freelance iş ilanları

Twitter kapatıldı!

216 Mesajlar 37.855 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ubrtrade ubrtrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)

Zen adlı üyeden alıntı

Asıl sorun, twitter Amerikan hükümetine karşı it gibi hazırol da dururken. Türk hükümetine karşı tam tersini yaptı.

Facebook, her ülke ile iyi geçinme politikası izliyor. O yüzden ona şuana kadar birşey olmadı.

Yani sorun şu ki hiçbir hükümet göz yummaz böyle birşeye. Taraf falan tuttuğumdan değil ama başta kim olsa. Hangi ülke olursa olsun böyle şeylere göz yummuyor.

Örneğin hamburgta gezi eylemlerinin 10'da 1'i oldu. Adamlar direk olağanüstü hal ilan etti. Tüm şehri ablukaya aldılar. Amerika da izinsiz gösteri yap ta gör bir tarafına cobu sokarlar, yada yersin elektriği :)

ABD ve AB açıklama yapmış sözde sansürcülükmüş bu.

Eee dünyada ki en büyük katliamları yapan ülkeler Fransa, Almanya, İngiliz ve Amerikan devşirmeleri değil mi. son 500 yılda yaptıkları katliamlar bir dünya nüfusu daha yapardı.

Ama sosyal medya sitelerinin sahipleri bu saydığım ülkelere bulaşsınlar bakalım ne oluyor.

-----------

Şimdi bana tayyip yalakası dersiniz ama ben oy bile kullanmam seçimlerde kim seçilirse seçilsin farketmez... gerçek bu. ABD ve AB bize kötü yaptın diyorsa demek ki doğru yoldayız...

twitter sahibi türkiye karşı ne yapmış anlamadım bu tür şeylerden kastınız nedir açıklarmısınız

wmaraci
reklam

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)

ubrtrade adlı üyeden alıntı

twitter sahibi türkiye karşı ne yapmış anlamadım bu tür şeylerden kastınız nedir açıklarmısınız

Normalde global sosyal medya site sahiplerinin tamamı yukarıda da saydığım Amerikan, Fransız, Alman, İngiliz hükümetine karşı asla itaatsizlik edemezler.

Bir içeriği veya bilgiyi istediklerinde sorgusuz sualsiz verirler. Ama bizim gibi 2. dünya ülkeleri için bu durum keyfi olarak işler.

Benim anladığım kadarıyla artık Tayyip artık büyük oynamak istiyor. Bakalım neler olacak... Elbet açılacak yasak ama ne şekilde onu hep beraber görecez.

ubrtrade ubrtrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)

Zen adlı üyeden alıntı

Normalde global sosyal medya site sahiplerinin tamamı yukarıda da saydığım Amerikan, Fransız, Alman, İngiliz hükümetine karşı asla itaatsizlik edemezler.

Bir içeriği veya bilgiyi istediklerinde sorgusuz sualsiz verirler. Ama bizim gibi 2. dünya ülkeleri için bu durum keyfi olarak işler.

Benim anladığım kadarıyla artık Tayyip artık büyük oynamak istiyor. Bakalım neler olacak... Elbet açılacak yasak ama ne şekilde onu hep beraber görecez.

hocam neden bir bilgi veya içeriği istiyorlar yalansa yalan derler yalan olduğunu bile söylemiyorlarsa doğrudur sizce bu kapatmayla hükümet haklımıdır ?

amerikaya veriyormuş başkasına veriyormuş beni ilgilendirmezki o onların sorunu bizim sorunumuz değil

Yasemin81 Yasemin81 http://afrodits.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 440 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
Bildiğim tek bir şey var.
O da; biz ''Aziz Türk Milleti'' diyen bir Ata'nın çocuklarıyız.
Ulan diyen bir başbakanın çocukları değiliz...
fatih83 ubrtrade

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Shed510 Shed510 İzleyici Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 32 / 31
  • Ticaret 1, (%100)
Twitterı kapatmak kafayı kuma gömmektir... Neresinden bakarsan bak açıklanamaz...
Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

www.dikkatçekiyorum.blogspot.com // Yapacak daha iyi işin yoksa tıkla...

Onur89TR Onur89TR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2376
  • Beğeniler 704 / 791
  • Ticaret 1, (%100)
Şu "Sadece p*rno siteleri kapatılıyor, oh canıma da değsin." diye haykıran yandaşları göreyim. Şimdi Twitter'a da girilemiyor. Diyorum ya, bunlar başlangıç. İran'a doğru emin adımlarla dönüşüyoruz. Başlarsa arkası gelir.
Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

apkpandora apkpandora http://www.apkpandora.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 2 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

Onur89TR adlı üyeden alıntı

Şu "Sadece p*rno siteleri kapatılıyor, oh canıma da değsin." diye haykıran yandaşları göreyim. Şimdi Twitter'a da girilemiyor. Diyorum ya, bunlar başlangıç. İran'a doğru emin adımlarla dönüşüyoruz. Başlarsa arkası gelir.

Yıllardır gidiyoruz bi varamadık.

Onur89TR Onur89TR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2376
  • Beğeniler 704 / 791
  • Ticaret 1, (%100)

apkpandora adlı üyeden alıntı

Yıllardır gidiyoruz bi varamadık.

Eğitim sistemi bunun için değiştirildi. Daha 5. sınıftaki çocuğa, kendi dinini kendisi arayıp bulmaya veya tarafsız olmaya fırsatı olmadan Kuran ve Muhammed'in hayatı dersleri veriliyor. İşin en önemli yanı laik sistemde devlet eliyle veriliyor bu eğitim. Neden veriliyor dersen, işte senin gibi şeriat sempatizanı bir millet oluşsun diye.
Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

apkpandora apkpandora http://www.apkpandora.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 2 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

Onur89TR adlı üyeden alıntı

Eğitim sistemi bunun için değiştirildi. Daha 5. sınıftaki çocuğa, kendi dinini kendisi arayıp bulmaya veya tarafsız olmaya fırsatı olmadan Kuran ve Muhammed'in hayatı dersleri veriliyor. İşin en önemli yanı laik sistemde devlet eliyle veriliyor bu eğitim. Neden veriliyor dersen, işte senin gibi şeriat sempatizanı bir millet oluşsun diye.

O dediklerin seçmeli ders.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Avrupa Konseyi'nin İletişim Sorumlusu Daniel Holtgen, Twitter hesabından yazdığı mesajında "[FONT=Century Gothic][SIZE=3]Türkiye'deki Twitter yasağı, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin ifade özgürlüğü tanımına aykırıdır. Avrupa Konseyi, konunun yasal dayanağını incelemekte[/SIZE][/FONT]" ifadelerini kullandı.

Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al