wmaraci reklam
lidertakipci

E Ticaret Domain ve Seo

26 Mesajlar 3.030 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Yasemin81 Yasemin81 http://afrodits.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 440 / 55
  • Ticaret 0, (%0)

wolveron adlı üyeden alıntı

Tabiki anlaşılır ve basit olması okuyucunun hoşuna gidecektir ama bir konu varki , "şeytan ayrıntıda gizilidir" yazdığınız içeriklerde öyle ayrıntılar olmalıdırki çok az yerde bulunsun ve okuyucu "hımm evet" "wayy" gibi içinden hafif bir şaşkınlık geçirsin. İşte o zaman google da aynı şaşkınlığı yaşayıp size değer verecektir.
Eğer evde spor yapmaktan bahsediyorsak gerçekten evde spor yapanlara yol göstermemiz gerekli. Cümleleri bol kullanıp, kelime sayısını çoğaltmak çoğuzu zaman işe yaramaz. Bir şeyler vermeniz gerekli , özel bir bilgi lazım.

Mesala desemki kilo vermek için metabolizmanızı hızlandırmak ilk kuaraldır. Bunun en basit yolu su içmektir. günde 45 dk aralıklarla içeceğiniz 10 bardak su size yaklaşık 200 kalori kaybettirir. Buda koşu bandında harcadığınız 15 dk dır. Yürüyerek harcadığınız 2 saattir desem. Hafif bir düşünüp "hımm neden olmasın boş durmaktan iyidir" demezmisiniz

Aynen, harika. Kulağa hoş geliyor. Şu an beni bile düşündürdü :)
Farklı kelimelerle fakat bilinen ama uygulanmayan, dile getirilmeyen cümlelerle yazmak gerçekten mantıklı.

wmaraci
reklam

wolveron wolveron ozgurlukicin.com Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 21, (%95)
Evet makale yazmanın asıl kuralı budur. Çünkü o makaleyi okuyan ip bu konudan dolayı sizi beğenmiştir ve tekrar geri gelecektir. Aha işte bu, tekrar geri gelen ip size ekstra puan kazandırdı. Bu makaleye birde news,ve sports gibi etiketler eklerseniz, wordpress ana sitesindede gözükmenizden dolayı hem backlink hemde hızlı indexten yararlanmış olacaksınız. İndex hızı yavaş olması sürekli problem yaratır. Mesala siz bir konu yayınlarsınız. Bende sizi görürüm. Kendi bloğumda yayınlarım. Bloğum 5 sn de index aldığı için öncelikli hiti ben alırım..
Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

SEODanismanligi SEODanismanligi WMAraci Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 1 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Bu şekilde bir isim yerine bence direk anahtar kelimeniz üzerinde başlıklara bi parent ekleyerek kelime üreterek ve daha yoğun aranma hacmine sahip kelimelere yoğunlaşmanız daha doğru olacaktır.
Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

Yasemin81 Yasemin81 http://afrodits.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 440 / 55
  • Ticaret 0, (%0)

SEODanismanligi adlı üyeden alıntı

Bu şekilde bir isim yerine bence direk anahtar kelimeniz üzerinde başlıklara bi parent ekleyerek kelime üreterek ve daha yoğun aranma hacmine sahip kelimelere yoğunlaşmanız daha doğru olacaktır.

Evet, fakat genel bir satış olacak,yani tek bir ürün değil, o yüzden ikilemde kaldım. Genel olan sitelere nasıl bir isim koyulmalı bilemedim.

wmaraci
wmaraci

SEODanismanligi SEODanismanligi WMAraci Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 1 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Bazaar, Shop, Trend, Kobi, Alışveriş, Hızlı ve Al gibi terimleri üreterek anahtar kelime yoluyla bulabilirsiniz.
Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)

Yasemin81 adlı üyeden alıntı

Site içi seoyu kendim yapabilirim diye düşünüyorum. Fakat site dışı seo konusunda tanıtım yazısı, backlink vs dışında ne yapılabilir ? Kısacası bu konular dışında yapılacak şeyler varsa bir seo uzmanıyla çalışmam gerekir, sizce bu konuda olduğu gibi bir uzmana mı vermeliyim siteyi?
Bu arada teşekkürler bilgiler için.

E ticaret siteleri seo olarak çok farklıdır rakiplerinizi gözlemlemeniz gerekir. Örnegin hepsiburada yada sahibinden in ürün sayfalarının kaynak kodlarına bakın başlık etiketleri ve meta etiketlerini iyice gözlemleyin.
Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al