wmaraci reklam

Mega Holdings Hakkında

84 Mesajlar 34.501 Okunma
wmaraci reklam

bilisimci bilisimci www.puanza.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Beyler mega holdings titan saadet zinciri değildir, milletin emeğiyle ekmeğiyle bililp bilmeden boş konuşup oynamayın. Bana uygun gelmedi orda çalışmıyorum ayrı mesele ama iftira atmanıza sebep olacak hiç bir durum yok ortada. O verdiğiniz para zaten sisteme dahil olmak için yoksa sınırsız hosting satıyoruz o yüzden pahalı ayaklarına kimse yatmıyo.

www.puanza.com
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

mcr4pisback mcr4pisback Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Seo&Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 214
  • Beğeniler 23 / 61
  • Ticaret 7, (%100)

bilisimci adlı üyeden alıntı

Beyler mega holdings titan saadet zinciri değildir, milletin emeğiyle ekmeğiyle bililp bilmeden boş konuşup oynamayın. Bana uygun gelmedi orda çalışmıyorum ayrı mesele ama iftira atmanıza sebep olacak hiç bir durum yok ortada. O verdiğiniz para zaten sisteme dahil olmak için yoksa sınırsız hosting satıyoruz o yüzden pahalı ayaklarına kimse yatmıyo.

Afiyet olsun. :)
ultrAslan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Kardeş hayırdır? Açık konuşursan sevinirim.

www.puanza.com

chemistrap chemistrap WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Seyyah-ı Avare
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 20 / 67
  • Ticaret 2, (%100)

"Sistem"e dahil olmak zaten yasal olmadığının kanıtıdır. Network marketing hakkında bilginiz yoksa araştırın.Yoksa gülünç duruma düşüyorsunuz.
ultrAslan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

• Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

chemistrap adlı üyeden alıntı

"Sistem"e dahil olmak zaten yasal olmadığının kanıtıdır. Network marketing hakkında bilginiz yoksa araştırın.Yoksa gülünç duruma düşüyorsunuz.

Sizli bizli konuşmak hakaretvâri konuşma hakkı tanımaz sana. Önce herkes haddini bilsin. Kendi ürününü satma hakkını verip "sisteme" dahil olmanın nesi yasa dışı onu anlat da biz de öğrenelim olur mu.

www.puanza.com

• Üyelik 10.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Seyyah-ı Avare
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 20 / 67
  • Ticaret 2, (%100)
Ben de ondan bahsediyorum hakaret etmiyorum algılarınızı kapamayın lütfen ,network marketing bir pazarlama türüdür . Ortada bir ürün yoksa veya olan ürün sadece göstermelik bir ürünse bu tür pazarlama yasal değildir .Yasal Network marketing sistemlerinde üyelik zaten ücretsizdir. Mega Holdings sistemide bu şekilde kılıfı website/hosting olan bir yapı ile ilerliyor 750$+Kdv+bilmemne parası toplam 950$ lık bir ürünü (yıllık yaklaşık 320$ = 720 TL) kılıf olarak kullanıyorlar , siz hiç sınırsız bir hosting (onların sattığı sınırsız hostta değildir ayrıca ) için bu kadar ücret ödediniz mi ?
ultrAslan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

chemistrap adlı üyeden alıntı

Ben de ondan bahsediyorum hakaret etmiyorum algılarınızı kapamayın lütfen ,network marketing bir pazarlama türüdür . Ortada bir ürün yoksa veya olan ürün sadece göstermelik bir ürünse bu tür pazarlama yasal değildir .Yasal Network marketing sistemlerinde üyelik zaten ücretsizdir. Mega Holdings sistemide bu şekilde kılıfı website/hosting olan bir yapı ile ilerliyor 750$+Kdv+bilmemne parası toplam 950$ lık bir ürünü (yıllık yaklaşık 320$ = 720 TL) kılıf olarak kullanıyorlar , siz hiç sınırsız bir hosting (onların sattığı sınırsız hostta değildir ayrıca ) için bu kadar ücret ödediniz mi ?

Hâla sizli bizli konuşmaların arkasına saklanıp üstten bakarak konuşuyosun. Medeni bi insan gibi konuşmak bile ne büyük bi maharet. Algıları kapamıcakmışım lafa bak ekşici bebesi. Bu konuya yazacağım son yazı bu. Zira ürünün illa elle tutulur bi meta olması gerektiğini düşünüp çok bilmiş takılan birine laf anlatılmayacağını bilecek yaştayım çok şükür. Şimdi ne yazarsan yaz zerre umrumda değil.

www.puanza.com

• Üyelik 10.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Seyyah-ı Avare
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 20 / 67
  • Ticaret 2, (%100)

Hâla sizli bizli konuşmaların arkasına saklanıp üstten bakarak konuşuyosun. Medeni bi insan gibi konuşmak bile ne büyük bi maharet. Algıları kapamıcakmışım lafa bak ekşici bebesi. Bu konuya yazacağım son yazı bu. Zira ürünün illa elle tutulur bi meta olması gerektiğini düşünüp çok bilmiş takılan birine laf anlatılmayacağını bilecek yaştayım çok şükür. Şimdi ne yazarsan yaz zerre umrumda değil.

Yav hee hee.

political political ... Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 9 / 105
  • Ticaret 38, (%100)
Beyler bu oluşum içinde bulunup sistemi savununları münasip yerlerinizle def edin bence. Şayet ''ORTALIKTA YOLUNACAK KAZ OLDUĞU MÜDDETÇE YOLACAK BİRİLERİ HER ZAMAN VARDIR VE HEP VAR OLACAKTIR''. Para benim sazanlık benim diyerek yoluna devam eden arkadaşlara başarılar dilerim.

Not: Azıcık daha ıkının BMW çıktı çıkacak ;)
JimmyJoker

kişi bu mesajı beğendi.

seydi seydi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 5 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
bu işler sakat işler. tatlı hayat... acımasın sonunda :(

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al