serverbilgisayar adlı üyeden alıntı

evet doğru söylüyorsunuz reklam kokan hareketler bunlar...biz kırk kişiyi birbirimizi biliriz...kimse babasının hayrına buralarda dolaşmıyor değil mi :)

Yorum için teşekkür ederim...evet giriş yapıldıktan sonra tüm sayfalarda aktif olmasına katılabilirim...

bizim gördüğümüz olay şudur...SSL sertifikası tüm sayfalarda aktif olduktan sonra arama motorları botları eskisi gibi çalışmaması ve site değerlerinin düşmesi...

Aynı şeyden bahsetmiyoruz sanırım. İmzada bu tür paylaşımlar zaten kabul ediliyor, ancak mesajımda bir adwords uzmanı olarak diyip bu kelimeye bi,r de link verseydim aynı şeyi yapmış olurduk. Bundan bahsetmiştim, herneyse hiç sorun değil zaten benim için. Sadece ufak bir dokundurma yapayım dedim umarım sizi istemediğim halde rahatsız etmemişimdir :)

Tüm sayfalardan kastım yine aynı şekilde üye girişi yaptıktan sonra aktif hale gelmesidir. Zaten her ziyaretçi için şifrelemenin bir anlamı da yok bence. Hatta dediğim gibi klavye ile giriş yapılan ekranlarda aktif olması dahi bence yeterli.

Bir de merak ettim;
Siz bu karşılaştığınız durumda nasıl bir çözüm ürettiniz paylaşır mısınız? Ya da sizce ne yapılmalı?