wmaraci reklam
lidertakipci

TTNET, Gezinti Servisiyle Sizi Takip Ediyor!

30 Mesajlar 4.293 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

Webbiu adlı üyeden alıntı

Merhaba,
http://www.gezinti.com/hesabim buradan takip ETMEMELERİ için evetmi hayırmı anlamadım :D

KAPALI olarak yapınız butonu. Aksi takdirde internete girdiğin her şeyi kayıt ediyorlar.

wmaraci
reklam

Webbiu Webbiu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 643
  • Beğeniler 194 / 98
  • Ticaret 10, (%100)

Engin07 adlı üyeden alıntı

KAPALI olarak yapınız butonu. Aksi takdirde internete girdiğin her şeyi kayıt ediyorlar.

Bunları ***** arayıp sildiremezmiyim ?

• Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

Webbiu adlı üyeden alıntı

Bunları ***** arayıp sildiremezmiyim ?

O konuda kesin bir bilgi söyleyemeyeceğim, eğer sildik deseler bile buna inanmayın.
http://www.gezinti.com/sss
http://www.gezinti.com/sozlesme

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)

yanlışınız var hayırda desen evet de desen kayıt ediliyor 2012 yılından beri inanmayın ona siz uydunet de böyle bişi yok misal ben uydunetim gezintiymiş çıkıntıymış tıkırtıymış yok bişi rahat yani iyi :)

TTnet yapıyor bunu sadece

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

yanlışınız var hayırda desen evet de desen kayıt ediliyor 2012 yılından beri inanmayın ona siz uydunet de böyle bişi yok misal ben uydunetim gezintiymiş çıkıntıymış tıkırtıymış yok bişi rahat yani iyi :)

TTnet yapıyor bunu sadece

Merak etmeyin, Uydunet'de yapıyor fakat gizliden yapıyor ;) Eğer senin bir siten varsa aynı şeyi senin sitenin elverdiği kadarıyla sende yapıyorsun bende yapıyorum. Örneğin her gireni sistem kaydediyor bir şekilde ve bu senin elinde ;)

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)

Merak etmeyin, Uydunet'de yapıyor fakat gizliden yapıyor ;) Eğer senin bir siten varsa aynı şeyi senin sitenin elverdiği kadarıyla sende yapıyorsun bende yapıyorum. Örneğin her gireni sistem kaydediyor bir şekilde ve bu senin elinde ;)

ben kayıt etmiyor demedim.Uydunet TTnet gibi özel bir firmanın olmadığından bilgilerimizi kolay kolay satmıyor devletin taşeronluğunu yaptığı fırmanın elinde ki onlarda bunu yapamıyorlar

bizde gezinti tarzında bir dümen yok karşımıza bir şeyi onaylamamızı istenmiyor telefonla aranıyoruz hayır dediğimizde iş bitiyor güvenli internet olayıda bize öyle geldi sonrasında sitesini açtılar mutlu mesut kullanıyoruz...

TTnetin fişlediğine dair;

http://fislenmeyehayir.com/

adresinden tüm materyallere ulaşayabilirsiniz...
Karacahan

kişi bu mesajı beğendi.

