freelance iş ilanları

Googlenin Algoritmasi Çözüldü Sanırım ! Okuyun

101 Mesajlar 17.465 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Habercibirlik Habercibirlik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

Byboo adlı üyeden alıntı

1 Site 1 günde hatta 1 haftada ilk sayfaya geliyorsa SEO Programları ( Black hat SEO ) mantığı ile yapılan çalışmalardan ibarettir, Kusura bakma ama Böyle bir çalışmanın sonucunda DÜŞMEMESİNİ sağlayamazsın.. Google o kadar aptal değil

evet google aptal degıl.ama sunuda unutmayın bırgun bu yazıyı bırılerı okuduklarında seo calısması yaptırmak ıstedıklerınde suan bu koyu okuyacaklar ve fıkır sahıbı olacaklar.

Ben Voip İp protokolu uzerınde uzmanım sip üzerene calısıyorum.seo benım hıcbır sekılde uzmanlık alanım degıl.olumlu yada olumsuz sonuclanırsa bu benım kazancım veya kaybım olur ! 1 ay sonra hatta 3 ay sonra belırttıgım anahtar kelımede hala sıte 1 ıncı sayfadaysa bu herkezın kazancıdır.yada tersı olursa bu benım kaybımdır ....sızlere kazancıma ortak olmanızı saglıyorum.kaybedersemde google nezdinde ortakmısınız ?

takıp edın gorun dıyorum

wmaraci
reklam

Byboo Byboo https://www.elitseo.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mekatronik Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 955
  • Beğeniler 60 / 224
  • Ticaret 97, (%99)

Habercibirlik adlı üyeden alıntı

Evet 5 ıncı sayfadakı bır sıteyı tıkladıgınızda sıranın yukselecegı dogru.ama googlenın bunu o an algılayıp hemen on plana cıkaracagını kımse soyleyemez ?

Arkadaslar bılmedıgınız ve anlamak ıstemedıgınız konu şu.Bu sıteye 1 haftadır duzenlı bır calısma yapılıyor.ve her gecen gun sıte on plana cıkıyor !

Ve devamlı yukselısde ve yukselecektırde ! ve googlenın bır web adresının PR degerı 5 olan bır sıtenın 4 gunde anahtar kelımesınde 1 ıncı sayfadayken 22.ıncı sayfaya attıgına 2 gun once sahit oldum !...Neye gore bunlar yapılıyor kendımce bılgı bırıkımım var ve bunları sızlerle paylasmak ıstıyorum.tek amacım bu konu sılınebılır,kapanabılır,vakıt kaybı olabılır...

ama soyledıgım anahtar kelımede belırttıgım web adresını 1 ay ıcınde bırıncı sırada gorupde bunun nasıl oldugunu ogrenmek ıstemezmısınız ?..

Suan ogrenmemek ıcın caba harcıyorsunuz....

Burada bizim senin için yazdıklarımız büyük bir bilgi birikiminden ibarettir,

Pagerank değeri 5 yada 9 bile olan site Google Arama dizinlerinde gerilemeyecek diye bir şey söz konusu değildir, Bunu burada yeni bir bilgiymiş gibi paylaşıyorsunuz, ve ayrıca bunun nedenini sadede siz biliyormuş gibi anlatıyorsunuz, Pagerank 8-9 olmuştur, ancak Kopya içerik kullanmıştır vs bir şeyler yapmıştır. gerilemiştir. bunlar benim şahsen unuttuğum konular

Elit SEO Reklam Yazılım Tasarım

• Üyelik 24.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

ubrtrade adlı üyeden alıntı

yüzde yüz katılıyorum ben kendi sitelerime paravan siteler açar iken bile link vermeyi 3 aya yayıyorum organik gözüksün diye.

ayrıca seo googleyi kandırmak değilde googlenin istediklerini yerine getirmektir maalesef bunu yanlış değerlendiren arkadaşlar çıkmakta

ek olarak :
arkadaşın yaptığı seo çalışmasını bilmiyorum ama hiç bir seo çalışması 1 günde veya 1 haftada tam sonuç vermez diye düşünüyorum tabi Byboo arkadaşın dediği gibi işin içinde black hat seo veya yanıltıcı seo programları yoksa

Hıc bır program kullanmıyorum yaptıgım calısma ıse 1 saat den fazla surmemekte.

