velizrsln adlı üyeden alıntı

teşekkürler arkadaşlarım benim kadar hevesli değiller tabiki o yüzden bütün masraflar bana ait yani 1-2 bin lira siteye masraf yapabilirim gerekirse ama o paraların boşa gitmesini istemem siteye gene sadece ben ve arkadaşlarım giriyor olmayalım sonunda, bu konu aslında beni baya aydınlattı, sadece çok içerikle googledan gelenler yetmez diyorsunuz dogrudur aslında nice forumlar var ücretsiz üyeleri sürekli post kasıyorlar deli gibi onlara bakılırsa bizim sitelere sıra kalmaz, o yüzden takipci olusturmak için belirlibir hedef kitlesini seçmeliyiz, örnegin motosikletciler yemek yemeyi sevenler fitnessla uğraşanlar falan filan, tabi ülkemizin internet kullanıcısı kısıtlı oldugu halde motosiklet gibi en fazla kullanıcısı 3 milyon dersek türkçe ve motosiklet diyince 3 milyon internet, türkçe, motosiklet diyince en fazla 1 milyon sonra diğer altınelbiseliadamgibi ekiplerinde piyasada oldugunu düşünürsek bize bişey kalmıyor o yüzden genel bişeyler seçmek lazım galiba yada blog degilde özel bişeyler düşünüp yapmak lazım, yada bilmiyorum böyle sürekli farklı şeylerden bahsedersek karışık olarak belki takipcimiz olır

o kadar para masraf yapıp emeğinizin karşılığını alamamanız neredeyse imkansız. bin lira reklama, bin lira seo'ya verseniz site tavan yapar. bundan eminim. tabi yinede siz bilirsiniz. siteyi açarsanız her türlü konuda elimden geldiği kadar yardımcı olurum. iyi forumlar..