eusanmaz adlı üyeden alıntı

Panoya reklam vermektense adwords yada facebook reklamlarını kullanman daha yararlı olur bence.

İlla panoya ilan vericem diyosan;

Belediye ihale yapmıştır ve işletmesini bir ajansa vermiştir büyük ihtimal. Haftalık ücret alıyorlardır. Örneğin benim yaşadığım yerde haftalık 350 tl istiyorlar. Şahsen ben oraya ilan vereceğime Facebook reklamlarını kullanmayı düşünüyorum.

Facebook çok fazla reklam ücreti alıyor kişisel düşüncem adwords kullanmıştım daha önceden ondanda hit geliyor icraat yok o kötü oluyor

OkanKeskin adlı üyeden alıntı

Herkese hitap eden bir siteniz yoksa, yani ürün satışları vs vermenize değmez. Ben olsam her ne alanda olursa olsun internette reklam yaparım. Konuma göre ücretler değişir, bizim burada (Kocaeli-İzmit) çöp kutularının önündekiler günlük 10 TL'den kiralanıyor ama çok nadir verenler var.

Evet bende kocaelide yaşıyorum heryerde çöp üstü reklamları var 7-10 tl arası daha ekonomik büyük panodan bunu düşünebilirim unutmuştum teşekkür ederim.

Midas10 adlı üyeden alıntı

Bunlarla uğraşmaya gerek yok 500 Tane bastır a4 kağıdına
Çöp kutularına duvarlara yapıştır.

Bunu düşünmedim değil aslında direklere felan yapıştırmak ama cezası varmış böyle yapmak :)