freelance iş ilanları

DeepWeb’de Ne Ola ?

78 Mesajlar 11.429 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

emre7 adlı üyeden alıntı

Ben girdim şuan wikileaksa :d

Ek Olarak: Bir siteye girdim çocuk şeyi çıktı ama .org uzantılı :( Korkuyorum :D

Ek Olarak: . Normal internette tahmini olarak 19 TB veri var ve biz bu verileri kullanıyoruz. Peki ya girilmeyen dediğimiz deepweb’te ne kadar veri var? Bunu duymak size ufak bir şok geçirtebilir: DeepWeb, normal webin 500 kat fazlası veriye sahip. Sadece halka açık verilerin boyutu: 7500 TB. Normal internetin 1 milyar dökümanına karşı deepwebin 550 milyar dökümanı vardır. Tahmini olarak 200,000 ve üzeri deepweb sitesi bulunmakta ve bunların en büyük 60 tanesinin toplam halka açık verisi 750 TB civarında. Bu neredeyse normal internetin 40 katı kadar bir büyüklük.

Harika bir şey bu :D

Bu site adresleri nasıl bulunuyor peki :D araştıracağım diyordum bu deepweb i sonunda istediğim konu açıldı gerekli ön bilgiyi aldım :D

wmaraci
reklam

emre7 emre7 emreguney.info Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 192 / 189
  • Ticaret 26, (%100)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Bu site adresleri nasıl bulunuyor peki :D araştıracağım diyordum bu deepweb i sonunda istediğim konu açıldı gerekli ön bilgiyi aldım :D

http://deepwebtr.blogspot.com.tr/2013/07/deep-web-siteler.html Hocam burda bir kaç kaynak var ordan bulursunuz istediğinizi :d

InfiniTheme Profesyonel Magazin - Teknoloji Wordpress Teması Çıktı (Konularımdan ulaşabilirsiniz.)

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

emre7 adlı üyeden alıntı

http://deepwebtr.blogspot.com.tr/2013/07/deep-web-siteler.html Hocam burda bir kaç kaynak var ordan bulursunuz istediğinizi :d

Siteyi yorumunuzu gördüğümde beri bir on dkikadır gezdim mobil olarak şimdi pc ye geçiyorum millet soru cevap bölümünde ne sorular sormuş ya :D
emre7

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 192 / 189
  • Ticaret 26, (%100)
Bi kaç siteye girdim wikileaks falan onlarda açılmıyor, çocuk videolarıda açılmıyor ama gerçekten el kol titretiyor bu siteler. Bir de bitcoins falan. Girin bakın ama ileriye gitmeyin. Merakınızı giderin. ;)
IBRA

kişi bu mesajı beğendi.

InfiniTheme Profesyonel Magazin - Teknoloji Wordpress Teması Çıktı (Konularımdan ulaşabilirsiniz.)
wmaraci
wmaraci

cunneyt cunneyt Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 11 / 12
  • Ticaret 6, (%83)
Daha önce duymuştum çok kötü şeyler var eğer işiniz varsa girin yoksa gerek yok piskolojik destek almak zorunda kalırsınız. girince NERESİ macera oluyor ARKADAŞLAR MACERA FALAN DİYOR ORDA ÇOCUKLARI ÖLDÜRÜLÜRKEN ONUN VİDEOSUNU İZLEMEK MACERAMI ? GİRMEYİN SIRF MERAK UĞRUNA BAKILACAK ŞEY DEĞİL.

IBRA IBRA Nothing Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 716
  • Beğeniler 441 / 136
  • Ticaret 7, (%100)

cunneyt adlı üyeden alıntı

Daha önce duymuştum çok kötü şeyler var eğer işiniz varsa girin yoksa gerek yok piskolojik destek almak zorunda kalırsınız. girince NERESİ macera oluyor ARKADAŞLAR MACERA FALAN DİYOR ORDA ÇOCUKLARI ÖLDÜRÜLÜRKEN ONUN VİDEOSUNU İZLEMEK MACERAMI ? GİRMEYİN SIRF MERAK UĞRUNA BAKILACAK ŞEY DEĞİL.

Yazıdan bir alıntı. :D
Not:Yazı tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır, kimseyi DeepWeb‘e teşvik etmiyor ve tavsiye etmiyorum.
cunneyt

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 11 / 12
  • Ticaret 6, (%83)

IBRA adlı üyeden alıntı

Yazıdan bir alıntı. :D
Not:Yazı tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır, kimseyi DeepWeb‘e teşvik etmiyor ve tavsiye etmiyorum.

merak var ama girmiyorum :D
IBRA

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 192 / 189
  • Ticaret 26, (%100)

cunneyt adlı üyeden alıntı

Valla öyle şeyler bulamadım ama ben izlerim sorun çıkmaz o kadar :)

• Üyelik 23.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 11 / 12
  • Ticaret 6, (%83)

emre7 adlı üyeden alıntı

Valla öyle şeyler bulamadım ama ben izlerim sorun çıkmaz o kadar :)

merak ediyorum birgün deneyebilirim , ucuz şeyler varsa alınır çalıntı haram ama sorun orda :D
emre7

kişi bu mesajı beğendi.

SekmekciSoft SekmekciSoft ---- Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dsadada
  • Konum Konya
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 10 / 37
  • Ticaret 5, (%100)
Benim orada düzenli olarak takip ettiğim bazı bloglar var bazı forumlar var ve en önemlisi de Silkroad var.Şuana kadar başıma ,şükür ki, hiçbir şey gelmedi geleceğini de pek zannetmiyorum, bu kadar korkmak yersiz bence.Tamer Şahin'in dediğine göre normal internetin 4 katı büyüklüğünde.Bilinen bir ana yönetim yeri yok, .onion siteler ile çalışıyor, çeşitli sitelerden, kaçak pasaporttan tutun daha önce çalınmış kredi kartlarına kadar pek çok şeyi temin edebilirsiniz.Yukarıda bazı arkadaşlarda bahsetmiş yararlı bilgilerin olduğundan, doğrudur yararlı pek çok bilgi var ve de devlet sırrı denilebilecek belge ve bilgiler de var bunların orada hala olmasının en büyük nedeni ise herhangi birinin DeepWeb'e müdahale edememesi.Doğru ve tedbirli bir kullanımda kimsenin başına bir şey gelmez, yararlı bilgi ve belgelere bile ulaşabilirsiniz :)
IBRA

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al