wmaraci reklam

Tema türkçeleştirdim ama bir kaç yer kaldı yardım lütfen-wpanswers tema

13 Mesajlar 1.618 Okunma
wmaraci reklam

truyka83 truyka83 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar temayı Türkçe hale getirdim ancak üye giriş paneli İngilizce kaldı. Bir de cevaplar kısmında answers yazıyor. Delirtti beni resmen. .po dosyalarını Türkçeleştirdim. Bu dediklerim nereden düzenlenebilir. Mesela facebook ile bağlan da yazamadım. O da İngilizce. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bu arada site linki için buraya tıklayabilirsiniz.

wmaraci
reklam

RealOne RealOne Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 3, (%100)
Log in with Facebook

Bak bu kısmı bulacaksın facebook ve twiter yan yana zaten burdaki log in with facebook yazısını facebook ile bağlan yapacaksın aynısınıda twiter için yapacaksın işte.

ReCo ReCo www.recepbaglar.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad R** B**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 22 / 98
  • Ticaret 9, (%100)
Hocam panelden Görünüm --> Düzenleyici yolunu izleyin. orada sayfalara tıklayarak Türkçe olmayan yerleri düzenleyin. Örneğin, yazı sayfasının içinde Welcome yazsın bunun için görünüm --> düzenleyici --> Single(TekilYazı) bağlantısına tıklayın Welcome yazısını bulun ve Türkçeleştirin.

• Üyelik 25.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 1, (%100)

ReCo adlı üyeden alıntı

Hocam panelden Görünüm --> Düzenleyici yolunu izleyin. orada sayfalara tıklayarak Türkçe olmayan yerleri düzenleyin. Örneğin, yazı sayfasının içinde Welcome yazsın bunun için görünüm --> düzenleyici --> Single(TekilYazı) bağlantısına tıklayın Welcome yazısını bulun ve Türkçeleştirin.

hocam kafayı yedirtti tek tek hepsini worde attım, not defteriyle de açtım welcome yok ya.

wmaraci
wmaraci

ReCo ReCo www.recepbaglar.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad R** B**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 22 / 98
  • Ticaret 9, (%100)
Hocam ben welcomeyi örnek olarak verdim. Bana PM atın konuşalım çözelim.

• Üyelik 25.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 1, (%100)

RealOne adlı üyeden alıntı

Log in with Facebook

Bak bu kısmı bulacaksın facebook ve twiter yan yana zaten burdaki log in with facebook yazısını facebook ile bağlan yapacaksın aynısınıda twiter için yapacaksın işte.

hocam dediğiniz yeri buldum şöyle yaptım ve kaydettim hiç bir şey değişmedi malesef

Facebook ile bağlan

Bir de sitenin dibinde bi uyarı var, kurulumdan sonra çıktı bununla alakalı olabilir mi?

hata şöyle footerda yazıyor:
"Warning: sleep() has been disabled for security reasons in /home/kaliteliokullar.com/httpdocs/soru-cevap/wp-content/plugins/WP-Answers-Plugin/includes/facebook.php on line 144"

Ek Olarak:

ReCo adlı üyeden alıntı

Hocam ben welcomeyi örnek olarak verdim. Bana PM atın konuşalım çözelim.

:)
hocam üye girişi yapınca welcome yazıyor ben bunu kast ettiniz sanmıştım:) onu da düzeltemedim malesef.

• Üyelik 04.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 3, (%100)
Log in with Facebook

Hayır daha değiştirmemişsin alttaki uyarıyla alakası yok onda hata var o satırı bul o hatayı düzelt baktım ben senin değiştirdiğin yer farklı

En hızlı ve kolay üyelik sistemi

Soru yayınlamak ya da cevap vermek çok kolay:)
1- Twitter ile giriş yapabilirsiniz.
2- Facebook ile giriş yapabilirsiniz.
3- Sağ üstte yer alan "üye ol" butonuna basın. Sadece bir kullanıcı adı ve şifre yazın, işlemi bitirdiğiniz anda giriş yapılmış olur. E mail derdi yok:)

Bunu değiştirmişsin gerisi duruyor benim dediğim yeri bul. ana index şablonu olabilir oraya bak

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)
agentsrank diye bi program var onunla halledebilirsniz. Ben bu programla türkçeleştiriyorum. Bazı dosyaları düzenleyici den göremiyosunuız

• Üyelik 25.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 1, (%100)

RealOne adlı üyeden alıntı

Log in with Facebook

Hayır daha değiştirmemişsin alttaki uyarıyla alakası yok onda hata var o satırı bul o hatayı düzelt baktım ben senin değiştirdiğin yer farklı

En hızlı ve kolay üyelik sistemi

Soru yayınlamak ya da cevap vermek çok kolay:)
1- Twitter ile giriş yapabilirsiniz.
2- Facebook ile giriş yapabilirsiniz.
3- Sağ üstte yer alan "üye ol" butonuna basın. Sadece bir kullanıcı adı ve şifre yazın, işlemi bitirdiğiniz anda giriş yapılmış olur. E mail derdi yok:)

Bunu değiştirmişsin gerisi duruyor benim dediğim yeri bul. ana index şablonu olabilir oraya bak

Hocam 1-2-3- yazanlar zaten bileşende metin şeklinde ekledim. Onun kodlamada rolü yok. Baktım tekrar malesef dediğiniz kod benim yukarda bahsettiğim yerin dışında geçmiyor. Kurulumdan sonra paket içinde plugin de geldi. Onu kurunca zaten üyelik paneli aktif oldu. Plugin içinde düzenle yapacam sanırım. Ona da bir göz atayım geçen baktım ama log in with face diye bir cümle görmemiştim. Tekrar bakayım.

Ek Olarak:

nettebilgi adlı üyeden alıntı

agentsrank diye bi program var onunla halledebilirsniz. Ben bu programla türkçeleştiriyorum. Bazı dosyaları düzenleyici den göremiyosunuız

hocam o programı kullanmak beni aşar sanırsam zira ben daha 1 yıldır bu işle hobi olarak uğraşan bir zatım:)

• Üyelik 04.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 3, (%100)
kesin vardır %1000 bulmaya çalış. bulamazsan pm at bakarız bi şekilde yardımcı olurum sana

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al