freelance iş ilanları

Grundıg mini nb1020 nasıl sizce

7 Mesajlar 3.355 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba arkdaşlar laptop bu ben bu laptopla photoshopu ve dreamweaver'i sorunsuzca kasmadan kullanabilirmiyim acaba özellikleri şu şekilde

İşlemci Intel® Atom™ N455 1.66Ghz
İşletim Sistemi Orijinal Windows® 7 Home Starter
Bellek 2GB DDR-III
Sabit Disk 250GB
Kablosuz Bağlantı Var
Ekran 10.1" (1024x600)
Ethernet 10/100 Mb/s
Ekran Kartı Intel® GMA 3150
Kart Okuyucu Kart Okuyucu (SD/MMC/MS)
Batarya Var
Yerinde Garanti Var
Fabrika Ortamında Üretim Var
7/24 Call Center Var
Ücretsiz Kurulum Var

wmaraci
reklam

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Açıkçası Intel Atom işlemciye sahip bir netbook'da photoshop ve dreamweaver'ı sorunsuzca kasmadan kullanman çok zor. Elbet büyük dosyalarda sorun çıkaracaktır. Sonuçta bu programlar iyi bir işlemciye ve ram'e ihtiyaç duyar. Bu programlar için bu laptop'u tavsiye etmem.

Berkay Berkay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Wordpress Geliştirici
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1863
  • Beğeniler 90 / 337
  • Ticaret 27, (%100)

Burak adlı üyeden alıntı

Açıkçası Intel Atom işlemciye sahip bir netbook'da photoshop ve dreamweaver'ı sorunsuzca kasmadan kullanman çok zor. Elbet büyük dosyalarda sorun çıkaracaktır. Sonuçta bu programlar iyi bir işlemciye ve ram'e ihtiyaç duyar. Bu programlar için bu laptop'u tavsiye etmem.

Kesinlikle 6 GB DDR3 RAM , İ5 İşlemci mevcut olan Packard Bell laptop'um var fakat onda bile ister istemez kasmalar yaşıyorum laptop ile kasa'nın performansı bir olmuyor tavsiyem küçük ekran alacağın yerde 15.6 alman :)

alicin12 alicin12 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 70
  • Ticaret 5, (%100)
bende birebir aynı özelliklere sahip bir masaüstü ve birde laptop var ancak laptopta masaüstündeki gibi performans alamıyorum :9 örneğin masaüstünde rahatça Call Of Duty,Crysis gibi oyunları oynayabilirken laptopta oynayamıyorum.Tavsiyem laptop almayın :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)
teşekkürler arkadaşlar ozaman bu laptop anca nette takılmak ve müzik dinlemek için :D bu nasıl arkdaşlar peki

Ek Olarak:

alicin12 adlı üyeden alıntı

bende birebir aynı özelliklere sahip bir masaüstü ve birde laptop var ancak laptopta masaüstündeki gibi performans alamıyorum :9 örneğin masaüstünde rahatça Call Of Duty,Crysis gibi oyunları oynayabilirken laptopta oynayamıyorum.Tavsiyem laptop almayın :)

hocam şimdi yurtta 4 kişilik odada kalıyoruz :D masaüstünü koyucak yer yok en iyisi laptop veya notebok tarzı birşeyler arıyorum :D

Berk Berk Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 562
  • Beğeniler 64 / 104
  • Ticaret 0, (%0)
Netbooklar istediklerini karşılamaz, bu yüzden tercihin Notebook'lardan yana olsun. Netbook'lar çok seyahat edenler için sadece interneti kullananlar için bir bilgisayar türüdür. Eğer masaüstü alamıyorsan tercihi Notebook'lardan yana kullanıp Dell, Samsung, Toshiba ve Asus markalarından birini tercih edebilirsin. Ama benim sana en iyi önerim Dell markası olabilir. Yaklaşık 10-12 aydır kullanıyorum ne bir sorun oldu ne de sorun çıkarttı. Şükür ediyorum. :)Bana göre en sağlam ve en iyi markalardan bir tanesi. İnşallah sorun çıkarmaz ve beni götürür. Ve ben öyle nazik kullanan biriside değilim. :)Programlar, oyunlar, internette dolaşmalar vb.. Bunları yapmama rağmen herhangi bir sorunum yok, inşallahta olmaz. Dell'in Inspiron serisini önerebilirim. Samsung ise bir tanıdığım kullanıyor ve şuan gayet memnun. Bir iki arkadaşım daha da kullanıyor onlarada ben önerdim onlarda şuan gayet memnunlar. Toshiba ve Asus kullananlar tartışmasız yorumunu yapıyorlar. :)Bu 4 markadan şaşma derim ve alacaksan en kötü i3 işlemci olsun. Onun altına inip hata yapma derim. i3,i5,i7 işlemcilerini her zaman tercih et. Zaten şuan i3 olan bir laptopta bildiğime göre en az 3GB ram var ve bu ram seni çok götürür. Oyun için kullanacaksan i5 ve i7 tercihin olsun. Bende i3 var ama her oyunu oynuyorum tek takılan oyun GTA IV. Benden bu kadar, hayırlısı olur inşallah. :)

• Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)
öneriler için teşekkürler arkdaşlar diz üstü pc almadan önce bir danışayım dedim çok çok saolun

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al