wmaraci reklam
lidertakipci

Twitter kapatıldı!

216 Mesajlar 34.435 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Yasemin81 Yasemin81 http://afrodits.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 440 / 55
  • Ticaret 0, (%0)

katilcenin adlı üyeden alıntı

Saygı değer ablacığım yaşın benden büyük fakat nasıl tartışılması gerektiğini bilmiyorsun. Hakaret, beddua olarak söylediklerimi gösterir misin lütfen :) Hemen fişlemede yaptın başbakancı diye. Haddimi ben biliyorum fakat zamanla sizde de oluşacak bu algı zamana bırakmak lazım :)

Size laf söyleyen olmadı, fakat hemen saldırıya geçtiniz.
Muhatap almam, yok seviyesiz dediniz, ee hakaret mi arayayım daha?
O yazınızı silmeniz bir şey ifade etmez, zira yönetimde saklıdır zaten ve ben emin olun gerekeni yapacağım.
Karşınızda cahil bir insan yok, ben her şeyi kanun yoluyla hallederim, hakaretle değil...
Pardon da; hakaret eden sizlersiniz, adam gibi fikrimi sunan benim, şimdi ben mi tartışmayı bilmeyen taraf oldum?
Ağzım açık kalıyor bazen bu olanlara...

wmaraci
reklam

YunusG YunusG WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 40 / 70
  • Ticaret 32, (%100)
Lütfen yapabileceklerinizi yapınız. Tayipçi,onlarrr yazma mantığınız gerçekten taktire değer. Hakaret edip,iftira atmanız ve yaptıklarınızı benim yaptığımı söylemeniz gerçekten zekice. Tekrardan söylüyorum lütfen yazışmayı mahkemeye veriniz ve nasıl kendi kendinizi rezil ettiğinizi görme imkanına kavuşunuz.

• Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 440 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
Tekrar uyarıyorum, rezil sizsiniz saygılı olun.
Pardon da, onlaar diyen ben miyim?
İroni yaptım ama anlamanız zor, zira sabit fikirli gibi davranıyorsunuz...
Onlaaar benim deyişim mi, yoksa başbakanınızın mı? Biraz okuyun, araştırın ve hatta dinleyin...
Tayyipçi diye nereye yazmışım, okuyun lütfen dikkatli okuyun, bakın ben olana kadar siz rezil oldunuz bile :)
İftira ve hakaret nerede buyurun...

• Üyelik 08.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 40 / 70
  • Ticaret 32, (%100)
Bana karşı saygısız konuşan birine saygı duymak zorunda değilim :) yazdığınız tayyipçi yazısını utanıp silmişsiniz bu hareketinizi beğendim :) fakat yazmadığınızı ifade etmeniz ve üste çıkmak için yalan söylemeniz gerçekten komik bir hal almış :) Tartışmayı okuyan arkadaşlar iki yerde yazdığınız tayyipçi fadesini görmüşlerdir. 32 yaşına gelmişsiniz fakat yalan söylüyorsunuz. çok eğlenceli bir kişiliksiniz :) fakat malumdur ki okul dersleri yoğun ve yapmam gereken bir adet projem var. Bundan dolayı müsadenizi istiyorum ve size güzel bir ömür geçirmenizi diliyorum.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 440 / 55
  • Ticaret 0, (%0)

katilcenin adlı üyeden alıntı

Bana karşı saygısız konuşan birine saygı duymak zorunda değilim :) yazdığınız tayyipçi yazısını utanıp silmişsiniz bu hareketinizi beğendim :) fakat yazmadığınızı ifade etmeniz ve üste çıkmak için yalan söylemeniz gerçekten komik bir hal almış :) Tartışmayı okuyan arkadaşlar iki yerde yazdığınız tayyipçi fadesini görmüşlerdir. 32 yaşına gelmişsiniz fakat yalan söylüyorsunuz. çok eğlenceli bir kişiliksiniz :) fakat malumdur ki okul dersleri yoğun ve yapmam gereken bir adet projem var. Bundan dolayı müsadenizi istiyorum ve size güzel bir ömür geçirmenizi diliyorum.

Hayır silmedim,onu siz yaptnız...
Yönetime soralım orada kayıtlı silinenler,silmedim,hala ne bu ya çocuk gibi sildin silmedim...
Ne yalanı Allah sabır yaa, ne yalanı arkadaşım ne yalanı,,, Silmedim diyorum yaaa
Çoluk çocukla uğraşarak hatayı ben yaptım, sildiniz diyor yaa inanmıyorum.
Allah aşkına herkesi kendiniz gibi görmeyin, sildiniz diyor yaaaa

