demirkurt94 adlı üyeden alıntı

ücretli alamayacak isen şayet bildiğin forum sistemini kullanmalısın. mybb idealdir bence. gelişmek için sadece forum sistemi yeterli değildir her bir şey etkiler içeriğin kaliteli olsun vb olmasan da olur.

Aslında haklısın. teşekkür ederim yorumun için :)

CoLLeR adlı üyeden alıntı

Foruma gireceklerin %80-90 vb mybb farkı bilmeyecek hatta ilgilenmeyecekler merak etme içeriğe bakacak millet :)

Evet ya güzel bir tasarımla üstesinden gelinebilir.Teşekkür ederim :)

BRHMCR adlı üyeden alıntı

bu saatten sonra pvp server sitesinin tutması zor çünkü bende arada metin2 vs. oynarım yanılmıyosam birkaç site var kaç yıldır ayakta adını vermiyim. kafana koyduysan mutlaka başarırsında soruna gelelim..

durumun yoksa smf veya mybb kullan ben mybb tavsiye etmiyorum çünkü profesyönel bir tarafı yok siteye girince çok basit geliyor tamam güzel temalar var ama ben sevmiyorum mybb. mybb'ye nazaran smf daha iyi default temasını editle on numara forum oluyor duruşundan belli zaten smf :)

paran olursa tavsiyem asp playground kullan harika bir sistem ama biraz tuzlu olur çünkü asp kullanıcaksın..

Bu proje aklımda 1 yıldır var. Tema, host, domain hazır. Biliyorum o siteleri de sağlam siteler, bu yüzden tutuluyor.Dediğin gibi kafama koydum başaracağım :)

donanma44 adlı üyeden alıntı

Vbulletin>Mybb>Smf bana göre tabii.

Katılıyorum ama vb biraz tuzlu olduğu için kullanmıyorum.