wmaraci reklam

SMF'mi MYBB'mi ?

47 Mesajlar 13.823 Okunma
smmexpress

Umutirhan Umutirhan Ares # Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar forum açmayı düşünüyorum ama hangisini kurmam gerektiğine karar vermedim. Sidebar'lı birşeyler arıyorum ama sanırım SMF'de bu özellik yok. Ya da var ben bilmiyorum :D O özellik SMF'de olsa bile sizce Seo vs geniş özellikleri açısından hangisi daha iyidir ?

wmaraci
reklam

aspercasper aspercasper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Düşünür
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 20 / 37
  • Ticaret 2, (%100)
Kesinlikle smf. mybbden uzak dur

İmzam Yok.

Hakann Hakann Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 50 / 71
  • Ticaret 14, (%86)

aspercasper adlı üyeden alıntı

Kesinlikle smf. mybbden uzak dur

Sorabilirmiyim neden mybbden uzak dursun ?

Buhara Buhara Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 126 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
mybb
ama dersen ki mybb mi vb mi
ozaman vb

wmaraci
wmaraci

aspercasper aspercasper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Düşünür
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 20 / 37
  • Ticaret 2, (%100)

Helios adlı üyeden alıntı

Sorabilirmiyim neden mybbden uzak dursun ?

Tabii ki sorabilirsin. Mybb de kesinlikle tema sıkıntısı çok yaşar. piyasada adam akıllı tema yok. olan temaların %90 ı birbirinin aynısı. parasıyla tema yaptıracak adam bulamıyorsunuz. bu konuda forumda açtığım başlıkları inceleyebilirsiniz. sadece wmaracında 3-4 konu açtım parayla tema yaptırmak için kimseyi bulamadım. mybb sitelerine bıraktığım ilanları saymıyorum. mybb destek sitesi piyasada 3-4 tane var. orada da 15- 16 yaşında çocuklar fink atıyor ve birbirleriyle patronculuk oynuyorlar. Adam akıllı destek verecek kimse yok. 1-2 kişi var onlarada ulaşamıyorsun (xpserkan gibi). Mybb yi geliştirecek kimse kalmadı. 12-13 yaşındaki çocuklar birbirlerinden kod çalıp tema yaptığını sanıp 5-10 liraya tema satmaya çalışıyorlar. eklentiler konusunda çok sıkıntı var. Premium temalar bile smf temaları kadar kaliteli değil. Sorduğun soruların cevabını bulamıyorsun.
Sitelerde konu açıyorsun saçma sapan kaprisler yüzünden konuların kapatılıyor. vs vs. bu yüzden sitelerimdeki mybb forumları smf ye taşıdım kafam rahat destek bol tema sıkıntısı yok vs vs.
themeking

kişi bu mesajı beğendi.

İmzam Yok.

Hakann Hakann Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 50 / 71
  • Ticaret 14, (%86)

aspercasper adlı üyeden alıntı

Tabii ki sorabilirsin. Mybb de kesinlikle tema sıkıntısı çok yaşar. piyasada adam akıllı tema yok. olan temaların %90 ı birbirinin aynısı. parasıyla tema yaptıracak adam bulamıyorsunuz. bu konuda forumda açtığım başlıkları inceleyebilirsiniz. sadece wmaracında 3-4 konu açtım parayla tema yaptırmak için kimseyi bulamadım. mybb sitelerine bıraktığım ilanları saymıyorum. mybb destek sitesi piyasada 3-4 tane var. orada da 15- 16 yaşında çocuklar fink atıyor ve birbirleriyle patronculuk oynuyorlar. Adam akıllı destek verecek kimse yok. 1-2 kişi var onlarada ulaşamıyorsun (xpserkan gibi). Mybb yi geliştirecek kimse kalmadı. 12-13 yaşındaki çocuklar birbirlerinden kod çalıp tema yaptığını sanıp 5-10 liraya tema satmaya çalışıyorlar. eklentiler konusunda çok sıkıntı var. Premium temalar bile smf temaları kadar kaliteli değil. Sorduğun soruların cevabını bulamıyorsun.
Sitelerde konu açıyorsun saçma sapan kaprisler yüzünden konuların kapatılıyor. vs vs. bu yüzden sitelerimdeki mybb forumları smf ye taşıdım kafam rahat destek bol tema sıkıntısı yok vs vs.

Bu konuda sonuna kadar haklısınız biz 2 güne mybb konusunde destek sitesi açacağız ve mybb forum altyapısının ne kadar iyi bir script olduğunu göstereceğiz.

Enes Enes Eski adi: TeknoRio Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 60 / 18
  • Ticaret 20, (%100)
Elbette MyBB aspercasper'e katilmiyorum. MyBB destek siteleri oldukca bu konuda ilgili. Tema ve Eklenti skintisi yok.

enesyarali.com

Percus Percus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Coder
  • Konum ABD
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 47, (%100)
MYBB Asla kullanma. 9 senedir forum sistemleri ile haçır neşirim
şuana kadar ilk internete başladığımdan beri en az 150 forum kurdum
tüm sistemleride denedim.Sana tavsiyem mybb'yi unut. Smf dersen
ilk başlıcağın için sana cok zor gelicektir. smf baya karışıktır.sorunlar çıkabiliyor.
vb dersende null asla kurma 250 üye olunca forumun otomatik kapanıyor.
Bide şey var phpkf türk yapımı o cok sağlam bir sistemdir belki biliosundur ama kesinlikle tavsiyemdir kur sana bazı yerlerde destek veririm.Hack'e karşı hiçbir forumun dayanamayacağı kadar sağlamdır.Vb den bile sağlamdır.Phpbb hiç kullanma tasarım olsun çoğu şeyi berbat. kurarsan bi zaman sonra pişman olursun.
umarım yararlı olmuştur. SMF veya PHPKF Tercih et bende sana söylemesi sonra forumunu iyi bir yere getirdikten sonra pişman olunca geri dönüş olmaz.
bi beğeniyi esirgemeyin arkadaslar
skytr PiN

kişi bu mesajı beğendi.

Otomodo Otomodo Bursablog.Net Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 34 / 29
  • Ticaret 1, (%100)
mybb ile bir ara forum açmıştım. Açıkcası güzel kötülencek kadar değil fakat neden smf tercih etmemişim diye şimdi soruyorum kendime. eklenti,tema,seo ve hız işlemlerinde bence smf.

ismailTurgut ismailTurgut Eski adı: sadecefullindircom Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek marketci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
phpkf yi kimler önerir Arkadaşlar

www.kolaylink.net
wmaraci
Konuyu toplam 7 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 7 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al