wmaraci reklam
lidertakipci

türk arama motoru geliyoo nasıl bir algoritma bu?

112 Mesajlar 12.886 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

harddepo harddepo İlginizi çeken içerikler Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 350
  • Beğeniler 59 / 71
  • Ticaret 11, (%100)
google yeni başladıgında algoritma yoktu tabi ozamanlarda internet bu kadar yaygın bile değildi kaçınızın evinde internet vardı.Elin adamı marsı inceliyor siz daha Ankara'ya varamamışsınız.Yazmış birisi Türk projesi Madem ortada bir proje var senin script neden İngilizce nasıl bir proje ise Ruslar yapış bir arama motoru Yandex Bizim Türk mucidler yapmış Geliyoo işte bizim farkımız.
Madem bir proje yapıcan yeniliklerden yararlansa Madem Kod bilgin var Neden Yeni bir şeyler üretmiyorsun Madem bu kadar zekisiniz adam gibi bir proje yapınız bizde destek olalım kıytırık bir script ne olduğu belli olmayan bir algoritma ee sizin gibiler yüzünden ülke gelişmiyor asıl sizler gibiler yüzünden ülke gelişmiyor Yapsana yandex veya google üstü bir arama motoru bak ülke nasıl gelişiyor.

www.kirlipanda.com
wmaraci
reklam

mcr4pisback mcr4pisback Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Seo&Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 214
  • Beğeniler 23 / 61
  • Ticaret 7, (%100)

Uğur Işılak Bu konuyu açanlara da gereksiz düşünceye sahip olanlarada en güzel cevabı vermiş fazla söze hacet yok..

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
Ben şahsen hep diyorum inşallah bizimde iyi bir arama motorumuz olur
Arama motoru nedir ?
Aradığın veriyi yazarsınız ve o motor ilgili dataları döker burada konuyu acan Arkadaşta paylaşmış neye göre benim aradığım bilgiyi değilde alakasız bilgileri önüme cikartıyor diye yazmış. Haklimi sonuna kadar haklı

Gelioo browseri nasıl öğrendi internette dolaşan içi bucağı olmayan makaleler demeçlerle vayy be diyerek ve eminim büyük bir heyecanla arama yaptı sonuç hüsran.

Diğer taraftan verilen makalelerde gidipte makaleyi yazan geliyoo da adult cinsel ve p.rno içerik yok Bulamazsınız diye eklemedi bunu geliyoo beyan etti bakiyorsun geliyoo ya cinsel içerikler almış başını gitmiş burada yinemi bu Browseri kullanan kişi suçlu.

En Çok kullanıcısı olan ve aranan kelimelerden biri facebook.

Bir ebeveyn çocuklarım cinsellikten internet ortamındaki p.rno dan uzak dursun diye bu demeçlere inanıp arama sayfasini geliyoo yapıyorsa . Ve günahı olmayan çocuk gelip geliyoo arama Motorunu kullanarak facebook yazıp facebook hesabına bağlanmaya çalışınca karşısına geliyoo arama seçeneklerinde facebook yerine ateşli sıcak facebook kızları diye adult site yok japon üniversite güzelleri yada başka saçma sapan şeyler çıkıyorsa bunun suçlusu kim?

Hani adult yok tu?

Kusura bakmayın ama o Çocuğun ve anne babanın günahı yok bunun vebali bu arama motorunda p.rno siteleri barındıran ve göz yuman site sahipleridir.

Girin facebook yazın ne çıkıyor görün şimdi kim haklı hala aradığını bulamayan kullanıcılar mı yoksa yalan beyan veren Geliyoo mu bu tek örnek bunu genelleme yapabilirsiniz

Daha hazır olmamış bir projeyi oldu bitti artık tamam süperiz biz diye tanıtım yaparsanız sonucu daha kötüde olabilir.yeni 2014 yasaları çok daha ağır ve net oldu

Şimdi bendemi vatan hayini yada türk düşmanı yabancı dostu oldum ?

Tek örnek güvendim P.rno adult yokmuş dedim ohh ne güzel facebook yazdım masumca Karşıma çıkan tamamiyle saçmalık.

Bu adult içerikler ne zaman silinecek yorum yazabilirmisiniz ?

Buhara Buhara Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 126 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
Onu geç, bu kadar berbat bir sitenin alexa değerinin 522 olması şaşırtıyor beni.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Seo&Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 214
  • Beğeniler 23 / 61
  • Ticaret 7, (%100)

ermaneray adlı üyeden alıntı

Ben şahsen hep diyorum inşallah bizimde iyi bir arama motorumuz olur
Arama motoru nedir ?
Aradığın veriyi yazarsınız ve o motor ilgili dataları döker burada konuyu acan Arkadaşta paylaşmış neye göre benim aradığım bilgiyi değilde alakasız bilgileri önüme cikartıyor diye yazmış. Haklimi sonuna kadar haklı

Gelioo browseri nasıl öğrendi internette dolaşan içi bucağı olmayan makaleler demeçlerle vayy be diyerek ve eminim büyük bir heyecanla arama yaptı sonuç hüsran.

