Newjack adlı üyeden alıntı

Herkes senin gibi büyük bir hevesle başlar bloglamaya... Sonra bir isim ararsın ne olsun dersin ? Saatlerce düşünürsün internetten bile ararsın bulursun kendine bir isim elbette... Sonra bir tema derdi başlar aynı şekilde büyük bir arama yaparsın bulursun beğenmezsin silersin kaldırırsın yeniden kurarsın bununda sonunda tabii bulursun bir tema sonra içerik yazmaa başlarsın silersin yazarsın silersin yine yazarsın sonunda yazarsın... Sonra bir bekleyişe girersin yazılarım neden okunmuyor neden blogumun hit'i artmıyor orada burada bloga adam çekmek için kendini bile maskara edersin eninde sonunda buda olur elbet... Sonra adsense reklamı almak için uğraşırsın google onay vermez istediklerini yaparsın yine onay vermez ama sonunda elbet onay verir... Sonra adsense hesabına günlük bakmaya başlarsın kazanç yoktur her gün bakarsın 0.5 TL görürsün aradan haftalar geçer hala bakarsın 0.10 TL kazanmışsındır sonra sıkılırsın canın çok sıkılır işte dananın kuyruğu bu kısımda kopar yılmazsan devam edersen kazanırsın yok kazanamıyorum deyipde vazgeçersin şimdiden başlama derim... Kimsenin umudunu kırmak istemem ben bunları yaşayanları çok gördüm, eyvallah...

aynı fikirdeyim :cool: