onungibibirsey adlı üyeden alıntı

Heyy Bumerang'a laf yok hacı. :D Hürriyet yani. :D Hürriyet'e laf ettirmiyorum bundan sonra. Markama sahip çıkmam lazım. :D

Torpil yapabilirmisin Tugba hanım..Hani sen bu kampüsün genel yayın yönetmeni oldun ya başımıza hadi bi torpil geç zavallıya zaten işsiz :)

aorhan adlı üyeden alıntı

Hahaha abi gece gece güldüm ya :D

Bumerang için katılmadım :D zaten urdaydım üye oluş tarihime bakınzı lutfen :D

Bunun dısında Beyaz gecen sen yarısmaya katılacak mısın dediğimde yok ama biz düzenleyelim demedin mi ? Bizde mi arkaplanda cevırecez işler :D

Benim adımı bulastırmayın nurcin'e :D Aliyi yazsın beni karıstırmayın Nurçin Abla'ma :) ( ALiiiiii ) :D

Oğlum varya şu yakınlarda hissediyorum çok büyük bir yere gireceğim :D

TAI'ye filan girersem o zaman gelirsiniz Ahmet ABİİİ iki tur uçağa bindirsene deyince bende diyeceğim, blogunu da al GİT :D

Valla nurçini bilmiyorum da ben ne yazarsam ertesi gün magozinde ama harbiden tebrik etmek lazım ya güzel sistem oluşturdu :)

Yarışma konusuna gelirse olm ben kendi yarışmamda niye hile hurda çeviriyim..Ha çevirsem de tanıdığım arkadaşlara veririm tıpkı BÖ deki gibi :)Neyse fazla kurcalamayalım tepki çekmesin orası..

TAI ye gelince bu sene staja gidicem oraya sen gelme :) TAI,Aselsan,Roketsan,Tusaş bunlardan uzak dur :) Abi sen gidip kaynakçılık yapsana ya..Bak size 1.sınıfta öğretmediler mi kaynak yapmayı..Sen boşver blogger lığı..Profesyonel kaynakçı ol :) Yada gel ben sana antepte bi araba tamircisinin yanında iş buluyum :D