wmaraci reklam
lidertakipci

3-5-10 arkadaş blog açıp yazıcaz ne zaman ne kadar para kazanmaya başlarız?

46 Mesajlar 5.332 Okunma
wmaraci reklam

velizrsln velizrsln WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek donanim & yazilim & sunucu (bilişim)
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 10 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar 3-5-10 arkadaşımı ayarlayıp yazıcaz bol bol yazıcaz içerik genel olucak tema haliyle güzel olucak asıl patron ben olucam gerekirse kelime başına makale alarak yatırım yapıcam yazarlar herşey yazabilicek canı ne isterse ister ürün incelemesi yapar ister canı sıkılır ölümden bahseder istersede bugünkü yedigi kızartmadan bahseder yani herşey özgür olucak altyapı google olcak acaba kaç ay sonra reklam alırım ve kazanmaya başlarım ve ne kadar kazanmaya başlarım? ve günlük ne kadar yayın olması gerekir, yayınlar kaliteli kalitesiz karışık olur haliyle, kazançtan bahsedermisiniz lütfen ayrıntılı bilgi verirmisiniz weble aram hiç yok nerdeyse

ek;
abi ben hala asıl cevabımı alamadım, gelen yorumlar hep zor kazanamazsın bırakırsın falan filan, benim sorduğum şey mesela önüme çıkakabilicek engellerden bir örnek?? ve kazanmak için mesela günde ortalama kalitede bir özgün makale paylaşıcaz bunun sayısı günlük ortalama ne kadar olursa ne kadar ayda ne kadar kazanmaya başlayabilirim ortalama bir şey söyleyebilir misiniz

wmaraci
reklam

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
O kadar kişiyseniz forum açın daha kolay yol alırsınız. Blog ile o kadar kişi ziyan edilmez.

Forumda alan geniş olur ne isterseniz onu yazın hit alır bir şekilde. blog işi yalnız kovboy işi :D

• Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 10 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Zen adlı üyeden alıntı

O kadar kişiyseniz forum açın daha kolay yol alırsınız. Blog ile o kadar kişi ziyan edilmez.

Forumda alan geniş olur ne isterseniz onu yazın hit alır bir şekilde. blog işi yalnız kovboy işi :D

şimdilik 3 kişiyiz 5 arkadaşıma yazdım 2 tanesi olumlu döndü 3 kişiyiz şimdilik ama dahada arttırıcam sayıyı seminer yapcam bi kafede buluşup :) ama forum ile blog bişey fark eder mi forumda kullanıcılarda gelir baltalayabilir rahat rahat ve forumda bir amaç gerekir yani her katogoride bir amaça hitap ediliyor bildigim kadarıyla mesela oyun otomobil motosiklet falan forumun birde burası gibi kullanıcıya ihtiyacı var yani demek istedigim forumda olabilir yani önemli olan yazdıgımız yayınlicagımız yer önemsiz blog veya forum başka bir seçenek yok zaten
ama önemli olan kazanç nasıl olur :D
günlük max 30 yayın girer siteye sanırım tahminim

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
Admin onaylı üyelik sistemi yapacan. Herkesi almak zorunda değilsin foruma. Ama ftp'ye tek bir kişi girecek. Çok fazla kişi girerse iş yürümez.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 10 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Zen adlı üyeden alıntı

Admin onaylı üyelik sistemi yapacan. Herkesi almak zorunda değilsin foruma. Ama ftp'ye tek bir kişi girecek. Çok fazla kişi girerse iş yürümez.

hocam dedigim gibi forum blog fark etmez benim için orası kolay fark yaratmaz bana göre kazancdada fark olcagını sanmıyorum ama kazanç ne olur orası önemli :D asıl can alıcı soru bu :D

Ek Olarak:

Zen adlı üyeden alıntı

patron ben olucam admin benim o konuda sıkıntı yok

mehmetali mehmetali Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 9 / 6
  • Ticaret 2, (%100)

Zen adlı üyeden alıntı

Sesli güldüm :) hocam

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)
Şayet blogun tuttu orjinal bi alan buldun diyelim para kazanmaya başlaman 1 seneyi bulur.

• Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 10 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

nettebilgi adlı üyeden alıntı

Şayet blogun tuttu orjinal bi alan buldun diyelim para kazanmaya başlaman 1 seneyi bulur.

bende öyle tahmin ediyordum en az 6 ayda kazanmaya başlar diyordum ama şayet tuttu falan ne demektir orjinal özgün yazıcaz o kadar yazıp paylaşıcaz neden para kazandırmasınki?

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)

velizrsln adlı üyeden alıntı

bende öyle tahmin ediyordum en az 6 ayda kazanmaya başlar diyordum ama şayet tuttu falan ne demektir orjinal özgün yazıcaz o kadar yazıp paylaşıcaz neden para kazandırmasınki?

Herkes kafasına göre takılsın sitem ziyaretçi akınına uğrasın bende arada reklamlardan kazanayım diyosan inci sözlük gibi bişeyler yapıcaksın. Eğer yazı yazalım para kazanalım diyosan iyi bir sektör bulup dışına çıkmaman lazım.

• Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 10 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

nettebilgi adlı üyeden alıntı

Herkes kafasına göre takılsın sitem ziyaretçi akınına uğrasın bende arada reklamlardan kazanayım diyosan inci sözlük gibi bişeyler yapıcaksın. Eğer yazı yazalım para kazanalım diyosan iyi bir sektör bulup dışına çıkmaman lazım.

yok sadece 3-5 bişeyler kazandırsa yeter diyorum yani makale fiyatının 2 katını kazandırsa yeter mesela eski iş arkadaşımın bir sitesi vardı futbol sonuclarını falan paylaşıyordu özetlerini falan sitesi hala açıktı ama şuan kapalı hosmekan.com facebookdada link veriyodu sayfası şu hatta; https://www.facebook.com/pages/wwwhosmekancom/321519597609?fref=ts
aylık 300-500-700-900 falan geliyordu değişiyordu etkin oldugunda 1000 e kadar geliyordu işte bana böyle bir ek gelir yeter bir adam vardı youtubede sen yaz 100-200 özgün orjinal içerik hit alıcak diyordu hamdi vidimogluydu sanırım, yani bu kadar zor değildir heralde kazanmak?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al