez şöyle ki googleye "diyet yap" yazacak kişi var mıdır bilmiyorum. Sonuçta birinin diyet yap yazması için bu sitenin online diyet yaptırması lazım, böyle bir şey de günümüz koşullarında mümkün değil. Tasarım "5 000" TL eder mi, etmez. Ancak bilmiyorum belki site tamamen php ile profesyonel bir şekilde kodlandı admin paneli var vs. orasını bilmediğim için bir şey yazamıyorum. Ancak eğer bu site çok hafif PHP kullanılarak HTML ile yazıldıysa malesef kazıklanmışsınız. Tasarım çok da kötü değil aslında sağ ve soldaki reklamlar kaldırılırsa ve ufak düzeltmeler yapılırsa gayet güzel bir hale getirilebilir site. Reklam hiç mi olmayacak tabi ki olacak ama daha az rahatsız edici yerlerde. Bunun dışında iyi bir SEO çalışması yapılmamış gibi görünüyor ama kesin bir şey söylemek mümkün değil sonuçta bu tür işler biraz vakit ister. Belki yaptırdığınız firma kısa sürede etki eden bir çalışma yerine uzun sürede etki eden ancak sağlam bir çalışma yapmayı seçmiştir. Domaine 5.000TL veriliyorsa bence FTP'yi kendinize alın ve satın daha sonra birazcık daha kötü bir domain alın ve dosyaları FTP'ye atın.
FilmlerBizden

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Pozoyun adlı üyeden alıntı

reklam kokan hareketler bunlar..

iyi hocam dediğim gibi öyle olsa kimseye cevap yazmazdım neyse afedersiniz,,, :(

MtnOzd MtnOzd RIS / PACS Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ris PACS Admin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 24 / 78
  • Ticaret 19, (%100)

diyettv adlı üyeden alıntı

dostum herkes sıkıldı belki ama seodan kastım, tanıtım yazısı, kelimede birşeyler yapıyorlar vs buydu,, ama şirketin seo tanımında bunların olduğunu sanmıyorum

seo tüm dünyada bellidir hocam ne diyosunuz siz :D 5000 TL para vericeksiniz içinde ne olduğunu bile bilmiceksiniz sonra bide seo yaptırsam işe yarar mı diceksiniz :)

bu arada nediyeti sitesini isterseniz 4000TL ye satarım size.
FilmlerBizden

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

deadhero adlı üyeden alıntı

Öncelikle gerçekten "5 000" TL verdiniz mi bilmiyorum ben yanıtımı verdiğinizi varsayarak yazıyorum. Öncelikle domain tam güzelde denemez kötüde denemez şöyle ki googleye "diyet yap" yazacak kişi var mıdır bilmiyorum. Sonuçta birinin diyet yap yazması için bu sitenin online diyet yaptırması lazım, böyle bir şey de günümüz koşullarında mümkün değil. Tasarım "5 000" TL eder mi, etmez. Ancak bilmiyorum belki site tamamen php ile profesyonel bir şekilde kodlandı admin paneli var vs. orasını bilmediğim için bir şey yazamıyorum. Ancak eğer bu site çok hafif PHP kullanılarak HTML ile yazıldıysa malesef kazıklanmışsınız. Tasarım çok da kötü değil aslında sağ ve soldaki reklamlar kaldırılırsa ve ufak düzeltmeler yapılırsa gayet güzel bir hale getirilebilir site. Reklam hiç mi olmayacak tabi ki olacak ama daha az rahatsız edici yerlerde. Bunun dışında iyi bir SEO çalışması yapılmamış gibi görünüyor ama kesin bir şey söylemek mümkün değil sonuçta bu tür işler biraz vakit ister. Belki yaptırdığınız firma kısa sürede etki eden bir çalışma yerine uzun sürede etki eden ancak sağlam bir çalışma yapmayı seçmiştir. Domaine 5.000TL veriliyorsa bence FTP'yi kendinize alın ve satın daha sonra birazcık daha kötü bir domain alın ve dosyaları FTP'ye atın.

sağol yazdıkların için

CennetKapisi CennetKapisi Sitenizi App'lestiriyorum Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yaz
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 877
  • Beğeniler 291 / 162
  • Ticaret 3, (%100)
dünyanin kazigini yemissiniz gecmis olsun bu siteye bu paraya vermek büyük cesaret tebrikler :)

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al