freelance iş ilanları

Özgün Fitness, Diyet, Sağlık sitesi + Youtube kanalı

16 Mesajlar 1.716 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

CezaLet CezaLet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dil Öğrencisi
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 418 / 276
  • Ticaret 15, (%100)
Merhaba, yaşadığım yerde 1,5 yıldır fitness yapıyorum. Neredeyse yardımcı antrenör olacak kadar bilgi donanımım var. Geliştirmeye devam ediyorum kendimi. Bir çok dalda profesyonel bir spor hocam var. Projem şu ise şu:

Uzman TV tarzı bir blog kuracağım, içinde neredeyse her konuda videolu cevap ve açıklama olacak. Kategoriler ise: Fitness, body building, diyet, beslenme. Alt kategoriler ise uzar gider. Videolar Full HD kendi spor salonumuzda çekilecek. Örnek olarak bir hareketin doğru yapılımı gösterilecek. Ağırlıksız vücut geliştirme gibi videolar çekilecek profesyonel hoca eşliğinde.

Böylece hem blogtan hem youtube kanalımdan kazanç sağlamayı düşünüyorum.

Sizin fikriniz nedir? Tutar mı?

Not: işe ben ile birlikte 3 arkadaş ve 1 profesyonel hoca ile gireceğim. Çoğu zaman arkadaşlarım ile bende kamera karşısına geçeceğim.

Not: Bu arada dergi çıkarıyoruz yaşadığımız yer için. Her şey bitti basım kaldı, dergi ile de besleyip, destekleyip iyi reklam yaparız diye düşünüyorum.

Ekleme------------

Şöyle bir şeyde var aklımda. Soru cevap sitesi de olabilir aslında. Bu sorulara cevap olarak yine video çekebiliriz, böylece ihtiyaç duyulan bilgileri vermiş oluruz.

Kafamda iki soru var

1.si Büyük bir sorumluluk ve yük altına girerek, yatırım yaparak bir uzman tv tarzı portal açmak ve çok yönlü olması. Sorular 3 ana kategoride sorulacak Sağlık, Diyet, Spor. Bunlar alt kategori olarak her şey eklenebilirz. Örneğin Spora vücut geliştirme, fitness gibi.

2.si Dediğim gibi sadece soru cevap sitesi açıp üyelerin sorduğu sorulara yazılı ve videolu cevap veren bir site olması.

2. seçenek daha küçük bir proje ama etkisi en az 1. kadar olacaktır diye tahmin ediyorum. Güzel bir tasarım, logo ve domain ile bu işe girebilirim. Daha sonrasında 1. projeyi hayata geçirebilirim.

Siz ne dersiniz?

Öyle böyle. Şöyle şöyle.
wmaraci
reklam

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Bence olabilir yani tutabilir youtube üzerinden ve google adsense üzerinden iyi kazanç elde edebilirsiniz bence bol şans ben izlerim yani eğer güzel bir ortamda varsa şahane olur zaten ekibiniz varmış

• Üyelik 15.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dil Öğrencisi
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 418 / 276
  • Ticaret 15, (%100)
Youtube'da günümüzde özgün videolar çok izleniyor ve kazancı iyi. Spam ile bir yere varılmaz varanda şanslı olması gerek diye düşünüyorum ben. Benim kafama yattı, logosuna kadar ücretli ve orjinal bir site olacak. En azından yaşadığım yerde reklamını yaparsam hem spor salonunun reklamı olur hem kalıcı ziyaretçi sağlarım diye düşünüyorum. Yaşadığım yer zaten küçük sayılabilecek bir yer.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Bu arada blogtaki makaleler profesyonelce özgün bir şekilde girilecek. Yani internetten okuyup değiştirip değil de, hocamızın bize öğrettiği bilgileri gireceğiz. Kimi zamanda kendi yazacak.

Not: Bu arada dergi çıkarıyoruz yaşadığımız yer için. Her şey bitti basım kaldı, dergi ile de besleyip, destekleyip iyi reklam yaparız diye düşünüyorum.
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

Öyle böyle. Şöyle şöyle.

Diyalog Diyalog Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Medya Editörü
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 36 / 100
  • Ticaret 10, (%100)
Bence dusuncen cok iyi bunu yapabilirsen hem kendini gelistirirsin hem azda olsa cebine para girer.

wmaraci
wmaraci

altaybilgin altaybilgin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 105 / 148
  • Ticaret 0, (%0)
Burada videoların çok kaliteli olması ve tamamen özgün olması gerekiyor.
Bence nefis olur ben kanala abone olurum şahsen.

Hayat sıradan bir bakış açısıdır.

SeoAlem SeoAlem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 28 / 18
  • Ticaret 3, (%100)
Güzel bir proje neden olmasın başarılar :)

neqatif neqatif Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 6 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
youtube çok fazla para vermiyor diye düşünüyorum ama eğer iyi videolar koyarsanız ve çok izlenirse iyi gelir olur diye düşünüyorum

ErastotaNes ErastotaNes Türkçü Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Türkçü bir teşkilatın sorumlus
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
hocam eğer dediğin gibi her konuda ve fullhd yaparsan uzman tv ye koyarsın uzman tv hep 240 p

ve eğer açarsan kanalının ilk takipçisi olabilirim

• Üyelik 15.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dil Öğrencisi
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 418 / 276
  • Ticaret 15, (%100)
Bu kadar güzel tepkilerin geleceğini hiç tahmin etmedim genellikle tutmaz o gibi yorumlar gördüğümüz için :)

Full HD ve tamamen özgün olacak içerikler. Özellikle videolar bazen dışarıda, bazen salonda, bazen balkonda, bazen hareket yaparak ve bazen teorik bilgi aktararak çekilecek.

Örneğin spora yeni başlayan bir arkadaşı kameraya alacağız her gün ve gelişme sürecini göreceğiz.

Bunun için en az 2 aylık bir alt yapı ve ekipman hazırladıktan sonra, tam takır işe başlamayı düşünüyorum. Ekibim ile konuştum çok beğendiler düşünceyi. Hocamda olur dedi.

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim.
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

Öyle böyle. Şöyle şöyle.

Berke Berke Yine Yeni Yeniden Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1097
  • Beğeniler 2 / 208
  • Ticaret 1, (%100)
Türkiye'de böyle şeylere ihtiyaç var eğer erkeksen genellikle kadınlardan (işine yaraması için) ilgi olur bayansan zaten malum Türk erkekleri :(

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al