freelance iş ilanları

Blogger'dan wordpress'e geçme

14 Mesajlar 1.934 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

CivanDemir CivanDemir Merhaba Dünya Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)
arkadaşlar daha öncede blogger'dan wordpress'e geçmiş olanlar bilir. Permalinklerimiz (kalıcı linkler) kırılıyor mu?

wmaraci
reklam

FatihSOGUT FatihSOGUT Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 24 / 28
  • Ticaret 7, (%71)
Hayır bloggerdan hostunuzu wordpress e taşıdığınız için wordpresste yenı bir host gereksınımınden dolayı bütün yazılar eski blogger da kalıyor yenı wordpress sıtesı tamamen bos olarak baslıyor :)

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)

sembol003 adlı üyeden alıntı

Hayır bloggerdan hostunuzu wordpress e taşıdığınız için wordpresste yenı bir host gereksınımınden dolayı bütün yazılar eski blogger da kalıyor yenı wordpress sıtesı tamamen bos olarak baslıyor :)

Alakası yok. veritabanını aktarabiliyorum. + benim önceden de özel bir etki alanım olduğu içi 0 hata ile aktarım yapabiliyorum. Yapmam gereken tek şey link türünü belirlemek. Onuda nasıl yapıcağımı öğrendim. Ama yinede sağol.

danqer danqer Ali Dursun Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 0 / 71
  • Ticaret 10, (%100)
yeni site acmıssın gibi oluyor .

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)

danqer adlı üyeden alıntı

yeni site acmıssın gibi oluyor .

Ya kardeşim öyle olmuyor işte. Veritabanını aktarabiliyorsun. Zaten önceden de aldığım özel etki alanı var.

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)
301 yaparsan eski bloggera girenler saniyesinde yensine yönlenir bir surs sonra duzelir hit kaybetmiyorsun zaten geliyor yine

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)

WANTED adlı üyeden alıntı

301 yaparsan eski bloggera girenler saniyesinde yensine yönlenir bir surs sonra duzelir hit kaybetmiyorsun zaten geliyor yine

kardeşim o senin dediğin özel bi etki alanı olmadığı zaman yapılıor. Sadece blogger host'un üzerinde yönlendirme yapabiliyorsun. Farklı bir host'a yönlendirme yapılmıyor.

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
Bloggerdan wordpres'e niye geçiriyorsun ki? illegal bir site olmadıkça pek gerek yok. Ben birtane geçirmiştim zamanında bir sürü sorun yaşadım. Resimlerde kaymalar vs... karışıt herşey.

Seo yönündense eğer, bence aralarından bir fark yok.

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)

Zen adlı üyeden alıntı

Bloggerdan wordpres'e niye geçiriyorsun ki? illegal bir site olmadıkça pek gerek yok. Ben birtane geçirmiştim zamanında bir sürü sorun yaşadım. Resimlerde kaymalar vs... karışıt herşey.

Seo yönündense eğer, bence aralarından bir fark yok.

yok kardeşim wordpress özgür bi' plaform. Tamamen özgürüsün yani, blogger'da o kadar emek veriyorum eğer bir gün yanlışlıkla telif hakkı yapsam bile kapatılır. Ama wordpress öyle değil sitem tamamen bana ait. Hiç kimsenin otoritelerinin altında değilim. Üstelik bir sürü + yönü var. Kısıtlı değil yani. O kaymalar felan senin o zaman ki acemiliğinden kanaklanıyor olabilir (:

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)

Civan Demir adlı üyeden alıntı

yok kardeşim wordpress özgür bi' plaform. Tamamen özgürüsün yani, blogger'da o kadar emek veriyorum eğer bir gün yanlışlıkla telif hakkı yapsam bile kapatılır. Ama wordpress öyle değil sitem tamamen bana ait. Hiç kimsenin otoritelerinin altında değilim. Üstelik bir sürü + yönü var. Kısıtlı değil yani. O kaymalar felan senin o zaman ki acemiliğinden kanaklanıyor olabilir (:

Hocam ben bi blogger satmiştm 1500 tekil hitli android arkadaş onu direk wordpresse cevirdi eski bloguma girdigimde 1 saniye içinde wordpressde oluyordum hemde farketmeden bende gecen yaptım ama bloggerdan bloggera belki wp de oluyordur diye yazıyım dedim ayrica blogger da telifle ilgili kapatmiyorlar sadece konuyu siliyorlar benim bir çok film sitem oldu pr 2 bile vardi mail geliyordu telifden dolayi konunuz silindi diye... bi ton ad.ult site var hiç biri kapanmiyor en son 2k tekilli vardi benim o kapandi artik ne kadar dikkat çekersen o kadar gidiyorsun sanirim. blogger iyidir iyi...

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al