wmaraci reklam
lidertakipci

Twitter kapatıldı!

216 Mesajlar 34.587 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

hepnet35 hepnet35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Web & Ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 24 / 23
  • Ticaret 18, (%100)

mehmetali adlı üyeden alıntı

Cidden Çok Kötü Oldu yav milletin özgürlüğüne bir anlamda engel bir anlamda iyi oluyor diyebilirim ama twitter o kadarda kötü deildi ki

Mehmetali kardeşim milletin özgürlüğüne bir anlamda engel bir anlamda iyi oluyor diyebilirim demişsin ne demek istedin anlamadım ?

Not : Tartışma başlatmak filan değil derdim, sakın yanlış anlama ama halen hükümetin bu tavırlarına karşı iyi oluyor denmesi beni çileden çıkarıyor ve şahsına bir kelamım yok bilmeni isterim!!!

Hangi CUMHURİYET Ülkesinde özgürlük kısıtlaması var ? bir yandan iyi oluyor diye düşünen çoğunluk yüzünden güzelim Ülkemde bütün haklarım kısıtlanır oldu.
Ama ne yazık ki halen bir yandan iyi oluyor diyebilen arkadaşlarım var ve bu seçimlerde de bu mantıkla düşünenler yüzünden korkuyorum, umarım yine korktuğumuz başımıza gelmez...

wmaraci
reklam

mbatuhan mbatuhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 46 / 37
  • Ticaret 0, (%0)
Bir itirafta bulunuyum. Kapanmasına sebep olan şikayetlerden birisi bana ait :) aylar önce, +18 bir sitenin twitter sayfasını şikayet etmiştim ihbarweb e. Mail gelmiş karar uygulanıyor vs. Diye :)

Hayır arkadaş adamın biri beyaz sarayda verilen partinin birinde resim çekiyor. Çektiği resmi Tweet atıyor. abd hükümeti resmi 3 dk içerisinde kaldırtıyor. Onlar yapabiliyorsa bizi de yapabilmemiz gerekiyor.

SmmUzmani SmmUzmani WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)

AvaRe adlı üyeden alıntı

Her yerde başımıza demokrasi havarisi kesilenlere bak sen, işlerine gelmedi mi ne hukuk tanıyorlar ne demokrasi.Hırsızların bekasını düşünmeye ne zaman başladı bu millet, devlet falan kimin umrunda koltuk gitmesin yeter

Ahh ahh. Sanıyorsun ki ben başbakanı tutuyorum demi ? Mesajımda yazdım ama tekrar belirteyim.. Benim ülkemin kararını sallamayan bir şirket'i, ülkem sınırlarında girilmesini istemem arkadaşım. O kadar. bu karar da tamamen kapatılma ise, helal olsun.

Facebook ile ilgili sorun çıksın ? Devletimizin anayasası görüşelim desin facebook sallamasın ? Oda kapatılsın..

Bu kadar basit.
mehmetali

kişi bu mesajı beğendi.

sonkabadayi sonkabadayi www.fullindir.net Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisiyar Sever :)
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 3 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
kafam karıştı, avea ve ***** ile an itibariyle hiçbir sıkıntı yok...lakin ev arkadaşım geldi şimdi, ben giremiyorum diyor :D [aynı bağlantıyı kullanıyoruz]

www.fullindir.net
wmaraci
wmaraci

mehmetali mehmetali Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 9 / 6
  • Ticaret 2, (%100)

hepnet35 adlı üyeden alıntı

Mehmetali kardeşim milletin özgürlüğüne bir anlamda engel bir anlamda iyi oluyor diyebilirim demişsin ne demek istedin anlamadım ?

Not : Tartışma başlatmak filan değil derdim, sakın yanlış anlama ama halen hükümetin bu tavırlarına karşı iyi oluyor denmesi beni çileden çıkarıyor ve şahsına bir kelamım yok bilmeni isterim!!!

Hangi CUMHURİYET Ülkesinde özgürlük kısıtlaması var ? bir yandan iyi oluyor diye düşünen çoğunluk yüzünden güzelim Ülkemde bütün haklarım kısıtlanır oldu.
Ama ne yazık ki halen bir yandan iyi oluyor diyebilen arkadaşlarım var ve bu seçimlerde de bu gibi düşünenler yüzünden korkuyorum, umarım yine korktuğumuz başımıza gelmez...

bak benım bi üstümdeki arkadaş ne yazmış abd koydugu anda resimi kaldırtabiliyorsa bız kaldırtamıyorsak buna bir önlem mecburidir devletin ifşası devleti zinhar katletmek demektır

SmmUzmani SmmUzmani WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)

mbssahin adlı üyeden alıntı

Bir itirafta bulunuyum. Kapanmasına sebep olan şikayetlerden birisi bana ait :) aylar önce, +18 bir sitenin twitter sayfasını şikayet etmiştim ihbarweb e. Mail gelmiş karar uygulanıyor vs. Diye :)

Hayır arkadaş adamın biri beyaz sarayda verilen partinin birinde resim çekiyor. Çektiği resmi Tweet atıyor. abd hükümeti resmi 3 dk içerisinde kaldırtıyor. Onlar yapabiliyorsa bizi de yapabilmemiz gerekiyor.

İşte dediğim olay tamamen bu arkadaşım benimde. Sıkıysa amerika'yı sallamasın bakayım ne oluyor. Twitter diye şirket kalmaz be !

Sonra ülkemiz sallanmasın kapatsınlar, bizde ağlayalım sövelim devlete..

DarkJoueur DarkJoueur ! Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek M.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 400
  • Beğeniler 24 / 96
  • Ticaret 5, (%100)

Byaliozer adlı üyeden alıntı

Yok öyle arkadaş devlet aleyhinde atıp tutmalar. Herkes beğenememiş ama bunun olması gerekiyordu. Ya adam gibi kullanmasını öğreniriz ya da kullanamıyorsak kullanamayız. Bu kadar basit. İnsanları örgütlemek, insanlara burası aracılığı ile ulaşmak iş çevirmek kimsenin haddine olamaz..

Herkes sanıyorki bu twet'ler başbakan'a. Bu devlete yapılan bir terbiyesizliktir. Kim kimin ayağına bassa twet atıyor. ortalığı ayağa kaldırmaya çalışıyor. Eğer devletin bekası bunu gerektiriyorsa kapansın arkadaşım.

Özgürlükmüş. Yemişim özgürlüğü. Hangi devlet özgür, hangi millet özgür ? Bizim ayağımıza basılıyor twitter yüzünden millet'de kapatıldı diye devlete sövüyor.

Amerika'yı da sallamasın bakalım twitter yetkilileri twitter diye firma kalıyor mu ? Kim de onlar bizi sallamıyor. Onlar bizi sallamıyorlarsa kapatılsın arkadaşım. O kadar. Biraz düşünün be. Sizin ülkeniz bir twitter sahipleri tarafından bile sallanılmıyor ve siz kalkmış twitter de twitter...

Bendeki akıl sendede var insanları örgütlemek diyor bilinçsiz insanları demek istedin, bilgisiz insanları demek istedin ben neden örgütlenenler arasında değilim, neden polise taş atmıyorum , başbakana yaptıklarından dolayı sövmüyorum , düşünce özgürlüğünün kısıtlanması gibi saçma birşey olamaz çoğu yerde gereklidir , tamam haklısın yanlışda kullanılıyor ama sen nasıl burada bu kadar insan içinde farklı düşünüp, düşünceni yazıp savunuyorsan bir çok insanda twitter'da bunu yapıyor.

İçim dışım bir olsaydı, bana bakan seni görürdü.

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
Twitter kullanan insanların %99'u DNS işlemini bilenlerdir. Hangi zihniyetle engellediler anlamıyorum. Birde halen destek çıkanları da anlamış değilim. Allah yardımcımız olsun.
mertkytrk

kişi bu mesajı beğendi.

iyi.

Aliihsansaran Aliihsansaran Türk büyüktür,üstündür! E-Mail Onaysız
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)
@byali Kardeş twitter senin ulkeni sallamiyor gibi birsey yok. Twitter hic bir ulkeyi sallamiyor ve bence dogru da yapiyor. Facebook gibi çat diye adres vermiyor. Twitterda Kerkuk bayrakli fotografim ve milliyetci twitlerim yuzunden - asla devlet buyugune hakaret vs. Yok - facebook adresimi bulmuslar ordan adresimi ve kapima dayandilar kac kez. En sonunda kavga ettik karakola goturduler. Sirf vatan millet temali hareketlerim twitlerim fotolarim yuzunden.. vermesin abi vermesin adres felan.

@mehmetali senin devlet bilgisi dedigin basbakan kac para almis sumeyye chpye nasil kufur etmis egemen kuranla nasil dalga gecmis gibi bilgilerse veya benzeri seylerse versinler abi doksunler kirlileri ortaya!

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Abi burası özgür bir ülke değil mi?
O twitterda bu ülkenin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'e hakaret dolu, aşağılayıcı kelimeler içeren bir sürü twit atılmıştı, neden o zaman harekete geçilmedi?

Nedir yani, bu halkın organize olması mı rahatsız etti?

O zaman bu tarz bilgiler Googleda da yer alıyor, ee YouTube zaten kaynıyor, Facebook da cabası. Yarın ki mitinginde de bunlara yer versin, akşamda bunlara erişim engellensin, istediğiniz şey bu mu?

Bu yasaklara nasıl göz yumar, nasıl destek çıkarsınız. Kökünü kazıyacağım dediği zaman, kimse umrumda değil kapatıyorum dediği zaman nasıl alkışlar bu millet?
Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al