lostyazilim

Ekşi Sözlük'e dur diyecek yok mu?

20 Mesajlar 4.272 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
ekşiye mi dur demek lazım, dinin adını böyle yalan haberlerle kullanan bu namussuz haber sitelerine mi ?
Bence iyi bir düşünün derim.

Söz konusu dalga geçilen şey kuran yada din değil bu namussuz sözde haber sitesinin ta kendisi yaptığı haber :

Ousman röportajında şunları söylemişti: ''19 Ocak Pazar günü 22 Müslüman yolculuk yaptığı sırada öldürüldü. 2'si sürüklenerek sokak ortasına getirildi ve ateşe verildi. Böyle yaparak bizleri korkutmak istediler.
Bununla yetinmediler, öldürdükleri Müslümanların vücudunu kesip yamyam gibi yediler. Gözlerini oydular, ellerini ve bacaklarını kestiler. Öfkeleri dinmedi, parçaladıkları cesetleri üzerlerine lastik koyarak yaktılar.Onların İslam düşmanlığı öyle bir raddeye geldi ki, kendi mescitlerimizde bizi katlettikten sonra Kur'an-ı Kerim'lerin sayfalarını yırtıp içkilerine katıyorlar ve içiyorlar. Onlar İslam'a işte böyle saldırıyorlar.'

Her hafta ısıtıp ısıtıp böyle yalan dolan sayısız haber yayınlıyorlar. Habervaktim yenişafak akit haber7 . Allah bir dedikleri haberlerini bile kendileri inanmadan yazıyorlar şüpheniz olmasın. İnanıyor olsalar dini böyle önemseseler dinin adını Kabataşta başörtülü bacımın üstüne işediler şeklinde ve benzer sayısız yalan haberde kullanmazlardı. İçeriğini okumuş olan aklı başında herkes anlamıştır ne demek istediğimi yazamıyorum o kadar pislik bir şekilde yazılmıştı ki akıllara zarar bir yalan.
Aynı haber siteleri camide içki içip sex yaptılar da dedi ...

Burada tutup 500 konu içinden 3 kendini bilmezin haddini aşan yorumunu görüp haber yapıp ekşiye saldırmışlar yine dini alet etmişler. Aynı haber siteleri Egeciği neden görmedi ? Tek kelime haberini neden yapmadı ? Çünkü işlerine gelmedi , çünkü hiç birinin dinle imanla alakaları yok taptıkları da biat ettikleri de başka birşey , müslüman değiller ama müslümanmış gibi davranıp müslümanları kullanıyorlar.

Yazılır daha çok şey yazılırda siyasete girer yine siyasi olur.
Batuhan WampiR 4531

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)
Öncelikle şunu söylemek istiyorum, bu haber7 kadar dogmatik, diğer fikirlere saygısız ve geri kafalı bir haber sitesi daha görmedim. Ne yazık ki bazı insanlar Kur'an'ın geri kalın dediğini düşünüyor, her türlü yeniliğe kapalı.

Ekşiye gelirsek, orası bağımsız bir platform, kimin ne dediğine yetişilemez. Kur'an'a hakaret edildiği kadar ateist kardeşlerimizede dil uzatılıyor. Onlara el uzatanlar kendilerini Müslüman diye adlandırılıyor. Tabi ki Kur'an'a terbiyesizliği onaylamıyorum ama, onlara kızmadan önce kendimize bakmalıyız.
nettebilgi

kişi bu mesajı beğendi.

Copyright Copyright All Right Reserved Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Sağlık Personeli
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ç** A**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Bi ara inci sözlüğe böyle diyorlardı şimdi ekşi sözlükte mi bu olaylara karıştı.

Harunokumus Harunokumus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 145 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
İnternet sansürü gereken durumlarda kullanılmalı.
furkandemirci

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

4531 4531 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 996
  • Beğeniler 210 / 211
  • Ticaret 3, (%100)
İçerisinde binlerce yazar bulunan Türkiye'nin en önemli sitelerinden biri o. Eğer ki bu yazarlardan birisi veyahut onlarcası yazmış olabilir ancak bu onların sorunu onlar yazdığında bir sorun olmuyor yani onlar öyle yazınca ne dinden bir şey eksilir ne de onlara bir şey katılır haber siteleri de işleri güçleri yok. Ayda 3 ayda bir bu haberi yapıyorlar.

Ek Olarak:
Kim ne derse desin hâlen özgür bir ülkeyiz ya da ben öyle sanıyorum. Ancak ben sonuna kadar böyle düşünüp buna göre davrananlara her daim destek olacağım. Evet belki hatalılar ancak dediğim gibi özgürüz biz, o zaman insanların özgürlüğüne de saygı duyalım.

