lostyazilim

Gezmiş olduğumuz site adreslerini nasıl kaydederiz?

13 Mesajlar 2.314 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

hsn hsn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 7, (%100)
Seo cu arkadaşlar size işim düştü profesyonel anlamda bu işi yapmasamda seo anlamında her zaman geçmiş çalışmalara ihtiyaç duymuşumdur :p ve tabiki sizlerde...

mesele şu gezmiş olduğumuz site adreslerini nasıl kaydederiz sık kullanılanlar olarak değil siteyi komple almada değil resimde tezt de değilsadece site adreslerini kaydedicem misal beğendiğiniz bi imleme sitesi yada blog sitesi yada prsi hiti yüksek siteler görüştünüz iş yaptınız verdiniz vs vs... bu siteleri tekrar bulabilmek adına bi google chorome eklnetisi yada program yada kullanışlı bişe varmı bildiğiniz çünlki seocu arkadaşlar bunun kıymetini dahada iyi anlıyorlardır o siteleri sürekli aramak istemioruz tek tek de worde yada notepad ekle nette indir tıkla olmadan şimdiden engin bilgileriniz için teşekkürler müşterileriniz bol engelleriniz az olsun Allah'a emanet olun...:)[/COLOR]

wmaraci
reklam

hasanali317 hasanali317 hasanalicolak.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci, Web Tasarım
  • Konum Rize
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 82 / 46
  • Ticaret 13, (%100)
bilgisayarına bir klasör oluştur. daha sonra dediğin sitelerin adreslerini kısayol olarak ekle.

bunun için eklenti varmıdır bilmiyorum ama zaten bu tarayıcılarda sık kullanılanlara ekleyebiliyor hatta orda klasör klasör olarakta liste yapabiliyorsun pr1 pr2 vs diye
dryege

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 7, (%100)
hocam bilgisayarımda depp freeze var o yüzden sık kullanılanları kullanmamıorum benden başka kardeşlerimde bu bilgisayarı kullanıorlar bilinçsiz kullandıkları içinde 15 günde bir virüs temizle format at felan uğraşmak istemiorum böyle net üzerinde olucak beğendiğim siteyi hop hemen kaydedicek açtımmı bilgisayarımı hemen bulup giricem

celalyesil celalyesil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafik ve Web Tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

hasantatlisu adlı üyeden alıntı

hocam bilgisayarımda depp freeze var o yüzden sık kullanılanları kullanmamıorum benden başka kardeşlerimde bu bilgisayarı kullanıorlar bilinçsiz kullandıkları içinde 15 günde bir virüs temizle format at felan uğraşmak istemiorum böyle net üzerinde olucak beğendiğim siteyi hop hemen kaydedicek açtımmı bilgisayarımı hemen bulup giricem

Hocam Chrome'da oturum açarsanız gmail ile ne yaparsanız o kayıt edilir. Ben evde ve işte kullanıyorum çok rahat ve hızlı oluyor.

wmaraci
wmaraci

krmzgn krmzgn http://www.nebado.com Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Firefox için Xmarks eklentisini kullanabilirsin. Gayet başarılı bir eklentidir. Xmarks'da hesap oluşturarak işe başlarsın. Daha sonra yer imlerine eklediğin siteler anında hesabına senkronize olur ve Xmarks kurup hesabınla giriş yaptığın her bilgisayarda yer imlerin otomatik olarak gelir. Yani diyelim ki iş yerinde bir siteyi yer imlerine ekledin, eve geldiğinde de aynı siteyi yer imlerine eklenmiş bir halde görebilirsin. Tavsiye ederim :)

fenered fenered Fikirlere Kurşun İşlemez Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 14 / 7
  • Ticaret 1, (%100)

Portable program kullanabilirsi mesela senin deepfreez d yi silmiyordur. Portable chrome yada portable mozilla firefoxun vardır. Onu d ye atarsın. Artık ordan kullanmaya başlarsın.
Yada d de deepfreeze e kapatılmıştır. Portable tarayıcıyı flaşa kurararsın.

Portableapps.com

Bu sitede bit sürü portable program var. Burdan mozilla chrome opera vs bir sürü program bulabilirsin.

• Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 7, (%100)

krmzgn adlı üyeden alıntı

Firefox için Xmarks eklentisini kullanabilirsin. Gayet başarılı bir eklentidir. Xmarks'da hesap oluşturarak işe başlarsın. Daha sonra yer imlerine eklediğin siteler anında hesabına senkronize olur ve Xmarks kurup hesabınla giriş yaptığın her bilgisayarda yer imlerin otomatik olarak gelir. Yani diyelim ki iş yerinde bir siteyi yer imlerine ekledin, eve geldiğinde de aynı siteyi yer imlerine eklenmiş bir halde görebilirsin. Tavsiye ederim :)

hocam engin bilgin için çok teşekkür ederim firefoxla ilgili bende bu dediğinden duymuştum fakat ben genelde google chrome kullanıcısıyım bana hep chrome daha hızlı ve hafif gelmiştir.O yüzden tercihim bu tarayıcıdan yana bana chrome dan kullanabileceğim bi eklenti lazım istdiğim her bilgisayarda kullanıcı adım ve şifremle girdimmi o adresler benle olucak tıkladımmı hemen erişicem öyle bişe lazım yani chrome uyarlıı

yine de bilgin ve paylaşımın için teşekkür ederim

Ek Olarak:

fenered adlı üyeden alıntı

Portable program kullanabilirsi mesela senin deepfreez d yi silmiyordur. Portable chrome yada portable mozilla firefoxun vardır. Onu d ye atarsın. Artık ordan kullanmaya başlarsın.

