wmaraci reklam
lidertakipci

En Çok Hangi Wordpress Tasarımını Tercih Edersiniz?

16 Mesajlar 2.268 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

wptr wptr Wordpress Uzmanı Kullanıcı
    • Üyelik 18.04.2014
    • Yaş/Cinsiyet 35 / E
    • Meslek Wordpress Uzmanı
    • Konum Adana
    • Ad Soyad O** Ö**
    • Mesajlar 91
    • Beğeniler 30 / 13
    • Ticaret 2, (%100)

MertBalci adlı üyeden alıntı

Eğer dizi/film yapcaksanız bence filmi aklınızdan çıkarıp sadece dizi teması yapmanız daha iyi olur. Çünkü çok sağlam film temaları var ancak dizi teması pek yok. Dizi teması yaparsanız sezon sezon ayırma, Filmler hakkında tartışma konuları açılabilecek mini bir forum tarzı birşey her filme ayrı. Üyelik, Profil sayfası, favorilerim, izledikleri, liste, favoriler, Film sıralanışında imdb sıralaması, puana göre sıralama vs. gibi özellikler getirilebilir dizi teması için. Bu sadece dizi teması için öneriydi. Bence hangi alana yöneleceğinizi seçtikten sonra öneri isterseniz daha iyi yanıtlar ve öneriler alabilirsiniz.

Film temalarında da çok eksiklikler var. Sadece film izleme ve bir kaç özellik var. Benim film teması için getireceim özellikler sizinkine ek olarak oyuncu prfilleri, oyuncuya göre film arama, her film için tartışma alanları, üyelerin sitede sosyalleşmesi vs gibi pek çok alanda yenilikler sunacağım. Her eklenti kendim tarafından yazılacak ve kodlaması ile tasarımı fazla cpu kasmayacak nitelikte olacak.

Aslında tüm yapacağım her ne olursa olsun site içinde sosyalleşme aktif olacak. Üyeler kendi alanlarıno rahatça düzenleyebilecek ve birbirleri ile etkileşime girecekler... Böylelikle daha aktif bir site olmuş olacak...

wmaraci
    reklam

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
    • Üyelik 03.07.2011
    • Yaş/Cinsiyet 35 / E
    • Meslek Interface Designer / IT
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad S** E**
    • Mesajlar 1365
    • Beğeniler 20 / 195
    • Ticaret 2, (%100)
    Mesele e-commerce wordpress teması üretebilirsin. Lakin ürettiğin tema illaki woocommerce ile çalışmamalı. Sonuçta herkes kredi kartı ile alım yapmıyor ve yapmayacakta. Örneğin; Ürün tanıtım teması olabilir.
    Tasarım metro olmalı bence vazgeçilmez çünkü bu aralar. Ek olarak kategorilere göre ikon belirlenmeli. Slider de kesinlikle metro ilkelerine uyacak şekilde yapılmalı(örneğin teknolojio veya eccepure temasındaki gibi). İndex'teki thumbnaillere jquery ajax eklesen yeterli olur. İllaki her temada olduğu gibi indexte facebook twitter paylaş butonları görmekten sıkıldık. Bunun yerine indexteki thumbnailin üzerine gelince jquery ile açılır bir şeyler olsun. Yazdır butonu kullanan yok ama mutlaka ki şart. Ek olarak CBÜ'nün başlattığı engesiz bilişim dahilinde yazıları büyüt küçült özellikleri de bulunmalı. Tasarım illaki en uygun reklam boyutları yerleştirilecek şekilde çizilmeli veya kodlanmalı. Gibi gibi..

the World shall know Pain
    Interface Designer / IT

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
    • Üyelik 11.12.2011
    • Yaş/Cinsiyet 39 / E
    • Meslek Amele V.2
    • Konum Antalya
    • Ad Soyad Ş** Ç**
    • Mesajlar 4640
    • Beğeniler 1124 / 1124
    • Ticaret 7, (%100)
    söyle güzel bir program indirme teması yapılsa iyi olur. ücretsiz tabiki

Yusuf Kaya Yusuf Kaya İstanbul Kullanıcı
    • Üyelik 03.01.2014
    • Yaş/Cinsiyet 42 / E
    • Meslek Turizm Acentası
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad Y** K**
    • Mesajlar 102
    • Beğeniler 23 / 18
    • Ticaret 0, (%0)
    Turizm temaları olabilir

