wmaraci reklam

Dailymotion Kazanç Sistemi

10 Mesajlar 7.188 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

alperorhan78 alperorhan78 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mekatronik Müh.
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 15 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar ben başvuru yaptım partnerlik için ve kabul edildim fakat şöyle bir sorum olcak bu kazanç sistemi nasıl işliyor anlamadım şuan kanal yeni toplam 700 izlenmem var ancak şuan herhangi bir reklam çıkıyormu yada aktif edilcek biyermi var anlamadım
KANALIM: http://www.dailymotion.com/iplemeyenadam

wmaraci
reklam

JackSparrow JackSparrow Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
nasıl reklam aldınız gösterirmisiniz?

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)
Aynen dailymotion'dan nasıl reklam alınıyor, açıklama şansınız var mı?

• Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mekatronik Müh.
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 15 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

JackSparrow adlı üyeden alıntı

nasıl reklam aldınız gösterirmisiniz?

Bak suanda resmi kanal oldum herşeyi ayarladım fakat kazanç sistemi nasıl çalışıyor anlamadım

wmaraci
wmaraci

Conqueror Conqueror Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Üni. Öğrencisi
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 29 / 59
  • Ticaret 10, (%100)
Reklam sistemi değildir o. Dailymotion üzerinden telif hakkını elinde bulundurduğunuz videoların satışını yapabiliyorsunuz. Yani bir video çektiniz 5 lira karşılığı izletmek istiyorsunuz, Ödemeyi yapanlar videoyu izleyebiliyor.
Olay bundan ibaret diye biliyorum.

• Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mekatronik Müh.
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 15 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Conqueror adlı üyeden alıntı

Reklam sistemi değildir o. Dailymotion üzerinden telif hakkını elinde bulundurduğunuz videoların satışını yapabiliyorsunuz. Yani bir video çektiniz 5 lira karşılığı izletmek istiyorsunuz, Ödemeyi yapanlar videoyu izleyebiliyor.
Olay bundan ibaret diye biliyorum.

hocam özelden pm olarak konuyu açabilirmsnz

sasaleyte sasaleyte WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 25 / 69
  • Ticaret 1, (%100)
Dailymotion da yotube tarzı para kazanma yok bildiğim kadarıyla, offical hesaplarda video kiralama seçeneği olabilir sadece ama onu da net bilmiyorum.

Dailymotion publisher programında ise başkasının yüklediği ir video da olabilir, bu videoya kendi id'nizi ekleyerek web sitenizde gösteriyorsunuz ve reklamlardan para kazanıyorsunuz.

Yani dailymotion para kazanması çok çetrefilli,yotube da dene şansını derim.

• Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mekatronik Müh.
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 15 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

sasaleyte adlı üyeden alıntı

Dailymotion da yotube tarzı para kazanma yok bildiğim kadarıyla, offical hesaplarda video kiralama seçeneği olabilir sadece ama onu da net bilmiyorum.

Dailymotion publisher programında ise başkasının yüklediği ir video da olabilir, bu videoya kendi id'nizi ekleyerek web sitenizde gösteriyorsunuz ve reklamlardan para kazanıyorsunuz.

Yani dailymotion para kazanması çok çetrefilli,yotube da dene şansını derim.

kiralama derken?

dijitalblog dijitalblog dijitalblog.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 96 / 96
  • Ticaret 7, (%100)
Dailymotion sitesi youtube’dan sonra gelen en iyi video sitesi. Aynı yotube’da olduğu gibi bundan da para kazanabilir miyiz? Youtube videoları üzerinden Adsense yayınlanmasını sağlarken DilyMotion’da boş durmadı, adsense kadar değil belki ama daha farklı bir yol geliştirdi. DailyMotion sitesi eğer videolarını embed ederek, yani sitenize gömerek izletirseniz izletme başı size ödeme yapıyor. İşin en iyi yanı kendiniz video bulup upload etmekle uğraşmıyorsunuz, telif hakkı gibi bir sorunla hiç alakanız yok. Tek yapmanız gereken DailyMotion videosunun altındaki embed kodu alıp kendi sitenizde yayınlamak. Tabi bu böyle hemen bahsettiğimiz gibi olmuyor, aşmamız gereken bir kayıt evremiz var.

Dailymotion Videolarınından Para Kazanın
Bu Formu doldurarak yayıncı hesabı için başvuru yapın. Tüm gerekli yerleri doldurun ve sitenizin incelenip onaylanmasını bekleyin. Siteniz aktif edildikten sonra sizin hesabınıza özel bir syndication key oluşturulacak. Bunu her yere not edin ve unutmayın. Parayı kazanmamızı sağlayan bu kod olacak.

Videoları Sitenize Eklemek
Hesabınız aktive edildikten sonra dailymotion videolarını sitenize ekleyebilirsiniz fakat syndication kodunuza dikkat etmelisiniz. Syndication kodu nasıl eklenir aşağıdaki bir örnek kodla gösterelim

Eğer embed kod aşağıdaki gibiyse;

Syndication keyi bu şekilde ekleyin;

Artık bu kodu sitenizin istediğiniz yerinde yayınlayabilir ve izleme sayısına bağlı olarak para kazanabilirsiniz. Sitenizde video ile ilgili tüm istatistikler syndication key ile takip edilmektedir, bu nedenle önemli. Daily motion sitesinde de dailymotion ile para kazanma konusunda kendi yükledikleri videolar var, onları izleyerek de bir fikir sahibi olabilirsiniz. Bol kazançlar.

KAYNAK

serhatatik.com.tr / eticarethocasi.com / vedijital.com / dijitalblog.com / eticaretseruveni.com

Mattehus40 Mattehus40 Web Designer - Director Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Designer -Photoshop Expert
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
Dailymotion'da Youtube tarzı para kazanıyorsunuz.Web siteniz üzerinden embed kodu ile koyduğunuzda kazanıyorsunuz.Şu anda bende bu şekilde kazanmaktayım.Video öncesi reklam ile kazanç sağlıyorsunuz.Her video da 1000 izlemeye 1-3 dolar arası kazanılıyor.Sizlere verdikleri kodu " syndication=verdikleri kod " şeklinde embed'e ekleyerek sitenizde yayınlıyorsunuz.Her seferde video öncesi reklam çıkmıyor.Arada sırada çıkıyor.

Kanalım: http://www.dailymotion.com/fragmanlarizle-org

Detbig.com - Sosyal Gençlik Platformu
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al