RealOne adlı üyeden alıntı

Log in with Facebook

Hayır daha değiştirmemişsin alttaki uyarıyla alakası yok onda hata var o satırı bul o hatayı düzelt baktım ben senin değiştirdiğin yer farklı

En hızlı ve kolay üyelik sistemi

Soru yayınlamak ya da cevap vermek çok kolay:)
1- Twitter ile giriş yapabilirsiniz.
2- Facebook ile giriş yapabilirsiniz.
3- Sağ üstte yer alan "üye ol" butonuna basın. Sadece bir kullanıcı adı ve şifre yazın, işlemi bitirdiğiniz anda giriş yapılmış olur. E mail derdi yok:)

Bunu değiştirmişsin gerisi duruyor benim dediğim yeri bul. ana index şablonu olabilir oraya bak

Hocam 1-2-3- yazanlar zaten bileşende metin şeklinde ekledim. Onun kodlamada rolü yok. Baktım tekrar malesef dediğiniz kod benim yukarda bahsettiğim yerin dışında geçmiyor. Kurulumdan sonra paket içinde plugin de geldi. Onu kurunca zaten üyelik paneli aktif oldu. Plugin içinde düzenle yapacam sanırım. Ona da bir göz atayım geçen baktım ama log in with face diye bir cümle görmemiştim. Tekrar bakayım.

Ek Olarak:

nettebilgi adlı üyeden alıntı

agentsrank diye bi program var onunla halledebilirsniz. Ben bu programla türkçeleştiriyorum. Bazı dosyaları düzenleyici den göremiyosunuız

hocam o programı kullanmak beni aşar sanırsam zira ben daha 1 yıldır bu işle hobi olarak uğraşan bir zatım:)