Diğer taraftan verilen makalelerde gidipte makaleyi yazan geliyoo da adult cinsel ve p.rno içerik yok Bulamazsınız diye eklemedi bunu geliyoo beyan etti bakiyorsun geliyoo ya cinsel içerikler almış başını gitmiş burada yinemi bu Browseri kullanan kişi suçlu.

En Çok kullanıcısı olan ve aranan kelimelerden biri facebook.

Bir ebeveyn çocuklarım cinsellikten internet ortamındaki p.rno dan uzak dursun diye bu demeçlere inanıp arama sayfasini geliyoo yapıyorsa . Ve günahı olmayan çocuk gelip geliyoo arama Motorunu kullanarak facebook yazıp facebook hesabına bağlanmaya çalışınca karşısına geliyoo arama seçeneklerinde facebook yerine ateşli sıcak facebook kızları diye adult site yok japon üniversite güzelleri yada başka saçma sapan şeyler çıkıyorsa bunun suçlusu kim?

Hani adult yok tu?

Kusura bakmayın ama o Çocuğun ve anne babanın günahı yok bunun vebali bu arama motorunda p.rno siteleri barındıran ve göz yuman site sahipleridir.

Girin facebook yazın ne çıkıyor görün şimdi kim haklı hala aradığını bulamayan kullanıcılar mı yoksa yalan beyan veren Geliyoo mu bu tek örnek bunu genelleme yapabilirsiniz

Daha hazır olmamış bir projeyi oldu bitti artık tamam süperiz biz diye tanıtım yaparsanız sonucu daha kötüde olabilir.yeni 2014 yasaları çok daha ağır ve net oldu

Şimdi bendemi vatan hayini yada türk düşmanı yabancı dostu oldum ?

Tek örnek güvendim P.rno adult yokmuş dedim ohh ne güzel facebook yazdım masumca Karşıma çıkan tamamiyle saçmalık.

Bu adult içerikler ne zaman silinecek yorum yazabilirmisiniz ?

Kimse projeyi oldu bitti artık süperiz diye tanıtmıyor. Aksine projeni gelişmekte olduğu yazılıyor. Burda çıkan tartışmanın nedeni , projeyi şu haliyle henüz gelişmekte olduğu dönemde yargılayanlar. Onlara kalsa google ' ı kurmak kolay facebook 2 dakikalık iş twitter zaten kullandıkları bi script. Ama bakıyoruz ki projeyi başkası yapmış , lafı bunlara düşmüş. Geliştirilmesi için böyle yaygara yapılcağına bunları bildirim olarak yollasalar çk daha iyi ve güzel olur. Ek olarak ad*lt içerik konusunda , arama motorları bişey yapamaz. Bildirdiğin siteler dışında hiç bi şekilde işlem yapamazlar. Sen bildirirsin onlar görevini yapar. Bu böyledir , böyle kalıcaktır. Sistem eksiklerini belirli bi ekip tamamen görebilseydi , facebook, yandex ve benzeri projelerde adamlar tutup da sisteminde açık bulanlara dolar saçmazdı.

YenerK YenerK yenerkayahan.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)

Ozi adlı üyeden alıntı

Milyonlarca siteyi 1 günde indexlemesini beklemiyorsunuz ?

1 gün mü aylardır var bu arama motoru

bykaraer bykaraer muratkaraer.net Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 33 / 38
  • Ticaret 21, (%100)
bütün aramaları geçtim geliyoo yazdım aramaya kendi sitelerini bile bulamadı O.o

muratkaraer.net - Tasarım Hizmetleri

• Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)
burada arkadaşın anlatmak istediği şu olmuş ve haklı şöyle düşünün bakkala gittiniz peynir almak istiyorum dediniz adam size ekmek uzattı bir daha o bakkala gitmek istermisiniz tabi ki istemezsiniz onun yerine markete gidersiniz bakkalda küçük esnaf olmaya devam eder :)

• Üyelik 22.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Seo&Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 214
  • Beğeniler 23 / 61
  • Ticaret 7, (%100)

YenerK adlı üyeden alıntı

1 gün mü aylardır var bu arama motoru

Bu arama motoru henüz tam sürüm değil beta sürümde. Asıl sürüm Browser ile birlikte gelicek.

• Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)

mcr4pisback adlı üyeden alıntı

Bu arama motoru henüz tam sürüm değil beta sürümde. Asıl sürüm Browser ile birlikte gelicek.

tamam geliştirilecek olabilir ama şuan ki durumu gerçekten vasat bu mesajımda da belirttiğim gibi : http://wmaraci.com/forum/713889-mesaj58.html

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al