wmaraci reklam

GalaOyun | Türkiyenin Yeni Flash Oyun Gündemi

11 Mesajlar 1.029 Okunma
smmexpress

maystroibo maystroibo İbrahim Runa Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** R**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 17 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
www.GALAOYUN.com

Türkiyenin Yeni Oyun Gündemi

Her türlü Oyunu Burada Bulabilirsiniz.

oyun oynamak için tek yapmaniz gereken aşağidaki linkten gelmek!

www.galaoyun.com

wmaraci
reklam

Pozoyun Pozoyun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı / Yazılımcı
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 21 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam belliki bu sektörde yenisiniz. O zaman ilk uyarıyı yapmak benim vazifem :) Siteniz daha oturmadan tanıtım yazısı, reklam..vb işlere kalkışmayın google amca bu gibi durumlardan hoşlanmaz haberiniz olsun. İşallah adsense başvurusu yapmamışsınızdır. Yaptıysanız da geçmiş olsun siteyi öldürmeyi başardınız demektir.

• Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** R**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 17 / 19
  • Ticaret 0, (%0)

Pozoyun adlı üyeden alıntı

Hocam belliki bu sektörde yenisiniz. O zaman ilk uyarıyı yapmak benim vazifem :) Siteniz daha oturmadan tanıtım yazısı, reklam..vb işlere kalkışmayın google amca bu gibi durumlardan hoşlanmaz haberiniz olsun. İşallah adsense başvurusu yapmamışsınızdır. Yaptıysanız da geçmiş olsun siteyi öldürmeyi başardınız demektir.

Öncelikle Teşekkür ederim.

Adsense konusu bir site için en az 4-5 Ay sonra gelir

Tanitim yazisi gibi şeylerinde daha çok zamani var

alp alp Professional Sleeper Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 19 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Hayırlı olsun. Sanırım Örümcek Oyun Scripti kurulu.

www.Oyunoynay.Org
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** R**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 17 / 19
  • Ticaret 0, (%0)

alp adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun. Sanırım Örümcek Oyun Scripti kurulu.

Evet Ama En Kisa Sürede Lisansida Satin Alacağim yani o linkide kaldiracagim

• Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 21 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Örümcekoyun scriptini kötülemek gibi olmasın ama onu kurduğum site şuan para etmiyor. Ancak aynı zamanda kurduğum wordpress tabanlı flash oyun sitesine de tekliflerden geçilmiyor diyebilirim. Ama belki hata bendedir, ben kullanmayı becerememişimdir. Ama şöyle bir gerçek var 100kişiden 97'si emin ol Wordpress diyecektir ;) İyi düşün..

• Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** R**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 17 / 19
  • Ticaret 0, (%0)

Örümcekoyun scriptini kötülemek gibi olmasın ama onu kurduğum site şuan para etmiyor. Ancak aynı zamanda kurduğum wordpress tabanlı flash oyun sitesine de tekliflerden geçilmiyor diyebilirim. Ama belki hata bendedir, ben kullanmayı becerememişimdir. Ama şöyle bir gerçek var 100kişiden 97'si emin ol Wordpress diyecektir ;) İyi düşün..

Belki öyle ama benim satmak gibi bi fikrim yok satmaktansa belli bi süre sonra adsense bağlayip parami kazanmak en iyisi değil midir ?Orumcek oyun wordpressle yapamicagim tüm imkanlari veriyor yani oyun eklemeden tut herşeye tek bi panelden yapmak varken neden wordpressde herşey için bir eklenti kurmakla vakit geçireyim ki

• Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 21 / 32
  • Ticaret 0, (%0)

maystroibo adlı üyeden alıntı

Belki öyle ama benim satmak gibi bi fikrim yok satmaktansa belli bi süre sonra adsense bağlayip parami kazanmak en iyisi değil midir ?Orumcek oyun wordpressle yapamicagim tüm imkanlari veriyor yani oyun eklemeden tut herşeye tek bi panelden yapmak varken neden wordpressde herşey için bir eklenti kurmakla vakit geçireyim ki

Benim anlatmak istediğimi siz yanlış anladınız. Bende flash oyun sitelerini satmaktansa adsenseye bağlıyorum ancak Örümcekoyun ile kazanılmıyor demek istedim. Bu arada wordpress ile evet, oyun botlarını ayrı ayrı kodlamanız yada satın almanız gerekiyor ancak örümcekoyun bunları bedavadan size sunuyor. Şöyle bir söz var bilir misiniz? Zafere ulaşmak için zorluklara katlanmak gerek. Eğer bu sözü analiz ederseniz zaten anlatmak istediğimi çok rahat kavrayacaksınız. Eğer emek harcamadan birden oyun botuna sarılırsanız baştan yanarsınız. Ama bunlar benim kişisel düşüncem, size sadece belirtmek istedim..

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Tasarımınız fena değil. Ancak bende wordpressten yanayım. Başarılar diliyorum.
@Pozoyun tüm karakterleri bold yazmak yasak.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

• Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** R**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 17 / 19
  • Ticaret 0, (%0)

Benim anlatmak istediğimi siz yanlış anladınız. Bende flash oyun sitelerini satmaktansa adsenseye bağlıyorum ancak Örümcekoyun ile kazanılmıyor demek istedim. Bu arada wordpress ile evet, oyun botlarını ayrı ayrı kodlamanız yada satın almanız gerekiyor ancak örümcekoyun bunları bedavadan size sunuyor. Şöyle bir söz var bilir misiniz? Zafere ulaşmak için zorluklara katlanmak gerek. Eğer bu sözü analiz ederseniz zaten anlatmak istediğimi çok rahat kavrayacaksınız. Eğer emek harcamadan birden oyun botuna sarılırsanız baştan yanarsınız. Ama bunlar benim kişisel düşüncem, size sadece belirtmek istedim..

Şuana kadar siteme 11 oyun eklendi.Nedenini hiç düşündün mü niye 11 oyun var ? Google Spam Algilamasin diye tek tek günde 5-7 oyun paylaşiyorum.Açiklamalari kendim yaziyorum herşeyi kendim yapiyorum.Örümcek oyun bana az kazandirir diye bir şey yok hocam.Siteye ne kadar iyi bakarsan o kadar para alirsin.Wordpress de kllandim ama Flash Oyun siteleri için çok çok daha zahmet.O Kadar Zahmetle kazanacagim şeyi daha az zahmetle kazanmak daha iyidir

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al