velizrsln adlı üyeden alıntı

cahil kesime hitap et diyorsun yani ama dedigim sitede yazı olarak herşey olucak ama genel olarak makale okuyan birinin bende reklamla ilgisi olcagını sanmıyorum bilinçli kullanıcıdır çünkü yada bilmiyorum her türlü insan gelirde reklama tıklayan zor gibi geliyor ama olsun gene kurtarır heralde emegin hakkını verir sanırım, günlük 20-30 paylaşımla her gün 1 yıl sonra aylık 600 tl kazandırıyor olur sanırım

Bak şimdi mantık olarak şöyle düşüyoyosun sitemde herşey olursa daha çok ziyaretçim olur. Mesela sitende sağlık, ekonomi, oyun, teknoloji, spor var sayıyorum. Sen her telden yazdığın için spordan da yazsan spor siteleriin gerisnde kalırsın, teknolojiden yazsan teknoloji sitelerinin gerisinde kalırsın çünki google her telden oynayan sitelere değer vermiyor eskisi gibi. Her telden oynayan sitelerin makaleleri çok alt sayfalarda kalıyor.
Ama kendine bi sektör belirlesen mesela teknoloji ve oyun diyelim bu alanda diğer sitelerle rekabet edebilirsin ve makalelerin üst sıralara çıkmaya başlar daha çok ziyaretçin olur. Sitenin değer artar ismini markalaştırma şansın olur. Takip edenin olur. Diğer türlü takipçinde olmaz.

Aylık 600 tl kazanmak sana bağlı. Adsense ile aylık 600 tl tek bir siteden kazanmak çok zor. Oyun, kadın, sağlık, yemek tarifi, rüya tabiri siteleri iyi kazandırıyor şuan