wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense den para kazanmak.

12 Mesajlar 1.977 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Habercibirlik Habercibirlik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar.

bundan bir kaç hafta önce google algoritması çözüldü diye başlık atmışdım.

http://wmaraci.com/forum/arama-motoru-optimizasyonu/googlenin-algoritmasi-cozuldu-sanirim-okuyun-137417.html

Şimdi bu konu içerisinde geçen sitenin

anahtar kelimelerinden biri 6.sıra diğeri 18 inci sırada ve bir çok yan kelimelerde de çok üst sıralarda,Sonuç olarak istediğim bir siteyi istediğim anahtar kelimelerde birinci sayfa yapabiliyorum.Adsense reklamı ile para kazanmayı düşünüyorum.ne tür bir site açmalıyım.

Bu arada o gün konuyu açarken bana gülen arkadaşlara selam olsun :)

wmaraci
reklam

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
İstediğin kelimeyi 1. sayfaya getirebiliriyorsan, istediğin siteyi aç ne fark eder.

Adsenseden adam akıllı para kazamak istiyorsan tek site yetmez. Birsürü açacaksın. Tek siteyi yüksek bir hite kavuşturmak çok zaman alan bir iş çünkü.

• Üyelik 24.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
İnsanlar hangi konuyu okumak ister,bir konuyu okuyan kişi hangi reklamlar gösterildiğinde tıklar.

Örnek olarak armut yazdı googleye siteme girdi.armutla ilgili tüm bilgileri öğrendi.ordaki reklamda toptan armut reklamına tıklayayımda kendime bi kasa armut alim dicek değil heralde.

Ek Olarak:

Zen adlı üyeden alıntı

İstediğin kelimeyi 1. sayfaya getirebiliriyorsan, istediğin siteyi aç ne fark eder.

Adsenseden adam akıllı para kazamak istiyorsan tek site yetmez. Birsürü açacaksın. Tek siteyi yüksek bir hite kavuşturmak çok zaman alan bir iş çünkü.

örnek olarak insanlar seo kelimesini çok arıyor.zaten ana sayfaya çıkınca hit sorun olmuyor bunun yanında başka kelimeler hit getiren kelimeler ne olabilir.böyle düşünmek lazım.Sonrasında konu ile ilgili reklam yapıp para kazanmak gibi

conject conject Yakın gelecek.. Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci,webmaster,designer and coder
  • Konum Van
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
istediğin kelimeyi ilk sayfaya getirebiliyorsan adsense ile ne uğraşacan para kazanmak için? Aç burda konu uygun fiyata istenilen kelimede ilk sayfa garantisi diye ordan paranı kazan

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

conject adlı üyeden alıntı

istediğin kelimeyi ilk sayfaya getirebiliyorsan adsense ile ne uğraşacan para kazanmak için? Aç burda konu uygun fiyata istenilen kelimede ilk sayfa garantisi diye ordan paranı kazan

En baştada örnek olarak belirttim link attım. google de ön sayfaya gelmek diye konu açmış dım yok program kullanıyor ,yok sağlıksızdır diye birsürü yorum atalar oldu.anlıcağın 3 kuruş kazanıcaksın diye 300 kelime çekemem.

İstediğim her kelimede sayfayı birinci sayfaya getirebiliyorum.diğer alternatif yöntemlerle denemek istyorum

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Eger gercekten bu isi yapabiliyorsan ve iddialiysan fikir sormadan uygulamaya gecmis olman, bunu yapabilecek alt yapiyi coktan kazanmis olman gerekir diye dusunuyorum. Azcik yabanci diliniz varsa seoclerks benzeri sitelerde seo danismanligi yapin, organik bir sekilde sayfa garantisi verin burada 10 kazanacaksaniz bu isten oralarda 1000 kazanin. Bakış açınız sadece yüksek meblalara odakli oldugu icin bu tavsiyeyi yaptim.
neariyon

kişi bu mesajı beğendi.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

• Üyelik 24.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Eger gercekten bu isi yapabiliyorsan ve iddialiysan fikir sormadan uygulamaya gecmis olman, bunu yapabilecek alt yapiyi coktan kazanmis olman gerekir diye dusunuyorum. Azcik yabanci diliniz varsa seoclerks benzeri sitelerde seo danismanligi yapin, organik bir sekilde sayfa garantisi verin burada 10 kazanacaksaniz bu isten oralarda 1000 kazanin. Bakış açınız sadece yüksek meblalara odakli oldugu icin bu tavsiyeyi yaptim.

Organik olarak bunu yapabiliyorum (kanıtıda yukarıdaki örnek ) ama amacım başka birinin web adresini tek sefer için yükseltip ücreti almaktansa.devamlılığı olan sürekli bir gelir elde etmek daha mantıklı değilmi ?

ekodost ekodost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek özel sektör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
adsense getirisi için 2 ana strateji vardır. 1ncisi trafik almak ve trafikle orantılı olarak gelir elde etmek. 2si ise belirli bir alanda kredibilitesi olan ve ziyaretçilerine tatmin edici bilgiler sunabilen bir site olmak ve bu sayede gösterilen reklamlarda daha yüksek tıklama başı ücret yakalamak suretiyle gelir elde etmek. bu ikisi aynı anda yapmanın biraz zor olduğunu düşündüğüm için birinden birine konumlandırma yapmak gerekir diye düşünüyorum. diğer adımlar bundan sonra gelir. siz eğer ilkine daha yakınsanız, yani biraz her telden çalma durumu varsa o zaman hiti yüksek kelimelere yönelin. eğer ikinciye daha yakınım diyorsanız da tık başı maliyeti yüksek kelimelere veya sektöre yönelin. bu bilgilere de adwords kullanarak ulaşabilirsiniz.

Cadde Media Cadde Media Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek MAKİNA RESSAMI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 916
  • Beğeniler 4 / 154
  • Ticaret 14, (%100)
Bende hiç bir çalışma yapmadan wolfteam epin kelimesinde 1. Sıraya çıktım. Benden sonra Gamesultan Google reklam verip 1. sırada gözüküyor. Orda yazdığın yontem bir işe yaramaz.

• Üyelik 24.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Bellik bu iside kendim cozucem..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al