wmaraci reklam
lidertakipci

Discovery Elite ve Elite Lite Detaylı İnceleme

17 Mesajlar 3.863 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

SmmUzmani SmmUzmani WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)
hocam öncelikle blu ve gionee sadece donanım olarak benzer bir telefon. ilk discovery öyle çıktı diye herkez o şekilde gidecek sanıyor. Bakın general mobile xxx telefonu masaya alıp bunun aynısını alıp general mobile yazıp satalım kafasında değiller.
Bunun üzerinde bir yazılım çalışması olsun optimizasyonlar modül seçimleri kompanent seçimleri olarak hepsini general mobile yapıyor. Discovery 2'de 1 gb ram vardı sonra herkez isyan etti ve bu cihazı 2 gb ram ile piyasaya sürücekler. sizce kopya cihaz olsa bu olabilir mi ? olamaz.

wmaraci
reklam

GencHaber GencHaber Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 14 / 18
  • Ticaret 1, (%100)

Byaliozer adlı üyeden alıntı

hocam öncelikle blu ve gionee sadece donanım olarak benzer bir telefon. ilk discovery öyle çıktı diye herkez o şekilde gidecek sanıyor. Bakın general mobile xxx telefonu masaya alıp bunun aynısını alıp general mobile yazıp satalım kafasında değiller.
Bunun üzerinde bir yazılım çalışması olsun optimizasyonlar modül seçimleri kompanent seçimleri olarak hepsini general mobile yapıyor. Discovery 2'de 1 gb ram vardı sonra herkez isyan etti ve bu cihazı 2 gb ram ile piyasaya sürücekler. sizce kopya cihaz olsa bu olabilir mi ? olamaz.

hocam bende sizin gibi dusunuyorum işte o kadar çok kisi başka cihazları he general mobile kopyacı bunuda getirir diye onumuze koyduki artık boyle haberlerin altını arar oldum ben discovery kullanıcısıyım yaza doğru discovery 2 ye geçerim diyodum ama elite modeli çok daha mantıklı ona geçerim artık :D

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)
Discovery 2 ile Discovery elite lite işini nasıl yapıcaklar orasını pek çözemiyorum.. Ya discovery'yi kaldırıp sadece discovery 2 olucak 600-700 bandında. Sonra da discovery elite lite sonra da elite diye sıralıcaklar sanırım. Ama tam olarak kestiremiyorum.

• Üyelik 02.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 14 / 18
  • Ticaret 1, (%100)
buyuk ihtimalle oyle olacak ama umatım elite modeli 1500 lirayı aşmaz :D

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)

GencHaber adlı üyeden alıntı

buyuk ihtimalle oyle olacak ama umatım elite modeli 1500 lirayı aşmaz :D

1500 lira olamaz. Fiyat 1100 ile 1199 arasında olucak. Kurlar tabi daha fazla yükselmezse. Bu fiyat aralığında olucak. Kesin birbilgi.

• Üyelik 02.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 14 / 18
  • Ticaret 1, (%100)

Byaliozer adlı üyeden alıntı

1500 lira olamaz. Fiyat 1100 ile 1199 arasında olucak. Kurlar tabi daha fazla yükselmezse. Bu fiyat aralığında olucak. Kesin birbilgi.

Hocam videoyu izledim ama burası türkiye mutlaka fırsatçı telefoncular olacaktır ben discovery kullanıcısıyım alırken bana telefonu 700-750 liraya satmaya çalışanlar oldu + dolar fırladı falan :D bakalım haziranda terfi etmek ümidiyle :D

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)
Hayirlisi :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al