wmaraci reklam
lidertakipci

Makale Yazarları Birliği (MYB) Lütfen Okuyun.

28 Mesajlar 4.059 Okunma
wmaraci reklam

yms yms WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 39 / 62
  • Ticaret 0, (%0)
İşinizi iyi, reklamınızı kaliteli yaptıkça onlara karşı en güzel savaşı vermiş olursunuz. Onlar 3-5 iş ile kariyerlerini başlamadan bitirirler ama siz kalıcı olursunuz :)
yazarofisi

kişi bu mesajı beğendi.

@Bean Love getLove()
wmaraci
reklam

yasinatagun yasinatagun Webtisyen.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek WordPress Dev.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 456
  • Beğeniler 117 / 95
  • Ticaret 0, (%0)
Yurtdışında belirli hitlere sahip blog siteleri bile kaliteli ve orjinal bir makale için 100$'dan 1000$'a kadar para vaadediyor. Türkiyede herkes basit işin peşinde..

Being Being İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı/Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
Yanılıyorsam düzeltin fakat wmraci platformu üzerinden en çok satış yapmış olan metin yazarı sanıyorum ki benimdir. Buradan çok fazla iş almıyorum zaten düzenli müşterilerim artık öyle böyle derken oluştu. Fakat bir taban fiyat sınırlamasına da şahsen ihtiyaç görmüyorum. Çünkü yönetimin bu konuya müdahale edeceğini sanmıyorum. Bunca zaman boyunca bu adamları görmedi mi yönetim? Elbette gördü fakat birşey yapmadı muhtemelen yine de birşey yapmayacaklardır neticede serbest piyasa. Lakin birilerinin 50 kuruş ile makale almaları benim hoşuma gidiyor. Onlarca arkadaş geldi 50 kuruştan satış yapan fakat bugün bu arkadaşlar neredeler? Cevap yok. Bu arkadaşlardan birşeyler satın alanların çoğu da sonradan gelip benimle çalıştılar. Sonuç olarak görüldü ki bu adam bu fiyattan satıyormuş ama hikmeti buymuş oldu. Velasılkelam bu durumun önüne wmraci yönetimi el atmadığı sürece (bu platform için) geçiremez. Bu platform üzerinden içerik ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler öyle ya da böyle mağdur duruma düşeceklerdir. Mağdur duruma düşmemek isteyenlerde benim gibi işinin hakkını verenlere işi verecektir. Şahsen bende Pazartesi günü fiyatlarım ile oynama yapacağım çünkü 100 kelimelik bir yazının minimum değeri 1,5 TL olmalıdır. Bundan aşağısında yazılan her yazı bence özen gösterilerek yazılmamış olan yazıldır.

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.

yms yms WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 39 / 62
  • Ticaret 0, (%0)

Being adlı üyeden alıntı

Yanılıyorsam düzeltin fakat wmraci platformu üzerinden en çok satış yapmış olan metin yazarı sanıyorum ki benimdir. Buradan çok fazla iş almıyorum zaten düzenli müşterilerim artık öyle böyle derken oluştu. Fakat bir taban fiyat sınırlamasına da şahsen ihtiyaç görmüyorum. Çünkü yönetimin bu konuya müdahale edeceğini sanmıyorum. Bunca zaman boyunca bu adamları görmedi mi yönetim? Elbette gördü fakat birşey yapmadı muhtemelen yine de birşey yapmayacaklardır neticede serbest piyasa. Lakin birilerinin 50 kuruş ile makale almaları benim hoşuma gidiyor. Onlarca arkadaş geldi 50 kuruştan satış yapan fakat bugün bu arkadaşlar neredeler? Cevap yok. Bu arkadaşlardan birşeyler satın alanların çoğu da sonradan gelip benimle çalıştılar. Sonuç olarak görüldü ki bu adam bu fiyattan satıyormuş ama hikmeti buymuş oldu. Velasılkelam bu durumun önüne wmraci yönetimi el atmadığı sürece (bu platform için) geçiremez. Bu platform üzerinden içerik ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler öyle ya da böyle mağdur duruma düşeceklerdir. Mağdur duruma düşmemek isteyenlerde benim gibi işinin hakkını verenlere işi verecektir. Şahsen bende Pazartesi günü fiyatlarım ile oynama yapacağım çünkü 100 kelimelik bir yazının minimum değeri 1,5 TL olmalıdır. Bundan aşağısında yazılan her yazı bence özen gösterilerek yazılmamış olan yazıldır.

İşte bunu anlatmaya çalıştım yukarıda. Olay döndü dolaştı, dediğime geldi. Liberal olmak gerek. Adam Smith misâli; bırakınız geçsinler, bırakınız yapsınlar :)

Kalite her zaman diğerlerinden sıyrılmayı başaracaktır.

@Bean Love getLove()
wmaraci
wmaraci

netkoptu netkoptu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek ziraat mühendisi
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad C** M**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
hocam mantıklı olur çok da güzel olur aslında, çünkü geçenlerde bir teklif aldım 200 kelime neredeyse 60 kuruşa toplu iş diyorlar ama verdiği 50 tane 200 kelime.. çok üzücü bir durum bu.. nasıl istiyorsanız ben size destek vermeye hazırım.

Emre19 Emre19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 933
  • Beğeniler 16 / 125
  • Ticaret 2, (%100)
100 kelimeye 50 kuruş bedava demek

yazarofisi yazarofisi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek makale yazarı
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 21 / 22
  • Ticaret 7, (%86)
Arkadaslar kusura bakmayin konuyu acip mezajlariniza cevap veremedim.Cunku bilgisayar yok suanda bulundugum yerde.Ancak yarin tum yorum birakanlarin mesajlarina cevap verecegim.Ilginiz icin tesekkur ederim.cep telefonumdan yazdigim icin hatali kelime vb olabilir belirtmis olayim.

cyberrxnet cyberrxnet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek makale yazarı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 22 / 14
  • Ticaret 7, (%100)
hocam sisteminize kayıt oldum dönüş bekliyorum. Benim gibi sadece makale yazarlığı yapanlar için çok faydalı olacaktır.
yazarofisi

kişi bu mesajı beğendi.

https://blog-defteri.blogspot.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al