lostyazilim

Money Robot Submitter Hakkında

63 Mesajlar 26.348 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

emre38 adlı üyeden alıntı

paravanlar ve blogları profil backlinklerde çok hızlı ve çok güzel çalışıyor ama sosyal bookmark linklerinde felaket ötesi 4 adet taska 4 gün uğraştı vpsde

Teşekkürler bu programı tekrar hatırlattığınız için. Peki death by captcha satın alarak mı profilleri ve paravanları yaptınız?

wmaraci
reklam

emre38 emre38 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 7, (%100)
rica ederim evet captchada satın aldım ilk campaigni oluşturdum tam 8 gün önce vpsimde ayın 10 du başladım hala bitmedi sosyal bookmarka geldi bitmek bilmiyor hala bitmesini beklediği 2 bookmark var :Dikinci vpsimide dün aldım ordada bir campaign oluşturdum en düşük olanından o da sosyal bookmarkinge geldi tıkandı

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

rica ederim evet captchada satın aldım ilk campaigni oluşturdum tam 8 gün önce vpsimde ayın 10 du başladım hala bitmedi sosyal bookmarka geldi bitmek bilmiyor hala bitmesini beklediği 2 bookmark var :Dikinci vpsimide dün aldım ordada bir campaign oluşturdum en düşük olanından o da sosyal bookmarkinge geldi tıkandı

O zaman konuyu okuyanlar için toparlarsak, paravanlar ve profil için captcha satın almak gerekir ve hızlıca işlerinizi yapabilirsiniz, fakat diğerleri uzun sürebilir ona göre :)

• Üyelik 08.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 7, (%100)
aynen öyle onun dışı9nda spinnerı vs. çok güzel

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

aynen öyle onun dışı9nda spinnerı vs. çok güzel

Fakat spinner ingilizce makaleler için iyi değil miydi? Barış ay ın wmtikk sitesinde bir spinner var türkçe için o işe yarayabilir.

• Üyelik 08.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 7, (%100)
ben ingilizce çalışyorum ama :D

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

ben ingilizce çalışyorum ama :D

:D sırf o program için ingilizce sitelere başlatmayalım forumdakileri. Ben de kullanınca güzelce bir yazı yazacağım ama zaman lazım biraz.

• Üyelik 08.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 7, (%100)
bence senuke ve scrapeboxun yanından geçemez ama yinede güzel beğendim fiyatına göre
bluecity

kişi bu mesajı beğendi.

frkn frkn Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 84 / 47
  • Ticaret 14, (%100)
Baştan söylüyorum tartışma olarak veya ukalalık olarak algılanmasını istemiyorum..

Ancak afedersiniz hocamda money robotun bile tanıtımını yapan birisiniz. Çok daha mükemmelleri var niçin size isim önersinlerki yayılsın diye mi? Ekmeğini onlardan kazanan kişiler tanıyorum.. Sonra herkes seocu olsun hizmet vermeye başlasın bitsin bu sektorde. (Demiyorum ki seo böyle programlardan ibaret sadece işi kolaylaştırıyor ve demiyorum ki ben kullanıyorum)

Yinede öneride bulunacak arkadaşlara önerim bir şey önermeyin ve evet belki bencillik ama kendinize saklayın.

• Üyelik 08.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 7, (%100)

frkn adlı üyeden alıntı

Baştan söylüyorum tartışma olarak veya ukalalık olarak algılanmasını istemiyorum..

Ancak afedersiniz hocamda money robotun bile tanıtımını yapan birisiniz. Çok daha mükemmelleri var niçin size isim önersinlerki yayılsın diye mi? Ekmeğini onlardan kazanan kişiler tanıyorum.. Sonra herkes seocu olsun hizmet vermeye başlasın bitsin bu sektorde. (Demiyorum ki seo böyle programlardan ibaret sadece işi kolaylaştırıyor ve demiyorum ki ben kullanıyorum)

Yinede öneride bulunacak arkadaşlara önerim bir şey önermeyin ve evet belki bencillik ama kendinize saklayın.

ekmeğini o işten çıkaranlar var ama herkesin parası fazla verecek bulamıyormu sanıyorsunuz bu programın yaptığı işin yarısını 70 tl ye yapıyorlar o ekmeğini bu işten çıkaran kişiler ve programın aylık lisansı 70 doalr neden başkasına 10 site için 700 tl vererek yaptırayım ki neden bilmeyen adam yaptırsın ki paylaşmalıyız önermeliyiz forumlar paylaşmak için yok sa neden varlar veya şöyle düşünün bir öğretmen öğrencilerine bilgi vermesin paylaşmasın ozaman ekmeğini o işten kazanıyor diye

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al