krmzgn adlı üyeden alıntı

Firefox için Xmarks eklentisini kullanabilirsin. Gayet başarılı bir eklentidir. Xmarks'da hesap oluşturarak işe başlarsın. Daha sonra yer imlerine eklediğin siteler anında hesabına senkronize olur ve Xmarks kurup hesabınla giriş yaptığın her bilgisayarda yer imlerin otomatik olarak gelir. Yani diyelim ki iş yerinde bir siteyi yer imlerine ekledin, eve geldiğinde de aynı siteyi yer imlerine eklenmiş bir halde görebilirsin. Tavsiye ederim :)

hocam engin bilgin için çok teşekkür ederim firefoxla ilgili bende bu dediğinden duymuştum fakat ben genelde google chrome kullanıcısıyım bana hep chrome daha hızlı ve hafif gelmiştir.O yüzden tercihim bu tarayıcıdan yana bana chrome dan kullanabileceğim bi eklenti lazım istdiğim her bilgisayarda kullanıcı adım ve şifremle girdimmi o adresler benle olucak tıkladımmı hemen erişicem öyle bişe lazım yani chrome uyarlıı

yine de bilgin ve paylaşımın için teşekkür ederim

Ek Olarak:

fenered adlı üyeden alıntı

Portable program kullanabilirsi mesela senin deepfreez d yi silmiyordur. Portable chrome yada portable mozilla firefoxun vardır. Onu d ye atarsın. Artık ordan kullanmaya başlarsın.
Yada d de deepfreeze e kapatılmıştır. Portable tarayıcıyı flaşa kurararsın.

Portableapps.com

Bu sitede bit sürü portable program var. Burdan mozilla chrome opera vs bir sürü program bulabilirsin.

hocam deep freeze bütün sürücüleri kapsıyor malum kardeşlerim yüzünden taktıkları cd nin flaşın haddi hesabı yok farklı kullanıcıda açmak istemiorum onlara ...bide portable chrome ne demek bu flaş fikri de olabilir bu vermiş olduğun site den nasıl yararlanırım acaba basitce

Ek Olarak:

celalyesil adlı üyeden alıntı

Hocam Chrome'da oturum açarsanız gmail ile ne yaparsanız o kayıt edilir. Ben evde ve işte kullanıyorum çok rahat ve hızlı oluyor.

nasıl yani hocamm

Ek Olarak:

fenered adlı üyeden alıntı

Portable program kullanabilirsi mesela senin deepfreez d yi silmiyordur. Portable chrome yada portable mozilla firefoxun vardır. Onu d ye atarsın. Artık ordan kullanmaya başlarsın.
Yada d de deepfreeze e kapatılmıştır. Portable tarayıcıyı flaşa kurararsın.

Portableapps.com

Bu sitede bit sürü portable program var. Burdan mozilla chrome opera vs bir sürü program bulabilirsin.

hocam o dediğin siteden programı indirdim flaşa kurdum bi kaç klasör açtı müsic video vs vs sizin demek istediğiniz o site adreslerini bir words sayfasına yada notepad kaydedip o klasörlere atmakmıydı kullanımı nasıl acaba

Ek Olarak:

krmzgn adlı üyeden alıntı

Firefox için Xmarks eklentisini kullanabilirsin. Gayet başarılı bir eklentidir. Xmarks'da hesap oluşturarak işe başlarsın. Daha sonra yer imlerine eklediğin siteler anında hesabına senkronize olur ve Xmarks kurup hesabınla giriş yaptığın her bilgisayarda yer imlerin otomatik olarak gelir. Yani diyelim ki iş yerinde bir siteyi yer imlerine ekledin, eve geldiğinde de aynı siteyi yer imlerine eklenmiş bir halde görebilirsin. Tavsiye ederim :)

hocam program ingilizce olduğu için biraz zor oldu ama kurcaladım xmarks eklentisini kurduktan sınra heap oluşturup normal beğendiğimiz siteyi sık kullanılanlara ekle diioz o ekleme esnasındada xmark devreye girip o eklentiyi hafızasına alıyor başka bi bilgisayarada bu eklentiyi kurduğumuzda k.adı ve şifresini girdikten snra o yer imlerine ulaşabiliozzruz doğru anlamışmıyım dediğinizi