wmaraci reklam
lidertakipci

Pano reklamları

17 Mesajlar 2.237 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

emre29 emre29 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 38 / 27
  • Ticaret 2, (%100)
Merhabalar arkadaşlar bulunduğum ilin pano reklamlarına ilan vermeyi düşünüyorum ama ne gibi adım atılır kaç tl minimum maliyeti olur bilgim yok bilgisi olan yardımcı olabilir mi ilk araştırdıktan sonra pano sahibi yani belediyeye başvuru yapmak istiyorum kar payı adwords reklamlarına göre nasıldır yada hangi içerikler pano uygun adwords vs. daha iyi kazanç elde ederim.

www.gunceltarifler.com
wmaraci
reklam

eusanmaz eusanmaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ticaret Rehberi İşletmeni
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 132 / 36
  • Ticaret 2, (%100)
Panoya reklam vermektense adwords yada facebook reklamlarını kullanman daha yararlı olur bence.

İlla panoya ilan vericem diyosan;

Belediye ihale yapmıştır ve işletmesini bir ajansa vermiştir büyük ihtimal. Haftalık ücret alıyorlardır. Örneğin benim yaşadığım yerde haftalık 350 tl istiyorlar. Şahsen ben oraya ilan vereceğime Facebook reklamlarını kullanmayı düşünüyorum.

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
Herkese hitap eden bir siteniz yoksa, yani ürün satışları vs vermenize değmez. Ben olsam her ne alanda olursa olsun internette reklam yaparım. Konuma göre ücretler değişir, bizim burada (Kocaeli-İzmit) çöp kutularının önündekiler günlük 10 TL'den kiralanıyor ama çok nadir verenler var.
emre29

kişi bu mesajı beğendi.

iyi.

Midas10 Midas10 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Freelance PHP Coder
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 2, (%100)
Bunlarla uğraşmaya gerek yok 500 Tane bastır a4 kağıdına
Çöp kutularına duvarlara yapıştır.

wmaraci
wmaraci

emre29 emre29 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 38 / 27
  • Ticaret 2, (%100)

eusanmaz adlı üyeden alıntı

Panoya reklam vermektense adwords yada facebook reklamlarını kullanman daha yararlı olur bence.

İlla panoya ilan vericem diyosan;

Belediye ihale yapmıştır ve işletmesini bir ajansa vermiştir büyük ihtimal. Haftalık ücret alıyorlardır. Örneğin benim yaşadığım yerde haftalık 350 tl istiyorlar. Şahsen ben oraya ilan vereceğime Facebook reklamlarını kullanmayı düşünüyorum.

Facebook çok fazla reklam ücreti alıyor kişisel düşüncem adwords kullanmıştım daha önceden ondanda hit geliyor icraat yok o kötü oluyor

OkanKeskin adlı üyeden alıntı

Herkese hitap eden bir siteniz yoksa, yani ürün satışları vs vermenize değmez. Ben olsam her ne alanda olursa olsun internette reklam yaparım. Konuma göre ücretler değişir, bizim burada (Kocaeli-İzmit) çöp kutularının önündekiler günlük 10 TL'den kiralanıyor ama çok nadir verenler var.

Evet bende kocaelide yaşıyorum heryerde çöp üstü reklamları var 7-10 tl arası daha ekonomik büyük panodan bunu düşünebilirim unutmuştum teşekkür ederim.

Midas10 adlı üyeden alıntı

Bunu düşünmedim değil aslında direklere felan yapıştırmak ama cezası varmış böyle yapmak :)

www.gunceltarifler.com

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
adwords ile daha çok ziyaretçi kazanırsın.

avsamerkezcom avsamerkezcom www.avsamerkez.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Webtasarım and grafik
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 31 / 19
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşın dediği gibi a4 kagıtları ile vede pano reklamları ile bulundugun bölgede satış yapabilirsin. Senin ürünün bulundugun yerde satılsın istiyorsan pano a4 broşür şeklinde olabilir. Ama aynı ürün internette rahat satılacak ürün ise reel işlere tonla para vermek boş benim görüşüm.

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

Midas10 adlı üyeden alıntı

Arkadaş çok doğru söylemiş. Ama şu adwords'e reklam ver diyenlere sakın ha kanma. İnternet ile gerçek hayatta verdiğin reklam asla bir olmaz. Yolda yürüyen biri panoyu gördüğü zaman aklında kalır. Ama bilgisayar başında milyon tane reklam görüyor. Sakın ha imkanın varsa gidip'de adwords'de ziyan etme. A4 kağıdı ile yaptığın reklam bile internete verdiğin reklamdan iyidir.

chemistrap chemistrap WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Seyyah-ı Avare
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 20 / 67
  • Ticaret 2, (%100)

JackkerL adlı üyeden alıntı

Arkadaş çok doğru söylemiş. Ama şu adwords'e reklam ver diyenlere sakın ha kanma. İnternet ile gerçek hayatta verdiğin reklam asla bir olmaz. Yolda yürüyen biri panoyu gördüğü zaman aklında kalır. Ama bilgisayar başında milyon tane reklam görüyor. Sakın ha imkanın varsa gidip'de adwords'de ziyan etme. A4 kağıdı ile yaptığın reklam bile internete verdiğin reklamdan iyidir.

Kısmen haklısın .
Haklı olduğun kısım akılda kalıcılık kısmı.
Ama kaçırdığın nokta, dışarıda görülen bir A4 ilanın eve gelindiğinde ve bilgisayar başına geçildiğinde o siteye ziyaret oranı ne kadar yüksek olabilir ?
Bunun yerine stratejisi iyi planlanmış adwords reklamı ile daha fazla etki alınabilir.
Bunun yanısıra internet girişimlerinin veya e-ticaret faaliyetlerinin klasik reklam yolları olan Pano,TV , afiş usulü ile duyurulması çok saçma ve fuzuli masraf.
eusanmaz

kişi bu mesajı beğendi.

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

chemistrap adlı üyeden alıntı

Kısmen haklısın .
Haklı olduğun kısım akılda kalıcılık kısmı.
Ama kaçırdığın nokta, dışarıda görülen bir A4 ilanın eve gelindiğinde ve bilgisayar başına geçildiğinde o siteye ziyaret oranı ne kadar yüksek olabilir ?
Bunun yerine stratejisi iyi planlanmış adwords reklamı ile daha fazla etki alınabilir.
Bunun yanısıra internet girişimlerinin veya e-ticaret faaliyetlerinin klasik reklam yolları olan Pano,TV , afiş usulü ile duyurulması çok saçma ve fuzuli masraf.

Hocam internet sitelerini kullanmasını bilen zaten siteye ulaşıyor. Bence gerçek dünyada reklamlar verirsek etkisi daha da artar. Sahibinden.com belediye otobüslerine ilan veriyor. Eğer ki internet reklamcılığı eskisi gibi olsaydı karşılaştırma bile yapmazdım. Ama son zamanlarda "turist kızlara zor anlar yaşatan türk taktiği" gibi reklamlar yüzünden insanlar gördüğü reklamları kapatmaya çalışıyor. Yada kaileye almıyor. Ama pano reklamları hala kaliteli, hala işini yapan adamların reklamları yayınlanıyor.(istisnalar hariç) o yüzden ben her türlü gerçek hayatta verilen reklamdan yanayım. Yakın zamanda zaten internete reklam vermek bugünkü gibi olmayacak. Yavaş yavaş televizyona kaydı internet siteleri, yavaş yavaş panolarda görüyoruz..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al