wmaraci reklam
lidertakipci

+0850 Alan Kodu ile Başlayan Telefon Numaraları hakkında bilgi

24 Mesajlar 13.705 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

mehmetcanhoroz mehmetcanhoroz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 21 / 27
  • Ticaret 1, (%100)

Orifame adlı üyeden alıntı

Faks hizmetiyle ilgili bilginiz var mı?
Sikayetvar.com'da sadece bir şikayet var, o da faks hizmetiyle ilgili.

hocam bende kullanıyorum kendilerini hiç bir problem yok yani büyük ihtimal lekelemek içiin yapılmış bir yazı olabilir.

wmaraci
reklam

Immortal Immortal Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Medya Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 19 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
Ben kullanmaya çekiniyorum açıkcası. Ucuz olabilir ama insanlar açmıyor ki o telefonu zaten.

xeonx xeonx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
bir nevi müşteri hizmet numarası gibi 444 lü numaralardan sonra 0850 ye geçtiler :)

NiOsman NiOsman Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Sistem Yöneticisi
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 1 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Konu biraz eski ama mesajları görünce cevaplamak sitedim google indexlemiş merak edenler olur diye.

Immortal adlı üyeden alıntı

Ben kullanmaya çekiniyorum açıkcası. Ucuz olabilir ama insanlar açmıyor ki o telefonu zaten.

Mevcut sabit hattınızı STH operatörlerine taşıyınca 0850 numaranın tüm nimetlerinden mevcut sabit numaranızla da faydalanabiliyorsunuz.

xeonx adlı üyeden alıntı

bir nevi müşteri hizmet numarası gibi 444 lü numaralardan sonra 0850 ye geçtiler :)

444'lü numara kullanmak oldukça pahalı, 444 numaralar hala PSTN analog sistem ile çalışıyor 0850 gibi dijital bir hat değil bu nedenle 444 alan bir abone 81 ile telefon aboneliği başlatması gerekiyor. Buda 22 TL X81 gibi bir ücret demek. Eğer bu şekilde 81 ilde telefon alınmaz ise, telefonun olmadıgı illerden gelen aramalar abonenin belirlediği numaraya YÖNLENDİRİLİYOR bu da gelen aramalarda abonenin 0.10 TL gibi dakikasına ücret ödemesi anlamına geliyor.

Bu nedenle bir çok çağrı merkezi 444'den kademeli olarak 0850 ye geçmekte.

Bizde 1 Mart da Bulutfon'u hizmete açtık. Bulutfon 0850 numara alabileceğiniz veya mevcut numaranızı taşıyarak, numaranız değişmeden eski operatörünüz ile tüm ticari faaliyetinizi bitirerek hizmet alabileceğiniz bir STH sabit telefon operatörüdür.

Diğer operatörlerden farklı olarak Bulutfon'da telefon ile birlikte sanal santral sistemi de gelmekte. Sanal santral ile robot operatör, sesli mesaj, faks, dahili sistemi, karşılama menüsü, ses kayıt sistemi, mesai saatleri uygulaması gibi bir çok özelliği içinde barındıran hosted bulut tabanlı, self-servis yani teknik destek ve bakım maliyeti, yatırım maliyeti olmayan bir hizmettir.

Bulutfon ile alakalı WMaracı üzerinde bir konumuz var, merak edenler inceleyebilirler

http://wmaraci.com/forum/hosting-firmalari/bulutfon-ip-telefon-santrali-santraliniz-simdi-kullanima-hazir-130660.html

Buda web sitesi : www.bulutfon.com

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al