wmaraci reklam
lidertakipci

Natro Şu An Berbat Durumda

49 Mesajlar 5.303 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
reklamcılar doluştuu

wmaraci
reklam

Ronins Ronins Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 442
  • Beğeniler 30 / 74
  • Ticaret 0, (%0)
Ufak tefek sorunlar çıkabilir elbette, ki bir sorun çıktığında karşımda bana bilgi düzeyi yeterli biri cevap verebiliyor. Beni yarı yolda bırakmıyor benim için önemli olan da bu.
Hhotmail de sıkıntı yaşamıştım bir zamanlar o da her sitem için geçerli değil bazı sunucularında yaşamıştım. Ki çözmüşler şuan sıkıntım yok mail göndermede ve almada. Kısacası ben memnunum memnun olmayan kişileri de anlamıyorum çünkü 2 cümle yazıyorlar anlayacak da bir şeyleri yok. Sonrasından bir kaç hafta içerisinde de banlanıyorlar nedendir bilinmez :D

WebDost adlı üyeden alıntı

reklamcılar doluştuu

Bir tek ben hissetmiyormuşum :D

santor santor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek web Design
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 50 / 8
  • Ticaret 10, (%100)

Alpazen adlı üyeden alıntı

Başka bir konuyu da hortlatarak aynı yazıyı yazmışsın. Fakat bana çok inandırıcı gelmedi açıkcası şikayetin.. Şuan sitelerimde sorun yok çalışıyorlar dipçik gibiler de üstelik. 1 ay önce yaklaşık bir kaç hafta sorunlar yaşattı natro bana ama uzunca bir süredir aldığım kaliteli hizmeti bir köşeye atamam. Firmaları 1-2 cümle ile kötüleyeceğinize daha detaylı bir şekilde sorunlarınızı "Yeni Başlayanlar" kısmına veya daha uygun bir yere yazınız ki belki çözümünü biliyoruzdur. Ve bu konuda forumda ki tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Hangi konularda şikayetiniz var merak ediyorum.

hoppaaa dipçik gibi serverlara bak sen hiç hız testi yaptınız mı ? iddaaya varmısın Tr'nin en yavaş serverlarından biri olup olmadığı konusunda gelip burada kendi reklamınızı yapacağınıza gidin serverları düzelttin 1000 tane siteyi aynı hosta koyarsanız olacağı bu maliyeti düşürmek için ha kesinti oluyormu olmuyor Allah için ama bu yavaşlıkla zaten ziyaretçi gelmez......
Turhostta çok kötüydü ama düzelttiler yeni serverlar açıp acaip hızlandı ama arada sırada kesinti oluyor kızdırıyorlar.. Türkiyede bir numara Guzelnet bunu herkez kabul edecek inşallah onlarda sizin gibi 1000 tane paylaşımlı site olayına girmezler nazar değmesin...

sahintayfun sahintayfun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Hayvan Sever
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 7 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
konu varken yazalım nedir bu hostinglerdeki sorunlar 2 yıldır benim şirketle kavga ediyorum :) bir türlü de bırakamadım da çok uğraştırıyorlar adamı site açıyoruz walla pişman edenler var ya

wmaraci
wmaraci

CivanDemir CivanDemir Merhaba Dünya Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)
Arkadaşlar bence 1-2 ufak sorun için natroyu kötülemeyin. Ben natro ile çalışıyorum gayet düzgün bir firma şuana kadar en ufak bir sorun çıkmadı.

Alpazen Alpazen Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 48 / 114
  • Ticaret 0, (%0)

santor adlı üyeden alıntı

hoppaaa dipçik gibi serverlara bak sen hiç hız testi yaptınız mı ? iddaaya varmısın Tr'nin en yavaş serverlarından biri olup olmadığı konusunda gelip burada kendi reklamınızı yapacağınıza gidin serverları düzelttin 1000 tane siteyi aynı hosta koyarsanız olacağı bu maliyeti düşürmek için ha kesinti oluyormu olmuyor Allah için ama bu yavaşlıkla zaten ziyaretçi gelmez......
Turhostta çok kötüydü ama düzelttiler yeni serverlar açıp acaip hızlandı ama arada sırada kesinti oluyor kızdırıyorlar.. Türkiyede bir numara Guzelnet bunu herkez kabul edecek inşallah onlarda sizin gibi 1000 tane paylaşımlı site olayına girmezler nazar değmesin...

Hocam yazmış olduğun son 4 mesajın hepsi natro ile ilgili.. Bu arada natro benim değil neyin reklamını yapim ben sadece 5 sayfa boyunca nasıl yorum yapmışlarsa bende herkes gibi tavsiyemi söyledim. Ref'linki de paylaşmıyorum. En az sizin kadar tavsiyemi söyledim..

1000 tane siteyi tek serverda barındırdıklarını kanıtla tavsiyelerini dinleyerek istediğin hosting firmasına taşıyayım.Ben inanmıyorum, 1000 adet siteyi tek sunucuda barındırsalar sitelerim açılmaz.. Eee açıldığına göre 1000 adet siteyi barındırmıyorlar.
Turhost'dan hizmet almadım hiç bilmiyorum. Güzelnet'i herkese kabul ettirme gibi bir amaç neden güdüyorsunuz anlamış değilim :)

Saygılar

santor santor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek web Design
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 50 / 8
  • Ticaret 10, (%100)
Gerçekler acıdır...

alialkan alialkan Biri Mobil mi dedi ? Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Mobilci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 44 / 43
  • Ticaret 22, (%91)
Söz konusu firma Natro'ysa, bunlar gayet normal şeyler. Firmanın, destek ekibi diye bir birimi olduğundan şüpheliyim. Alışırsınız zamanla.

ziyakgul ziyakgul Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 36 / 59
  • Ticaret 0, (%0)
7 gün 24 saat destek alabiliyorum kendilerinden paylaşımlı hosting de ara ara sorunlar yaşarsınız ama sunucuya taşıdığınız da sıkıntı yaşatmaz natro benim hostingim de var sunucum da.
Başka firmadan da sunucu aldım ama geri iade ettim çünkü doğru düzgün destek veremiyorlardı bana bilgi düzeyleri de zayıftı. Ama natroda ki teknik desteği gerçekten tebrik ediyorum çünkü problemlerimi hiç çözememezlik yapmadılar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al