wmaraci reklam
lidertakipci

Twitter İçin Anket Yapsak?

26 Mesajlar 3.563 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

zekuda zekuda Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 112 / 97
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar büyük bir sosyal ağ paylaşımı olan twitter ülkemiz Türkiye için erişim engellenmiştir. Bunun için change.org'dan anket yapılsa buradaki anket bir işe yarar mı bilgili arkadaşlarımız varsa anketi başlatsın imzalatalım. Biliyoruzki buradaki anketlerle bir çok sorunlar çözülmüştür.

wmaraci
reklam

Aliihsansaran Aliihsansaran Türk büyüktür,üstündür! E-Mail Onaysız
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)
Sence ? Yaramaz :)

khazadum khazadum Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek SEO Executive & SEO Analyst
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 463
  • Beğeniler 34 / 84
  • Ticaret 3, (%100)
Başbakanlığa mail atalım bence mail sistemleri offline duruma gelsin o zaman belki açarlar. Sanırım çok iyi bir rüya gibi geldi. :p

halilozcevik halilozcevik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Genel Müdür
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 233 / 60
  • Ticaret 20, (%100)
Adam kafasına esip twitter i kapattırıyor imza kampanyası başlatsak ne olacak.Ülkede demokrasi mi kaldı

www.kadinsalyasam.com
wmaraci
wmaraci

jasper jasper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 17 / 46
  • Ticaret 0, (%0)

halilozcevik adlı üyeden alıntı

Adam kafasına esip twitter i kapattırıyor imza kampanyası başlatsak ne olacak.Ülkede demokrasi mi kaldı

burası siyasi bir platform değil fakat demokrasi bu ülkede çoktaaan gitmiş. sen sosyal ağda devrim yapmaya kalkarsan devirirler. iş çığrından çıktı cıvkı çıktı. milletimiz yazmayı konuşmayı tartışmayı bilmiyor. biri gelse sana anabacı sövse sen ne yaparsın?
brk CETINKAYAM

kişi bu mesajı beğendi.

favoridus.com

19aLi03 19aLi03 TeknoAtak Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 52 / 49
  • Ticaret 0, (%0)

jasper adlı üyeden alıntı

burası siyasi bir platform değil fakat demokrasi bu ülkede çoktaaan gitmiş. sen sosyal ağda devrim yapmaya kalkarsan devirirler. iş çığrından çıktı cıvkı çıktı. milletimiz yazmayı konuşmayı tartışmayı bilmiyor. biri gelse sana anabacı sövse sen ne yaparsın?

İşin çığırından çıktığı bir kesin ama 1 kişinin yaptığı şeyi 100 kişiye yükleyemezsiniz. 1 kişi istemiyor diyede 100 kişinin kullandığı bir şeyi de kapatamazsınız bunun neresi özgürlük. Milletimiz yazmayı da bilir konuşmayı da bilir bu anlayıştan kurtulun artık birazda gerçekleri görün. Bu milletin kurduğu ülkede yaşarken bu yorumu nasıl yapabiliyorsunuz.
zekuda

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 17 / 46
  • Ticaret 0, (%0)
hocam birincisi ben türkiyede yaşamıyorum. bir kişinin yaptığını 100 kişiye yüklemekten kastınız nedir hocam? taksim olayını unutmuşsunuz sanırım. bulunduğum ülkede taksim olayından 2 hafta sonra buradada millet sokaklara döküldü ama türkiyedeki gibi yakıp yıkmadılar hocam etrafı. olayı sadece çekmek istediğiniz yöne çekerseniz elbetteki o boyuttanda öyledir. eğer demokrasi istiyorsan demokratik davranacaksın. açıkcası türk halkı bunu haketmiyor. ben öyle düşünüyorum. RTE karşıtıyım diyorsan o ayrı konu karşıt olabilirsin ama bu demek değil ana bacı sövesin. karşıtsan arkadaş gider sandıkta demokratik olursun. türkiye bu bilinci sindirene kadar interneti bile haketmiyor.
brk

kişi bu mesajı beğendi.

favoridus.com

19aLi03 19aLi03 TeknoAtak Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 52 / 49
  • Ticaret 0, (%0)

hocam birincisi ben türkiyede yaşamıyorum. bir kişinin yaptığını 100 kişiye yüklemekten kastınız nedir hocam? taksim olayını unutmuşsunuz sanırım. bulunduğum ülkede taksim olayından 2 hafta sonra buradada millet sokaklara döküldü ama türkiyedeki gibi yakıp yıkmadılar hocam etrafı. olayı sadece çekmek istediğiniz yöne çekerseniz elbetteki o boyuttanda öyledir. eğer demokrasi istiyorsan demokratik davranacaksın. açıkcası türk halkı bunu haketmiyor. ben öyle düşünüyorum. RTE karşıtıyım diyorsan o ayrı konu karşıt olabilirsin ama bu demek değil ana bacı sövesin. karşıtsan arkadaş gider sandıkta demokratik olursun. türkiye bu bilinci sindirene kadar interneti bile haketmiyor.

Olayı siyasi bir boyuta taşıyorsunuz ama bakın işte taksim olayı dediğiniz gezi olayları sırasında bende İzmir'de destek verdim ama hiç bir şey yakıp yıkmadım sizin dediğiniz gibi olayı nereye çekerseniz oraya gider bir kişinin yaptığını 100 kişiye yüklemekten kastım buydu provokasyon yapanların yaptıklarını siz halka yükleyemezsiniz yani bir polis ölsün bunu halk yaptı bu insanlar yaptı geziciler yaptı denilsin. Böyle bir saçmalık olabilir mi ? Benim inandığım şeylere ,dinime ,ırkıma ,ayrımcılık yapma Atatürk'e Silah arkadaşlarına hakaret edebilecek cesareti kendilerinde nasıl buluyorlar. Türkiye'de siz ne olduğunu bilmiyorsunuz bence. Ülkeyi bölmek ve ayrımcılık yapmaktan hapse girmiş ve siyasi kariyeri bitmiş olan bir kişi bu ülkede başbakanlık yapıyor. Bu demokratik bir olgumu sizce. Türkiye'de iş sandıkta değil güç ve parada bitiyor onun için sandıkta demokrasi falan olmuyor.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 17 / 46
  • Ticaret 0, (%0)
hocam ben artık size birşey demiyorum. sizin bakış açınızı ben anladım. endişelenmeyin hak yerini bulacaktır. bu güne kadar hakkı yenilenler bu günden sonra AYDINLIKTADIR.
19aLi03

kişi bu mesajı beğendi.

favoridus.com

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

Türkiyede yaşamıyorsan yorum dahi yapma , burada bunların kahrını çeken bizleriz . Herkes yakıp yıkmadı . 10 milyondan fazla insan eylemlere katıldı burada öyle 3-5 kişi değillerdi , içlerinde dhkpcli de çıkar pkklı da çıkar bunları tüm bu halka maledemezsiniz . 10 milyon insan yaktı yıktı diyenin aklından şüphe ederim. Eğer amaçları yakma yıkma olsa 10 milyon kişilik orduyla baş edebilecek bir ülke yoktur biraz mantıklı olun .
zekuda kelebek onur33

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al