Portableapps.com

Bu sitede bit sürü portable program var. Burdan mozilla chrome opera vs bir sürü program bulabilirsin.

hocam deep freeze bütün sürücüleri kapsıyor malum kardeşlerim yüzünden taktıkları cd nin flaşın haddi hesabı yok farklı kullanıcıda açmak istemiorum onlara ...bide portable chrome ne demek bu flaş fikri de olabilir bu vermiş olduğun site den nasıl yararlanırım acaba basitce

Ek Olarak:

celalyesil adlı üyeden alıntı

Hocam Chrome'da oturum açarsanız gmail ile ne yaparsanız o kayıt edilir. Ben evde ve işte kullanıyorum çok rahat ve hızlı oluyor.

nasıl yani hocamm

Ek Olarak:

fenered adlı üyeden alıntı

Portableapps.com

hocam o dediğin siteden programı indirdim flaşa kurdum bi kaç klasör açtı müsic video vs vs sizin demek istediğiniz o site adreslerini bir words sayfasına yada notepad kaydedip o klasörlere atmakmıydı kullanımı nasıl acaba

Ek Olarak:

krmzgn adlı üyeden alıntı

hocam program ingilizce olduğu için biraz zor oldu ama kurcaladım xmarks eklentisini kurduktan sınra heap oluşturup normal beğendiğimiz siteyi sık kullanılanlara ekle diioz o ekleme esnasındada xmark devreye girip o eklentiyi hafızasına alıyor başka bi bilgisayarada bu eklentiyi kurduğumuzda k.adı ve şifresini girdikten snra o yer imlerine ulaşabiliozzruz doğru anlamışmıyım dediğinizi

fenered fenered Fikirlere Kurşun İşlemez Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 14 / 7
  • Ticaret 1, (%100)

hocam engin bilgin için çok teşekkür ederim firefoxla ilgili bende bu dediğinden duymuştum fakat ben genelde google chrome kullanıcısıyım bana hep chrome daha hızlı ve hafif gelmiştir.O yüzden tercihim bu tarayıcıdan yana bana chrome dan kullanabileceğim bi eklenti lazım istdiğim her bilgisayarda kullanıcı adım ve şifremle girdimmi o adresler benle olucak tıkladımmı hemen erişicem öyle bişe lazım yani chrome uyarlıı

yine de bilgin ve paylaşımın için teşekkür ederim

Ek Olarak:

hocam deep freeze bütün sürücüleri kapsıyor malum kardeşlerim yüzünden taktıkları cd nin flaşın haddi hesabı yok farklı kullanıcıda açmak istemiorum onlara ...bide portable chrome ne demek bu flaş fikri de olabilir bu vermiş olduğun site den nasıl yararlanırım acaba basitce

Ek Olarak:

nasıl yani hocamm

Ek Olarak:

hocam o dediğin siteden programı indirdim flaşa kurdum bi kaç klasör açtı müsic video vs vs sizin demek istediğiniz o site adreslerini bir words sayfasına yada notepad kaydedip o klasörlere atmakmıydı kullanımı nasıl acaba

Ek Olarak:

hocam program ingilizce olduğu için biraz zor oldu ama kurcaladım xmarks eklentisini kurduktan sınra heap oluşturup normal beğendiğimiz siteyi sık kullanılanlara ekle diioz o ekleme esnasındada xmark devreye girip o eklentiyi hafızasına alıyor başka bi bilgisayarada bu eklentiyi kurduğumuzda k.adı ve şifresini girdikten snra o yer imlerine ulaşabiliozzruz doğru anlamışmıyım dediğinizi

kardeş hani sen dedin ya deep freezden dolayı siliniyor diye. Işte portable olunca flaşa kurabiliyorsun. Send kurmuşsun zaten. Böyle olunca geçmiş sık kullanılanlar yer imleri vs vs de flaşda tutulmuş olacak. Artık internete flaşındaki chromedan gireceksin böylelikle bilgiler içşnde tutulacak.

xrople xrople Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 107 / 61
  • Ticaret 1, (%100)
Chrome'da oturum açıldığında bir arkadaşında dediği gibi girilien siteler kaydediliyor onu bırak bilgisayara format attıktan sonra chrome'da oturum açtım yer işaretleri bile geldi.Yani çok beğendiklerini oturum açıp yer işaretlerine alabilirsin sorun çıkarmaz diye ümit ediyorum.

krmzgn krmzgn http://www.nebado.com Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Evet kardeş. Doğru anlamışsın. Başka bir bilgisayara da xmarks eklentisini kurup kullanıcı adı şifrenle giriş yaptığında, diğer eklentiyi kurmuş olduğun bilgisayarda eklediğin tüm yer imleri gelir. Yani mesela iş yerinde eklediklerin, evdeki bilgisayarına, evde eklediklerinde iş yerindeki bilgisayarına otomatik olarak senkronize olur.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al