Guneyy Guneyy se'öcü değilim.. Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 58 / 199
  • Ticaret 86, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

ekşiye mi dur demek lazım, dinin adını böyle yalan haberlerle kullanan bu namussuz haber sitelerine mi ?
Bence iyi bir düşünün derim.

Söz konusu dalga geçilen şey kuran yada din değil bu namussuz sözde haber sitesinin ta kendisi yaptığı haber :

Ousman röportajında şunları söylemişti: ''19 Ocak Pazar günü 22 Müslüman yolculuk yaptığı sırada öldürüldü. 2'si sürüklenerek sokak ortasına getirildi ve ateşe verildi. Böyle yaparak bizleri korkutmak istediler.
Bununla yetinmediler, öldürdükleri Müslümanların vücudunu kesip yamyam gibi yediler. Gözlerini oydular, ellerini ve bacaklarını kestiler. Öfkeleri dinmedi, parçaladıkları cesetleri üzerlerine lastik koyarak yaktılar.Onların İslam düşmanlığı öyle bir raddeye geldi ki, kendi mescitlerimizde bizi katlettikten sonra Kur'an-ı Kerim'lerin sayfalarını yırtıp içkilerine katıyorlar ve içiyorlar. Onlar İslam'a işte böyle saldırıyorlar.'

Her hafta ısıtıp ısıtıp böyle yalan dolan sayısız haber yayınlıyorlar. Habervaktim yenişafak akit haber7 . Allah bir dedikleri haberlerini bile kendileri inanmadan yazıyorlar şüpheniz olmasın. İnanıyor olsalar dini böyle önemseseler dinin adını Kabataşta başörtülü bacımın üstüne işediler şeklinde ve benzer sayısız yalan haberde kullanmazlardı. İçeriğini okumuş olan aklı başında herkes anlamıştır ne demek istediğimi yazamıyorum o kadar pislik bir şekilde yazılmıştı ki akıllara zarar bir yalan.
Aynı haber siteleri camide içki içip sex yaptılar da dedi ...

Burada tutup 500 konu içinden 3 kendini bilmezin haddini aşan yorumunu görüp haber yapıp ekşiye saldırmışlar yine dini alet etmişler. Aynı haber siteleri Egeciği neden görmedi ? Tek kelime haberini neden yapmadı ? Çünkü işlerine gelmedi , çünkü hiç birinin dinle imanla alakaları yok taptıkları da biat ettikleri de başka birşey , müslüman değiller ama müslümanmış gibi davranıp müslümanları kullanıyorlar.

Yazılır daha çok şey yazılırda siyasete girer yine siyasi olur.

Bakış açılarınızı seviyorum hocam.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Newjack Newjack Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
Ayyıldız duyarsa el atar diye düşünüyorum...

BRHMCR BRHMCR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 0 / 216
  • Ticaret 3, (%100)
ekşiye girmiyor şuan

ayyıldız timden bişey olmaz ayyıldız timi takip ediyorum hep kolay siteleri çökertiyorlar çökertilen sitelerin çoğu çöp site

türkiyede sağlam hackerlar var fakat kimliklerini gizliyorlar, ayyıldıztim falan hikaye
drumpoll

kişi bu mesajı beğendi.

SekmekciSoft SekmekciSoft ---- Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dsadada
  • Konum Konya
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 10 / 37
  • Ticaret 5, (%100)
Kardeşim emin olun Türkiyemiz de ismi bilinmeyen çok iyi hackerlar var, bence bu konuda bi şey yapılması gerekiyorsa bu hackerların yapması gerek, yapsınları ki ibreti alem olsun, Umarım gerekli işlemler biran önce yapılır...

ztekin ztekin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad Z** T**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 83 / 28
  • Ticaret 1, (%100)
Öncelikle bu tür forumlarda üye olunca şöyle bi yazı olduğu için site ve site sahibi sıkıntı yaşamıyor

5651 yasalı kanunu ile her ÜYE kendi paylaşımdan sorumludur ve gerekli organlarca istenildiği takdir üyenin gerekli bilgileri ilgili mercilere iletilebilir…

Ekşisözlüğün hacklenmesi için büyük hacker olmaya gerek yok daha öncede hacklendi

bknz. : link

Dr.ly0n denen elemanı tanırım. zamanında yardım amaçlı gelip vbulettin dosyama kod gömüp rfı ile sitemi hacklemiş adamdır

Türkiyede o sitenin yayınını kesecek adam çok. ancak başına alacağı işlerde çok.

Ayyıldız tim'e de gelince Ortada tim diye birşey yok içlerinde bi kaç bilgili adamın ( Ne kadar bildiğide meçhul) 1-2 büyük siteleri hackleyerek nam yapan bi topluluk

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al