Byboo Byboo https://www.elitseo.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mekatronik Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 955
  • Beğeniler 60 / 224
  • Ticaret 97, (%99)
Ünlü bir Alimin Sözü ile Konudan Ayrılıyorum : 40 Veliyi 1 Delil ile yendim, 1 Deliyi 40 Delil ile yenemedim :) ( Sözüm Sana Değil Hocam ) Yolun Açık Olsun İnşALLAH

Elit SEO Reklam Yazılım Tasarım
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

Byboo adlı üyeden alıntı

Burada bizim senin için yazdıklarımız büyük bir bilgi birikiminden ibarettir,

Pagerank değeri 5 yada 9 bile olan site Google Arama dizinlerinde gerilemeyecek diye bir şey söz konusu değildir, Bunu burada yeni bir bilgiymiş gibi paylaşıyorsunuz, ve ayrıca bunun nedenini sadede siz biliyormuş gibi anlatıyorsunuz, Pagerank 8-9 olmuştur, ancak Kopya içerik kullanmıştır vs bir şeyler yapmıştır. gerilemiştir. bunlar benim şahsen unuttuğum konular

Yıne yanlıs algılama var .Ben neden ve nasıl gerıler dıye konuyu acıklamadım.buna sahit oldum dedım.bunlarıda goz onune alarak mantıgını anlamaya calıstıgımı belırttım.Yenı bırseymıs gıbı degıl.Kısaca vurgulamak ıstdıgım konu buydu.Amac PR degerı 6 olan bır sıte bugun anahtar kelımesınde bırıncı sayfada ıse 3 gun sonra 22 ve ustu sayfalara gıdebılcegını gordum neden oldugunu anladım.Bıraz sabır lutfen acıklanacak hepsı.bıldıgım sadece gozlemledıklerımden olusuyor hepsını paylasacagım

Ek Olarak:

Malcolm X adlı üyeden alıntı

tamam hadi merakla bekliyoruz. Yapmanı istediğim 2 şey var. birisi yaptığın bütün işlemler sonunda ekran görüntüsü alman, diğeri de bu işlemler bitince yeni ekran görüntüsüyle beraber bir konu başlığı açman. Başarılar.

Ekran goruntusu Sımdıye kadar hıc almadım bu calısma ıle ılgılı.Suan sıtenın sıralamasının aksam 7 de degısecegını soyluyorum ve bunu sıra buluculardan olsun proxy adreslerınden gırerek veya tarayıcınızdakı cerezlerı sıfırlıyarak gozlerınızle gorucegınızı soyluyorum.

En ıyı ekran goruntusu kendı gozunuzle gordugunuz degılmıdır ?

barisay barisay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo, Wordpress, Security
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1386
  • Beğeniler 146 / 428
  • Ticaret 65, (%100)
Google algolitmasını çözenleri ödülmü veriyordu :)

• Üyelik 24.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar 2 saatlik bir işim var yazdıklarınıza artık cevap verilmeyecektir.aksam sonucu hep beraber görelim.7 de hepınızı beklıyorum

yalan,dolan,geçici bir çalışma,sırası yukselsede iialki düser,tarzı yorumlarınıza saygı duyuyorum....

yalansa - aksam bellı olur

dolansa - 3 gun sonra kontrol edin

gecıcı bır calısma dıye dusunuyorsanız sıra yukseldıgınde -2 hafta sonra kontrol edın

yukselsede illaki düşer tarzı yorumlarınız ıcınde 1 ay sonra kontrol etmenızı onerıyorum..

hakaret bazlı cumlelerınız sahsınızındır.Aksam gorusmek uzere

shenol shenol WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar.
Yeni e ticaret sitem hakkında bana yardımcı olursanız sevinirim.
Site aslında yeni sayılır 1 sene ücretsiz yazılım kullandıktan sonra geçen ay ücretli bir yazılımı kullanmaya başladım.( ücretsiz yazılımda sanal pos problem oldu)
Site bir çok anahtar kelimede ilk 500 de görünmüyor.
Sanırım kısıtlı bilgimle yaptığım hatayıda bulamıyorum.
Siteye göz atıp bana yardımcı olacak arkadaşlara ihtiyacım var, ilginiz için teşekkür ederim.

www.corapci.com

www.corapci.com

OmerFaruuk OmerFaruuk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 64 / 67
  • Ticaret 38, (%100)
Yahu adam oturmuş keşfettiği bir yöntemi açıklamak için üşenmeden herkese yardımcı olmaya çalışmış. Kimisi gelmiş şunu yanlış yazmışsın dikkate almam seni demiş kimisi başka bişey. Emeğe biraz saygılı olalım beyler. Ayıptır.

Konuyu takipteyim bu arada.
fevzib

kişi bu mesajı beğendi.

Umutirhan Umutirhan Ares # Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)

Malcolm X adlı üyeden alıntı

ayrıca yazıda yapmak istediğin şey de çok açık. Arkadaş kısa ve mükemmel bir şekilde açıklamış.

Nasıl yazıldığını bilmiyorsun diyorsun adam, en basitinden örnek; neden cümleye küçük harfler ile başlıyorsun ? Bunu öğretmediler mi sana :D

Ufak tefek şeylere takıldığın için yazdım bunu ^^
Malcolm X

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 8 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 8 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al