Themeforest Tema Onaylatılır.
    wmaraci
    wmaraci

filmplaji filmplaji WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 21.01.2014
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Meslek Mimar
    • Konum Konya
    • Ad Soyad Ö** Y**
    • Mesajlar 141
    • Beğeniler 18 / 17
    • Ticaret 3, (%100)

wptr adlı üyeden alıntı

Film temalarında da çok eksiklikler var. Sadece film izleme ve bir kaç özellik var. Benim film teması için getireceim özellikler sizinkine ek olarak oyuncu prfilleri, oyuncuya göre film arama, her film için tartışma alanları, üyelerin sitede sosyalleşmesi vs gibi pek çok alanda yenilikler sunacağım. Her eklenti kendim tarafından yazılacak ve kodlaması ile tasarımı fazla cpu kasmayacak nitelikte olacak.

Aslında tüm yapacağım her ne olursa olsun site içinde sosyalleşme aktif olacak. Üyeler kendi alanlarıno rahatça düzenleyebilecek ve birbirleri ile etkileşime girecekler... Böylelikle daha aktif bir site olmuş olacak...
    Film temalarında çok eksiklikler var görüşüne katılıyorum.Bahsettiğinizi özellikler bnce de çok iyi ve etkili olur.

ilanmerkezi.org muziksozleri.com ucuzadomain.com alanadları satılıktır.

wptr wptr Wordpress Uzmanı Kullanıcı
    • Üyelik 18.04.2014
    • Yaş/Cinsiyet 35 / E
    • Meslek Wordpress Uzmanı
    • Konum Adana
    • Ad Soyad O** Ö**
    • Mesajlar 91
    • Beğeniler 30 / 13
    • Ticaret 2, (%100)

Valkyrie adlı üyeden alıntı

Mesele e-commerce wordpress teması üretebilirsin. Lakin ürettiğin tema illaki woocommerce ile çalışmamalı. Sonuçta herkes kredi kartı ile alım yapmıyor ve yapmayacakta. Örneğin; Ürün tanıtım teması olabilir.
    Tasarım metro olmalı bence vazgeçilmez çünkü bu aralar. Ek olarak kategorilere göre ikon belirlenmeli. Slider de kesinlikle metro ilkelerine uyacak şekilde yapılmalı(örneğin teknolojio veya eccepure temasındaki gibi). İndex'teki thumbnaillere jquery ajax eklesen yeterli olur. İllaki her temada olduğu gibi indexte facebook twitter paylaş butonları görmekten sıkıldık. Bunun yerine indexteki thumbnailin üzerine gelince jquery ile açılır bir şeyler olsun. Yazdır butonu kullanan yok ama mutlaka ki şart. Ek olarak CBÜ'nün başlattığı engesiz bilişim dahilinde yazıları büyüt küçült özellikleri de bulunmalı. Tasarım illaki en uygun reklam boyutları yerleştirilecek şekilde çizilmeli veya kodlanmalı. Gibi gibi..

E-ticarette kullandığım tüm sistemi kendim yazıyorum. Woocommerce kullanmıyorum. Tamamen türk yazılımı. Ve dediğiniz ek özellikleri de kullanacağım. E-ticaret sisteminde havale ve posta ile kapıda ödeme seçenekleri de mevcut. İllaki kredi kartı zorunluluğu yok temamda. Ek olarak istenirse kodluyorum.

depresan adlı üyeden alıntı

söyle güzel bir program indirme teması yapılsa iyi olur. ücretsiz tabiki

Bedava bir çalışma yapılacak ilerki zamanlarda...

Yusuf Kaya adlı üyeden alıntı

Turizm temaları olabilir

Turizm teması ile ilgileniyorum kapsamlı bir tasarım olacak...

filmplaji adlı üyeden alıntı

Film temalarında çok eksiklikler var görüşüne katılıyorum.Bahsettiğinizi özellikler bnce de çok iyi ve etkili olur.

İnşallah buna başlayacağım ama genel kanaat şuan için portal ve kişisel blog beklentisi olan çok üyemiz var :)

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al