Merhaba arkadaşlar 3-5-10 arkadaşımı ayarlayıp yazıcaz bol bol yazıcaz içerik genel olucak tema haliyle güzel olucak asıl patron ben olucam gerekirse kelime başına makale alarak yatırım yapıcam yazarlar herşey yazabilicek canı ne isterse ister ürün incelemesi yapar ister canı sıkılır ölümden bahseder istersede bugünkü yedigi kızartmadan bahseder yani herşey özgür olucak altyapı google olcak acaba kaç ay sonra reklam alırım ve kazanmaya başlarım ve ne kadar kazanmaya başlarım? ve günlük ne kadar yayın olması gerekir, yayınlar kaliteli kalitesiz karışık olur haliyle, kazançtan bahsedermisiniz lütfen ayrıntılı bilgi verirmisiniz weble aram hiç yok nerdeyse

ek;
abi ben hala asıl cevabımı alamadım, gelen yorumlar hep zor kazanamazsın bırakırsın falan filan, benim sorduğum şey mesela önüme çıkakabilicek engellerden bir örnek?? ve kazanmak için mesela günde ortalama kalitede bir özgün makale paylaşıcaz bunun sayısı günlük ortalama ne kadar olursa ne kadar ayda ne kadar kazanmaya başlayabilirim ortalama bir şey söyleyebilir misiniz