MehmetARIK MehmetARIK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 626
  • Beğeniler 13 / 260
  • Ticaret 2, (%100)
Beyler sizde yanlış bulduğum konu izlenmeyi fişlenme olarak algılamanız. Bu bilgilerin satıldığı ispat edilemez, devlette fişlendiğide ispat edilemez.
Mesela Google Analytics'e hiçkimse birşey demiyor da bunu sorun ediyorlar. Google Analytics;
Yaşınızı, servis sağlayıcınızı, cinsiyetinizi, kullandığınız telefon marka modelini, ekran çözünürlüğünüzü, işletim sisteminizi, adresinizi herşeyinizi kaydediyor.
Facebook da öyle. İzlediğin videolara, bğendiğin sayfalara göre sana reklamlar sunuyor. Facebook sayfanızdan reklam yayınladığınızda görmüyormusunuz? Birçok seçenek var. Ankara ilinde yaşayan, yok şu yaş gruplarında kişilere gösterebiliyorsunuz reklamlarınızı. Diğer gruplarda gösterilmiyor. Ayrıca bunlar gizliden gizliye yapılıyor ve azıcık düşünen sistemin nasıl çalıştığını anlayabilir.
Gizli yapılsa mı iyi, yoksa bunun yapılıp yapılmamasına sizin karar vermenizmi iyi?
Daha önce bu bilgilerin kaydedilmediğini nasıl biliyorsunuz?
Mesela internet tarayıcınız????????????????????????
Cookie olarak her ne yaptıysanız kaydediyor, sitelerdeki şifrelerinizi, kredi kartı bilgilerinizi kaydediyor. Bunların biyerlere gönderilmediğini nerden biliyorsunuz???
Dediklerinize bakacak olursak interneti hiç kullanmamak gerek.
*****'den daha büyük tehlike her zaman FACEBOOK dur. FACEBOOK'un sadece sizinle AYNI ŞEHİRDE YAŞAYAN veya AYNI OKULDA OKUYAN insanları bulup size arkadaş olarak önermesi bile sizin hakkınızda ne kadar bilgi depoladığının bir örneğidir. Başka söze gerek yok.

Karacahan Karacahan Teknoloji Filozofu Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 15 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
E işte o bilgileri de sen zaten kendi elinle veriyorsun ya ben de onu diyorum. Facebook'ta hangi okulda okuduğunu yazmazsan nereden bilecek? Üye olurken ben kafadan bir doğum tarihi atsam Facebook bunu nasıl tespit edecek? Normalde 13 yaş altı üye olamıyor ama bakıyorsun 10 yaşındaki çocuğun Facebook hesabı var. Neden? Çünkü doğum tarihini ona göre yazıyor! Facebook bunu tespit edip o çocuğu engelleyebiliyor mu? Hayır! TC kimlik numarasını istiyor mu senden? Hayır! Hadi girdiğin şehiri IP numarandan tespit eder de, yaşadığın şehir kısmına sen İstanbul yazmadıkça seni İstanbul'da olanlara karşı öneremez. Çünkü IP numaraları bölgeseldir. İzmit'te oturan kişi de İstanbul'dan IP alır, Edirne'de oturan kişi de İstanbul'dan IP alır. Daha önce de dedim. Google, Facebook, Yahoo, Yandex v.s. Sen ne verirsen onları alabilirler. Tamam çerez konusunda biraz haklılık payın var ama o kadar da değil. Çok çok Youtube'da aradığın videoya ilişkin başka videolar önerir sana. Neden Superonline veya Turk Net böyle bir girişim içerisinde bulunmuyor? Çünkü devlet buna sadece ***** için izin vermiş. ***** nereye bağlı? Türk *******! Peki bu kurum kimin? Devletin! Siz Türk *******'un gerçekten araplara ait olduğunu mu sanıyorsunuz? Türk *******'un %51 hissesi araplarda geri kalanı halen devletin elinde. Kurum bu kişilere satılmadı sadece %51 hissesi 99 yıllığına kiralandı. Yani Türk ******* halen devletin yönetiminde. Araplar sadece %51'lik hisseden kazançlarını alıyorlar. Dolayısıyla ***** istediği gibi borusunu öttürüyor.

serdar5353 serdar5353 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek WebDizyn Editor
  • Konum Rize
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 9 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Bence İçimiz rahatlasın Takip edilmiyoruz diye yapılmış birşey.

chemistrap chemistrap WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Seyyah-ı Avare
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 20 / 67
  • Ticaret 2, (%100)
Gezinti.com işin kılıfıdır. Takip sistemi herzaman vardı ve var olacak . Google veya tüm arama motorları , chrome veya herhangi bir tarayıcı ***** veya diğer firmalar aklınıza ne geliyorsa buna ihtiyaçları var. Gezinti, son zamanlarda "acaba takip ediyolarmıdır yea " diyen ve belli kesimin aklında şüpheleri boşa çıkarmak maksadıyla yapılmış bir kurgudan ibaret , ister evet de ister hayır hiçbir önemi yok.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al