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

Yasemin81 adlı üyeden alıntı

Hastaneler artık muayene ücreti alıyorlar, bir ara yaptılar bu uygulamayı ve insanlar farketmeden kaldırdılar.
Tesettür olayını bilemem, benim için insan insandır,isteyen kapanır,isteye açılır.Tesettüre zulüm yapıldıysa bunun suçlusu bu halk değildir.
Zaten en ufak bir şeyde sıkıldım bu türban muhabbetinden, dara düşen vay benim türbanlı bacım,yeter be isteyen türban takar isteyen puşi...
Türbanlı oraya gidemedi,buraya gidemedi, hep aynı terane...
Okuyacak insan açar türbanı gider okuluna,çıkınca kapatır. He burada türban olmasın demiyorum,olsun tabi,sadece bahane olmasın diyorum.
Ayrıca türban yasağı falan yoktu askeriyede, sadece bir iğne olayı vardı. Zira türban siyasal bir simge haline getirilmeye çalışıldı yıllardır. Takmayın iğne dediler sadece sembol olmasın anlamında, annelerimiz nasıl takıyorsa öyle takın dediler işte, ne var annelerimiz dinsiz miydi? Şimdi güzel oldu dimi?
Terör de bitmedi, bitti sanan yanılır, medya susturuldu,araştırın, yandaş medyayla olacak iş değil bu.
Türkiye için yapabilecek varsa eminim herkes yapar, sıradan insan muamelesi yapan insanlar ne yapmış? En azından ülkemizin aziz kurucusu Ulu Önderimize laf edip, nankörlük etmedik. Zaten koskoca dünyada, en nankör ülke biziz yazık...Kimse önceden laf edemezdi Atamıza, şimdi cahil cühela konuşuyor. Türkiye için en çok şeyi yapan Atatürk'e saygı duymayan insan, zaten sen ne yaptın demesin. Ata'nın emanetine bile nankörlük yapan adamın bunu sormak ne haddine? En azından bir saygı duyarız.
Sandık mı? Vermedik zaten oy falan, daha ne yapalım? Hoş ülkede at koşturan, yargıya bile müdahale etmeye kadar giden bir adamın yönettiği ülkede, seçime nasıl güvenilir merak ediyorum...
Millet üç kuruş için ter dökmekte, adamın yaptığı herşey kanıtlandı,hala mı savunma yok artık diyorum...

Herkes fikrini savunsun.Kimse çıkıp yok siyaset yasak,yok saygı demesin, özgürlük deyip de başkasına müdahale etmesin. Wmaracı yönetimi müsaade etti ki konuşuluyor sayfalardır. Yasaksa kapatırlardı zaten. İyi valla ya, işine gelmeyen siyaset konuşmayın, şunu yapmayın deyip duruyor, yetti beee..... Ben cezamı yönetimden alırım kimseden değil...

Ek Olarak: Ayrıca benim kız kardeşim kapalı ve aslanlar gibi okudu üniversiteyi bitirdi ve şimdi işinin başında. Türban mı; okulda çıkardı, dışarıda taktı. Kuran'ın ilk emridir: OKU...Okumak için her şeyi göze alacaksın. Dinsiz mi olacaksın diyorlar? Okumaya gözü olan okur arkadaş, hee evde oturmak isteyen,çalışmak istemeyen adam, yok türban der durur...

Örtünme konusu hariç söylediğin herşeye katılıyorum .

Örtünme konusunda kimse nasıl takılacağı konusunda fikir akıl verme yetkisine sahip olmamalı , örtünen nasıl kendini huzurlu buluyorsa öyle takmalı , eğer bundan önceki yönetimler bunu yapmış olsaydı şimdi kimse bunlara oy vermezdi . Bunların elinde koz olunca da siyasi malzeme olarak 12 yıldır kullanıyorlar . Kullanırlar da başkasının elinde olsaydı bu koz onlarda kullanırdı.

Böyle şeyler ne yazık ki yaşandı yani , inkar edince yada görmezden gelince yaşanmamış olmayacaklar. Bunları kabul etmek lazım artık.
Untouchable

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 40 / 70
  • Ticaret 32, (%100)
Yalan söyleyeni Allah biliyor rahat olunuz. Çoluk çocuk diye ifade ettiğin kişi benim galiba. Saygıdan bahsediyorsun fakat saygının ne demek olduğunu bilmiyorsun.

Tayyip ağzı ve zihniyeti işte; onlar,onlaaaaaarrrrrrrr

Şu ifadeyle neyi amaçladığını gerçekten merak ediyorum?

TayfunTR TayfunTR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 13 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
METİN FEYZİOĞLUNUN YAPTIĞI AÇIKLAMA:

Kapatmanın savcılık kararıyla olmadığı yargı kararıyla ortaya çıktı:

Tivıtır mivıtır" açılacak, başka çareleri yok. Kapattıkları gibi açacaklar. Şimdi istanbul sulh ceza mahkemesi itirazımız üzerine karar verdi: "ortada kaldıracak bir kısıtlama kararı yok, o yüzden itirazı kabul edemiyorum" dedi. Yani dostlar, TİB sitesinde tivıtırın İstanbul Başsavcılığı talimatıyla kapatıldığı yazıyordu. Mahkeme böyle bir karar yok dedi. Bu tivıtır'ın idari talimatla kapatıldığı anlamına geliyor.

Buradan hükümet üyelerine tavsiyede bulunuyorum; dünyada eşi benzeri görülmemiş bu rezalete mazeret üretmeye çalışmaktan vazgeçin. Her açıklamada daha kötü oluyor.

Şimdi TİB başkanlığına kararı faksladık, suç işliyorsunuz, açın tivıtırı dedik. Tekrar ediyoruz suç işliyorlar. Ancak suç işlemleye devam edemeyecekler. Çünkü akılla savaşıyorlar.

Untouchable Untouchable Kendimim Kendim Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 18 / 84
  • Ticaret 0, (%0)
Şu askeriyede başörtülü durumu bence tamamen bölgesel bir durum. Annem acemilik döneminde ziyarete gelirdi hep sene 2005. Abimin usta birliğine neredeyse her hafta giderdik sene 1995 bu durum bence genel durum değil bölgesel bir durumdu.

Onun haricinde LikeSend e bir kaç şey söylemek istiyorum o kadar çok bilgisi var ki yazdıklarının bir kelimesini bile anlamayacak insanlara bu kadar uzun ve doğru yazıyı hiç yılmadan yazdığı için teşekkür etmek istiyorum..
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Buhara Buhara Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 126 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
dns de engelleseler cok iyi olacak.

twitter da cok bos konusdan klavye delikanlılıgı yapan var. adamı karsında görse sesini cıkamaz ama orda sövüyo. bebe

Ek Olarak: Çok boş konuşuyosunuz forum siyaset yeri değil

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al